PLAYSTORE GİBİ SİTE....

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: PLAYSTORE GİBİ SİTE....

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Lahza yazdı: 22 Kas 2017 11:27
Yatcinizz yazdı: 22 Kas 2017 04:03 Hep söyledim yine söylüyorum Playstoreden alışveriş yapmam. Ya e pin geç geliyor, ya ödeme hata diyor.
İnsan parasıyla rezil oluyor. Güvendiğim başka bir site var ordan çekiyorum tık diye e pin karşımda. Özelden yazarım hangi site olduğunu bi GM gelip konuyu kilitler isim verirsem :relieved:
Naçizane tavsiyem Playstore dan başka hiç bir siteden e pin almayın, sık sık uyarıda bulunuyorlar, bir bildikleri mutlaka vardır, geç gelsin güç gelsin yine de resmi satış merciinden şaşmayın.
Ek olarak, bu güne kadar playstore da en ufak bir aksilik dahi yaşamadım.
Hocam bende şuana kadar yaşadığım en büyük aksilik e pin geç gelmesi o da max 1 saat az önce kredi kartı ile yüklü miktarda ve avea mobil ödeme ile sorunsuz alışveriş yapmış bulunmaktayım.
Resim
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

IIASiLKANII yazdı: 22 Kas 2017 03:00
muhammetali395 yazdı: 22 Kas 2017 02:49
Agahefendii yazdı: 22 Kas 2017 02:42 Yeni başlık açmayayım şimdi PlayStore da ininal kart kullanılıyor mu bende aynı hatayı aldım
Kardeş 2 tane kredi kartı 4 tane banka kartı 1 tane ttnet internet faturası 3 farklı playstore hesabı 4 farklı pc 3 farklı internet bağlantısıyla denedim aldığım sonuç değişmedi.Akçeyi alamayacaz bu gece artık.
Eğer illaki bugün almam lazım diyorsan,VPN kullanmanı tavsiye ederim.Sonuçta IP'ne kota gelmisse,farklı bir IP ile denemen gerekli ki işlemin gerceklesebilsin.
VPN li tarayıcıda akçe çekilmiyor zaten ödeme ekranı gelmiyor ayrıca yukarıda yazdıklarımın hepsini denedim olmadı.
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

muhammetali395 yazdı: 22 Kas 2017 16:37
IIASiLKANII yazdı: 22 Kas 2017 03:00
muhammetali395 yazdı: 22 Kas 2017 02:49
Agahefendii yazdı: 22 Kas 2017 02:42 Yeni başlık açmayayım şimdi PlayStore da ininal kart kullanılıyor mu bende aynı hatayı aldım
Kardeş 2 tane kredi kartı 4 tane banka kartı 1 tane ttnet internet faturası 3 farklı playstore hesabı 4 farklı pc 3 farklı internet bağlantısıyla denedim aldığım sonuç değişmedi.Akçeyi alamayacaz bu gece artık.
Eğer illaki bugün almam lazım diyorsan,VPN kullanmanı tavsiye ederim.Sonuçta IP'ne kota gelmisse,farklı bir IP ile denemen gerekli ki işlemin gerceklesebilsin.
VPN li tarayıcıda akçe çekilmiyor zaten ödeme ekranı gelmiyor ayrıca yukarıda yazdıklarımın hepsini denedim olmadı.
VPN ile Playstore sitesine tabiki giremezsiniz.Ancak onay ekranina kadar normal,sonrasını VPN ile devam ederseniz isleminizi başarı ile gerceklestirebilirsiniz.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
KarakuleGFB
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KarakuleGFB »

İstanbul Kıyamet Vakti playstore dışında yasal olarak kod dağıtmadığından diğer sitelerden aldığınız ürünler Playstoreden alınmış ve daha pahalıya satılan ürünler olacaktır. Kesin olarak doğru kodu satacaklarını yada sattıkları kodun çalışacağı garantisini de veremedikleri için alırsanız ve sorun çıkarsa suç ikv ile ilgili değil. Tamamiyle aldığınız diüer kaynaklı siteyle ilgilidir.
Kullanıcı avatarı
Kskberkay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Börteçin

Mesaj gönderen Kskberkay »

Aynı şekilde bende o kadar alışveriş yapmama rağmen hiçbir sorun ve gecikme yaşamadan işimi görüyorum.Maximum 10 dakikada istediğim ürün elimde oluyor.Zamanlamanız yanlış sanırsam😄
BerkayBey
StormRage
Beyazköşk sunucusu
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Bende Playstore alışverişlerimde hiç bir sorun yaşamıyorum ama bir gün sorun olacak diye endişe de ediyorum tabi ki. İKV ürünlerinin satışı kesinlikle Playstore'dan alınmalı.

Zaten Türk Telekom'un müşteri hizmetleri insanı hasta etmeye yetiyor. Rütbeleri olduğunu düşünüyorum, birisi bu işlemi yapacak yetkimiz yok diyor. Birisi aynı işlemi gerçekleştiriyor.

Bir arkadaş yazmıştı geçmişte. Telefonda ki kadın ''Beyfendi playstore ile google ilgileniyor, biz değil.'' demiş. Daha ne beklersiniz :grinning: :grinning:
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
tinerciatmisbir
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: YÜCE DİVAN

Mesaj gönderen tinerciatmisbir »

dunden berı 5500 almaya çalısıyorum ama nafıle arkadaslar yemınle kafayı yedım ya bu playstore ikv ile dalga gecıyor tınlamıyor yada o sıteyı yapanlar veya basında oturanlar bu işi bıraksın ikv baska bır sıte ile anlasın bu kadar kendılerını kucuk dusurmesınler oyuncular para yatıracak oyuna ikv veya playstore para kazanmak istemıyor heralde ben bunu anlarım bundan