İKV bir kitap olsa ? Ne dersiniz :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

İKV bir kitap olsa ? Ne dersiniz :)

Mesaj gönderen BILGISEZGIN »

Selamlar,
Uzun zamandır düşündüğüm bir konuydu aslında.
1 haftadır yazmaya başladım tamamen gerçek konulardan esinlenerek,tabikide bunun için oyunun yönetim kurulundan izin almam gerekli.
Eğer yönetim kuruluda buna izin verirse bendeniz Sezgin Aygün kitabı yazmaya başladım.
Bütün masrafları kendim karşılayacağım hiç bir şey talep etmiyorum,sadece onayınızı istiyorum.
Bu konuyu forum üzerinden açmamın yegane sebebi ise yönetim kuruluna doğrudan sesimi duyurabilmektir :)
Ve doğal olarak siz sevgili İKV fanlarının fikirini almak.
Yorumlarınızı ve desteğinizi esirgemeyin,bu oyun bizim milli gururumuz ve anılarımızın ortak noktası.
Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Re: İKV bir kitap olsa ? Ne dersiniz :)

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Senaryo iznini ve detaylarını sana vereceklerini pek sanmıyorum. Tüm senaryo detayını bilmeden de sırf şu ana kadar aklında kalanları yazacaksan bu tam olarak tutarlı bir kitap olmaz kanımca. Fakat Sobee ile ortak bir proje yapılırsa bir şansının olacağını düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
HeraCross
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Güçlü Kardeşler Birliği

Mesaj gönderen HeraCross »

Güzel olabilir ancak bence bunun için sana görev metinleri gerekiyor.Onaylarlarsa bunlarıda iste :grin: (hatta bulursan banada at ':) )

Sobee temsili:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası

Aslında tam olarak,oyundan görevler,hikayenin başlangıcı,senaryo,gelişmeler,akıl oyunları ve sırlar..
Yani okuyan kişiyi oyuna daha çok bağlayacak bir kitap,oyundaki NPClerin kendi aralarındaki problemler veya yaşadıkları mevzular,bu bir ilk olabilir..
Bir kitap aslında bir ün,nam ve bağımlılık kazandırabilir oyuna,bu gün Harry Potter serisi o kadar gişe yaptıysa kitabı sayesinde en basit örnek olarak,aslında en iyi reklam bir kitap olabilir.Ben bu işte çok ciddiyim 29 level döneminde başlamıştım ve 39 levelde bıraktığım halde gerek forum üzerinden gerek sosyal medyadan takibe devam ediyorum,gidişat kötü gözüküyor ne yazıkki ama ben bu yönetime ve oyuna gönül veren fanlara güveniyorum.Dediğim gibi hiç bir gelir talep etmiyorum herşeyi kendim üstlenecem.Gerek baskı gerek yayın evi olsun.
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası

turkoxHAMSTER yazdı: 21 Kas 2017 02:37 Senaryo iznini ve detaylarını sana vereceklerini pek sanmıyorum. Tüm senaryo detayını bilmeden de sırf şu ana kadar aklında kalanları yazacaksan bu tam olarak tutarlı bir kitap olmaz kanımca. Fakat Sobee ile ortak bir proje yapılırsa bir şansının olacağını düşünüyorum.

İşte bu kitabı yazmak için ne gerekiliyorsa yapmaya hazırım.
Bana sadece onay vermeleri yeterli.
Dediğine gelince tam olarak tutarlı bir kitap olurmu olmaz mı tartışılır çünki ortada belirli bir hikaye var fakat insanlar görevlerin konusuna tam olarak hakim değiller.Görevi okumadan sonuca yönelik bir algı oluşmuş bulunmakta.
Umarım kabul ederler ve bu reklam ile oyun daha iyi yerlere gelir.
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

Geliri nereye bağışlayacaksın?
HAYATResimDIR
Kullanıcı avatarı
Leqendyyy
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Instructive

Mesaj gönderen Leqendyyy »

ybrdelisix yazdı: 21 Kas 2017 06:50 Geliri nereye bağışlayacaksın?
Kendisine :D
Resim

R A M M S T E İ N N N
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Böyle bir işe giriyorsan kendi özgün hikayeni yazmanı tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Serinplay yazdı: 21 Kas 2017 09:50 Böyle bir işe giriyorsan kendi özgün hikayeni yazmanı tavsiye ederim.
Kesinlikle böyle bir girişimde bulunacaksanız tamamen kendinizin yapmanızı öneririm.
Resim
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

İkv nin konusu zaten bir filmde var inanırmısınız bilmem ama m2.5 gözlükler tepegözler beyaz büyücüler
o filmde yer alıyor yanılmıyorsam filmin adı Rezident Evil tabi film adında yanılıyorda olabilirim fakat ikv nin konusunun geçtiği filmi yıllar önce izlemiştim.
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI