Güncelleme ile klan parası ve rütbelerin sıfırlanması

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Güncelleme ile klan parası ve rütbelerin sıfırlanması

Mesaj gönderen movie »

Güncelleme ile beraber yeni gözlükler gelecek muhtemelen. Fakat bu 5 yıllık sürede gerek anlaşmalı er meydanı gerek naylon kp kasmalar ile emek vermeden (veya az bir emek ile) haksız kazançlar elde edildi. Anlaşmalı er meydanı ve naylon kp kasmaları kaldırabilirseniz, rütbeleri ve klan paralarını sıfırlamak tadından yenmeyecek yerinde bir uygulama olur. :)
Eski klan savaşı heyecanı geri gelecektir. :heart_eyes:
600 bine yakın şan puanı ile( ki her bir puanı emek ile kastım) bu uygulamayı canı gönülden desteklerim. Tabi bu emeksiz kazançların önü kesinlikle kapatılırsa.
Yönetim at şöyle güzel bir gol güncelleme sürprizi olsun :')
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Re: Güncelleme ile klan parası ve rütbelerin sıfırlanması

Mesaj gönderen Lahza »

Çok büyük bir kesimin tepkisini toplar bu, lakin böyle birşey yapılıp naylonun önüne tamamıyla geçilir, rütbenin sadece savaşarak yapılması sağlanırsa yüzde yüz desteklerim.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Kpem amacı dışında kullanılıyor tıpkı tılsım bugu gibi tabi bug olayı kalkınca oyun daha güzel olmuş. Enazından tılsım kombinasyonlarını net olarak görebiliyoruz.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Maalesef doğru bir hamle olarak görmüyorum.Yönetimin kulağı çok çınlar.Anlaşmalı er meydanı haksız bir kazanç olsaydı bu konuda bir yaptırım yapılırdı elbet.Er meydanındaki sorun bence Şan Puanı ile ilgili.Bu konuda sadece bir düzenleme gerekli.Açıkçası rütbeymiş , kp imiş pek umursamıyorum ama gözlüklerin daha kolay ulaşılabilir olması bence yeni oyuncular için iyi bir şey.

Rütbe sistemi şu şekilde olursa rekabet derinleşir ve farklı bir boyut kazanır ;

-Karizma kaldırılır.
-Er Meydanı'ndan sadece KP elde edilebilir.Şan Puanı gelmez.
-Şan Puanı sadece gerçek oyuncuları öldürerek elde edilebilir.
-Rütbeler belli şan puanlarına göre kazanılmaz.Sabit değerler yoktur.Yalnızca eski sistemdeki puanlara göre değişiklik gösterirler.
-KP parası en fazla 999 milyon olabilir iken Şan Puan'ı sınırsız şekilde artabilir.
-Oyuncular öldüklerinde belli bir oranda Şan kaybederler.Bu oran öldüren kişinin ve ölen kişinin rütbesine bağlı olarak değişir.
-Aynı oyuncuyu çok sayıda öldürünce artık daha az Şan ve KP puanı vermeye başlar.Bir süre sonra hiç vermez.Belli bir soğuma süresi vardır.
-Bir sunucuda sadece 2 Mareşal olabilir.
*Sistem şu şekilde işler ;
-9 milyon şan puanı ve üstü kişiler Mareşal olma adayıdır.
-Arz Klanı ve Lodos Klanı için 1 tane Mareşal bulunabilir.Yani her klanda sadece bir Mareşal olabilir.
-Mareşal Rütbesi 9 Milyonu geçen kişiler arasında en yüksek şan puanına sahip olan kişilere verilir.
-Mareşal Rütbesi için karakter adının üstüne görünen özel bir ünvan verilebilir.
-Her ayın sonunda Mareşal olan kişilere belirlenen ödüller verilebilir.
-Aynı şekilde eski rütbe tablosunda yer alan puanlara sahip olan kişiler şan puanlarına göre o rütbeleri elde etmek için belli bir sıralamaya sahip olurlar.Rütbeler için belirli sayıda kontenjanlar olur ve o sıralamada üstlerde yer alan kişiler rütbeleri elde eder.
-Ancak bu rütbe sıralaması 180 bin ve üzeri için geçerlidir.Aşağısı yine eski sisteme göre mevcut şan puanına göre belirlenen rütbeleri elde edecekler.
-Siteye eklenecek sıralama sayfasından oyuncular bu rütbeleri ve sıralamalarını takip edebilecek.

Değişkenler ;
-Her klan için 1 Mareşal değilde her sınıf için 1 Mareşal olabilir.Veya iki klan içinde her sınıftan bir mareşal olabilir.
Örn;
Arz Klanı ; Şifacı Mareşal , Savaşçı Mareşal , Büyücü Mareşal
Lodos Klanı ; Şifacı Mareşal , Savaşçı Mareşal , Büyücü Mareşal
-Veya bir sunucuda sadece bir mareşal bulunabilir.

Kısaca sistemin özelliği : Tahtını kaptırmak istemeyenler devamlı savaşmak zorunda kalacak ve sürekli rekabet ortamı sağlanacak.Çünkü ulaşmak istedikleri rütbeler için gereken puan devamlı olarak artacaktır.Ve artık Er Meydanlarından Şan elde edemedikleri için gerçek oyunculara karşı bir savaş verecekler.

Diye öneriyi değiştirip , çoğaltabilirim ama kısaca buna benzer bir sistem getirilebilir.Yapılabilirliğini ise bilmiyorum.

