Oyuna Başlıyorum Ne Önerirsiniz?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Convallaria
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Oyuna Başlıyorum Ne Önerirsiniz?

Mesaj gönderen Convallaria »

Arkadaşlar merhaba, ben uzun bir aradan sonra oyuna sıfırdan bir başlangıç yapmayı planlıyorum. Bundan 2 sene önce karakterlerimi Eminönü sunucusuna aktarıp oyunu bırakmıştım. Oyunu bırakmamın ana sebeplerinden birisi Eminönü sunucusunun beklediğim gibi çıkmamasıydı. Ben Kuklacı da başladım oyuna, Kuklacının ortamından sonra Eminönü sunucusunun ortamı pek sarmadı beni.

Dediğim gibi sıfırdan bir başlangıç yapmak istiyorum. Plus Paketim var, Çemberli kutusu da alacağım yakın bir tarihte. Genelde şifacı ve büyücü oynarım. Bana hangi sunucuyu önerirsiniz? Kalabalık olmasa da olur hatta daha iyi bile olur, biraz kafa dinlemek en iyisidir belkide. Gurup bölgelerinin çok pasif olmadığı ve muhabbet edecek 2-3 insanın bulunduğu bir yer olsa tadından yenmez. Şimdiden çok teşekkürler önerilerinizi bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Oyuna Başlıyorum Ne Önerirsiniz?

Mesaj gönderen BayTerapi »

Teşkilat tam senlik diyebilirim o zaman, Sancak, meran, tılsım, Anka bu sunucular çok tenha.
kedi
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Serrakura »

Tekrar oyuna başlamayı düşünüyorsan kesinlikle Eminönü sunucusunda başlamanı öneririm biraz hareketli bir sunucu ama arz klan sohbetı gayet sakin :grin:
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Teşkilatı öneririm büyücü karakterle fazla ilerleyemezsin ama şifacı açarsan bende yardımcı olurum bölge falan teşkilatta sürekli şifacı eksiği var zaten , başka birisi büyücü ile oyuna yeni başlamış onada yardım ediyorum arada şifacıda sen olursan grup sıkıntısı yaşamazsın .
En son muhammetali395 tarafından 24 Kas 2017 16:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Hoşgeldin. Tavsiyeme uyarsan Teşkilat'a da hoşgeldin. ;)
Oyuna yeni başlayan kişilerin çoğu da Eminönü'de başlıyor aklında olsun.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Merhaba =)

eminönü sunucusu derim arz olursanız kafanız rahat olacaktır ortamda pek soğuk değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Birde yeni başlayan arkadaşların şöyle bi sıkıntısı oluyor malum herkes full+full adam diyor nasıl bende böyle fullenecem kimsede yardım etmiyor bi klana giriyor yanlışlıkla millet adamı kesip duruyor görev yapamıyor sonra birisi gelip sövüyor adamda ona sövüyor ceza alıyor adamın tüm oyuna başlama arzusu şevki bitiyor sonra oyunda oyuncu kalmıyor bu yüzden yeni başlayan arkadaşlara biraz yardım etmek lazım öğrenmelerine oyunun geleceği açısından yardımcı olmak büyüm önem arz ediyor malum sunucular boş.
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

Kuklacıda karakter adın neydi?
Convallaria yazdı: 24 Kas 2017 14:52 Arkadaşlar merhaba, ben uzun bir aradan sonra oyuna sıfırdan bir başlangıç yapmayı planlıyorum. Bundan 2 sene önce karakterlerimi Eminönü sunucusuna aktarıp oyunu bırakmıştım. Oyunu bırakmamın ana sebeplerinden birisi Eminönü sunucusunun beklediğim gibi çıkmamasıydı. Ben Kuklacı da başladım oyuna, Kuklacının ortamından sonra Eminönü sunucusunun ortamı pek sarmadı beni.

Dediğim gibi sıfırdan bir başlangıç yapmak istiyorum. Plus Paketim var, Çemberli kutusu da alacağım yakın bir tarihte. Genelde şifacı ve büyücü oynarım. Bana hangi sunucuyu önerirsiniz? Kalabalık olmasa da olur hatta daha iyi bile olur, biraz kafa dinlemek en iyisidir belkide. Gurup bölgelerinin çok pasif olmadığı ve muhabbet edecek 2-3 insanın bulunduğu bir yer olsa tadından yenmez. Şimdiden çok teşekkürler önerilerinizi bekliyorum.
HAYATResimDIR
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Eminonude basla

Kalabalik / Yeni baslayan cok / Gb atan cok / Rekabet cok / Liseli cok
Resim
Convallaria
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Convallaria »

SalurBeyi yazdı: 24 Kas 2017 16:20 Hoşgeldin. Tavsiyeme uyarsan Teşkilat'a da hoşgeldin. ;)
Oyuna yeni başlayan kişilerin çoğu da Eminönü'de başlıyor aklında olsun.
muhammetali395 yazdı: 24 Kas 2017 16:19 Teşkilatı öneririm büyücü karakterle fazla ilerleyemezsin ama şifacı açarsan bende yardımcı olurum bölge falan teşkilatta sürekli şifacı eksiği var zaten , başka birisi büyücü ile oyuna yeni başlamış onada yardım ediyorum arada şifacıda sen olursan grup sıkıntısı yaşamazsın .
BayTerapi yazdı: 24 Kas 2017 15:59 Teşkilat tam senlik diyebilirim o zaman, Sancak, meran, tılsım, Anka bu sunucular çok tenha.
Arkadalar çok teşekkürler Teşkilat şuanda aklıma yattı. Şifacı olarak başlayacağım O:-)