Tasarım Çalışmaları

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Tasarım Çalışmaları

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Merhaba arkadaşlar.

Öncelikle bu işlerde yeniyim diyebilirim ufak çaplı tasarımlar gerek fotoğrafları birleştirme birşeyleri düzeltme ekleme gibi ufak çaplı şeyleri yapabiliyorum elimden geldiği kadar. :thinking_face: Sürekli geliştirile bilecek bir şey ve üstünde çalışılması gereken çok şeyler var :blush:

Bundan bir kaç gün önce forumda bir arkadaş itemlerden isyan ederken görmüştüm kendisi itemlerin tek çeşit gözükmesinden yakınıyordu benimde aklımda bir şeyler uyandırdı sizlerin görüşlerine sunmak istedim.

Daha önce böyle bir çalışma gerçekleştirildiyse affola görmedim biraz araştırdım ve göremediğim için elimin döndüğü kadar gerçekleştirmiş bulunmaktayım. ''Bu iş üzerinde çok iyi şeyler çıkartıcak arkadaşları bekliyorum :blush: öneri görüşlere açığım.''
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
teKzad
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları

Re: Tasarım Çalışmaları

Mesaj gönderen teKzad »

Bir kaç gündür forumda bu konu üzerinde çok durulduğunu farkettim,bence çok önemli bir şey değil fakat oyuncular için gerçekten bu kadar sorun teşkil ediyorsa,basit bir düzenleme ile tasarımı değiştirmeden efsunun nadirlik seviyesinin rengi eşyanın üzerine işlenebilir, örneğin; hol itemleri turuncu,çift efsun itemler sarı vs gibi.
kyLex

Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

teKzad yazdı: 28 Kas 2017 15:05 Bir kaç gündür forumda bu konu üzerinde çok durulduğunu farkettim,bence çok önemli bir şey değil fakat oyuncular için gerçekten bu kadar sorun teşkil ediyorsa,basit bir düzenleme ile tasarımı değiştirmeden efsunun nadirlik seviyesinin rengi eşyanın üzerine işlenebilir, örneğin; hol itemleri turuncu,çift efsun itemler sarı vs gibi.
Sonuçta envanter üzerinde kiyafet nadirlik oranlarına göre bir kaç düzenleme yapılabilinir.

Savaş esnasında örnegin ibni solu set takacakken o anın şeyi ile farklı bir itemi takmak gibi :)
Ve çöpler satılırken yaşanılan problemler acısından iyi bir düzenleme olabilir hem göz zevkimizi tatmin eder.
Resim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Aslında yapılması gereken buna benzer bir şey ;

Resim

Yapımı gayet basit.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Serinplay yazdı: 28 Kas 2017 15:10 Aslında yapılması gereken buna benzer bir şey ;

Resim

Yapımı gayet basit.
Yapılmışkende bu kadar sade olmasın aykut :blush: :blush: arkaya ateşli elektirikli birşeyler iyi gider O:-) O:-)
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Serinplay yazdı: 28 Kas 2017 15:10 Aslında yapılması gereken buna benzer bir şey ;

Resim

Yapımı gayet basit.
Çalışmalar daha bitmediyse. Umarım dikkate alınır.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

viewtopic.php?f=46&t=131349
Yıllar yıllar önce bu konuya benzer konu açmıştım. Yapılması kesinlikle gerekli olan bir çalışma ve oldukçada yapılması kolay bişey.
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

SPIEGLEIN yazdı: 28 Kas 2017 15:15 Yapılmışkende bu kadar sade olmasın Aykut :blush: :blush: arkaya ateşli elektirikli birşeyler iyi gider O:-) O:-)
Resim

En fazla bu oldu kısa süre içinde.Fazla efektlendirince çocuksu oluyor , yada ben tam efektlendiremedim :)
Gerçi örnek olsun diye yaptım.İşte buna benzer bir şeyler yapabilirler.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Tamamen goruntusunun degismesi gerek 1 level ayakkabiyla 49 level ayakkabi ayni olmamali karakterin ustunde nasil gorunuyorsa o sekilde olmali.
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Süper.
kedi