İyi Forumlar..
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

verin 20m+9m+8m kp'nin karşılığını artı rütbenin karşılığını seve seve kaldırsınlar.

konu tam troll naylon veya değil x2 alan bir insanın kpsini sıfırlayamazsın onu sıfırlayacak adamın dönüp arkasına bir bakarlar.

kp kasanlar sayesinde 10mden gözlük alıyorsunuz daha hala tantana yapıyorsunuz.

tabi gözlüklerin 30-50m olduğu (o zaman 1m şimdinin 100m'si) zamanlarını bilmezsiniz.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

0LIVERA yazdı: 06 Ara 2017 02:14 verin 20m+9m+8m kp'nin karşılığını artı rütbenin karşılığını seve seve kaldırsınlar.

konu tam troll naylon veya değil x2 alan bir insanın kpsini sıfırlayamazsın onu sıfırlayacak adamın dönüp arkasına bir bakarlar.

tabi gözlüklerin 30-50m olduğu (o zaman 1m şimdinin 100m'si) zamanlarını bilmezsiniz.
Sana katılıyorum , diğer arkadaşlar biraz utopik hayaller kurmuşlar , dediklerinizi yapamazlar yapsalar bile aşırı tepki toplar eminönü sunucusunda 10 kişiden 4 5 i en az rütbeli baya da bi maraşel var ayrıca naylondur torbadır o şekilde bile günlerce süren bir olay savaşmak suretiyle yıllar alır .
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

0LIVERA yazdı: 06 Ara 2017 02:14 verin 20m+9m+8m kp'nin karşılığını artı rütbenin karşılığını seve seve kaldırsınlar.

para verip silah aldın diye adam öldür o zaman. ortada haksız kazanç varsa bu hak edilmeyen kazanım demektir. steam da bile ücreti karşılığında aldığın oyunda (beleş oyunları demiyorum bile) hile yaptığın anlaşılırsa bahsi geçen oyundan banlanıyorsun. ödediğin ücreti de ikv tabiriyle /nah geri alıyorsun. para ödemen seni yasal olmayan kullanıma itemez. gerçi geliştirici ekipte bu konuda vurdum duymaz orası ayrı tabi. gözlük ticaretine başlamak, kp kasanın işine geldi bunu neden söylemiyorsun? m lerce parayı cebe indirdiniz. kp bugundan kaldırdığınız meblağın haddi hesabı yok. birinizde çıkıp dedi mi "ya arkadaşlar yaptığımız bu olay yasal değil. böyle bir hatayı kullanmayalım. normal olarak oynayalım." diye? yok! niye desin ki? beleşten m leri cebe atmak varken! hem kp olarak hem de rütbe olarak oldukça karlı bir bug zamanıydı. ayrıca gözlükler, aksesuar niteliğinde olup ne savaşa ne de bölgelere büyük faydalar sağlamıyor. gözlüksüz de oyun gayet akıcı bir şekilde oynanıyor. ben ortaya konuşuyorum. yani o, bu, şu yaptı demiyorum. kaldıracak olsa kaldırırlar zaten. kimseye hesap verecek halleri yok. 1 aylık 3 madeninde yüzde 60 artırıcısını verip konuyu kapatırlar isteseler. sözleşme gereği her hangi bir itiraz hakkı da bulunmamakta. iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
Ukde
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Mutlak Hüzün
İletişim:

Mesaj gönderen Ukde »

Çok doğru, +1 katılıyorum kesinlikle size.. insanların emeğini hiçe saymak ikv camiaasında söz konusu değildir! edilemez!
♦ Kıyametin son rüzgar ürperten, çınaraltı gölgesinde dinlenen yorgun bir UKDE..!

İKV Camiaasına'[Uzun bir ara verdi.] (18.07.2015)
İKV Camiaasına'[Geri döndü.] (01.12.2017)

Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Caffeine yazdı: 06 Ara 2017 03:53

para verip silah aldın diye adam öldür o zaman. ortada haksız kazanç varsa bu hak edilmeyen kazanım demektir. steam da bile ücreti karşılığında aldığın oyunda (beleş oyunları demiyorum bile) hile yaptığın anlaşılırsa bahsi geçen oyundan banlanıyorsun. ödediğin ücreti de ikv tabiriyle /nah geri alıyorsun. para ödemen seni yasal olmayan kullanıma itemez. gerçi geliştirici ekipte bu konuda vurdum duymaz orası ayrı tabi. gözlük ticaretine başlamak, kp kasanın işine geldi bunu neden söylemiyorsun? m lerce parayı cebe indirdiniz. kp bugundan kaldırdığınız meblağın haddi hesabı yok. birinizde çıkıp dedi mi "ya arkadaşlar yaptığımız bu olay yasal değil. böyle bir hatayı kullanmayalım. normal olarak oynayalım." diye? yok! niye desin ki? beleşten m leri cebe atmak varken! hem kp olarak hem de rütbe olarak oldukça karlı bir bug zamanıydı. ayrıca gözlükler, aksesuar niteliğinde olup ne savaşa ne de bölgelere büyük faydalar sağlamıyor. gözlüksüz de oyun gayet akıcı bir şekilde oynanıyor. ben ortaya konuşuyorum. yani o, bu, şu yaptı demiyorum. kaldıracak olsa kaldırırlar zaten. kimseye hesap verecek halleri yok. 1 aylık 3 madeninde yüzde 60 artırıcısını verip konuyu kapatırlar isteseler. sözleşme gereği her hangi bir itiraz hakkı da bulunmamakta. iyi forumlar.
Haklı.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Kesinlikle karizma sisteminin olmamasını destekliyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: