İKV bir kitap olsa ? Ne dersiniz :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: İKV bir kitap olsa ? Ne dersiniz :)

Mesaj gönderen cepni »

BILGISEZGIN yazdı: 21 Kas 2017 18:17
cepni yazdı: 21 Kas 2017 18:15
BILGISEZGIN yazdı: 21 Kas 2017 18:13
cepni yazdı: 21 Kas 2017 18:11
IFonQzrail yazdı: 21 Kas 2017 17:33

bahsettiğin filmin hayranı olarak resident evil ile oyunun hiçbir alakası yok :')
Oraya isimde yanılıyor olabilirim yazdım isim budur demedim bu oyunun filmi var fakat adı istanbul kıyamet vakti değil konusuda o filmden alınmıştır
Yani oyun aslında bir filmden alıntı onu mu demek istedin ?
Aynen öyle filmde tepegözler beyazbüyücüler babi ali ve m2.5 gözlükler var ve konuları geçiyor ve tıpa tıp şekilleri oyundaki ile aynı isim aklıma gelmiyor.
Hiç izlemedim gerçekten :) ama olurda aklına gelirse ismi söylersen sevinirim..
Elbette söylerim :relaxed:
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen BILGISEZGIN »

cepni yazdı: 21 Kas 2017 18:18
BILGISEZGIN yazdı: 21 Kas 2017 18:17
cepni yazdı: 21 Kas 2017 18:15
BILGISEZGIN yazdı: 21 Kas 2017 18:13
cepni yazdı: 21 Kas 2017 18:11

Oraya isimde yanılıyor olabilirim yazdım isim budur demedim bu oyunun filmi var fakat adı istanbul kıyamet vakti değil konusuda o filmden alınmıştır
Yani oyun aslında bir filmden alıntı onu mu demek istedin ?
Aynen öyle filmde tepegözler beyazbüyücüler babi ali ve m2.5 gözlükler var ve konuları geçiyor ve tıpa tıp şekilleri oyundaki ile aynı isim aklıma gelmiyor.
Hiç izlemedim gerçekten :) ama olurda aklına gelirse ismi söylersen sevinirim..
Elbette söylerim :relaxed:
Teşekkürler üstad
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası

Güncel.
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

entrikalarla dolu bir roman olur bence. agah ın kör taklidi yapıp halkı nasıl kandırdığı, suzan ın arzuhalciyi nasıl baştan çıkardığı, fare adam köyünün nasıl kurulduğu ve ne gibi faaliyetler gösterdiğini, anarşizmin istanbul un sokaklarında nasıl faaliyet gösterdiğini, kenan ın istanbul un elektriğini nasıl kestiğini, fare adamların istanbul a gelen yardım konvoylarına nasıl saldırdıklarını (gerçi bu konu hakkında yeterli bilgi yok ama bazen hayal gücünün sınırlarını zorlamak lazım :D), yani kısacası şarapçının üstüne oturarak kırdığı şarap çanağından tutun junon un elbisesini diken terzinin ölümüne kadar gizli, saklı kalmış bir çok şey açığa çıkabilir. kim bilir belkide ikv nin sırlarla dolu hikayesini konu alan bir roman sahaf necmi emmi nin raflarında yerini alabilir.
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası

Caffeine yazdı: 22 Kas 2017 21:48 entrikalarla dolu bir roman olur bence. agah ın kör taklidi yapıp halkı nasıl kandırdığı, suzan ın arzuhalciyi nasıl baştan çıkardığı, fare adam köyünün nasıl kurulduğu ve ne gibi faaliyetler gösterdiğini, anarşizmin istanbul un sokaklarında nasıl faaliyet gösterdiğini, kenan ın istanbul un elektriğini nasıl kestiğini, fare adamların istanbul a gelen yardım konvoylarına nasıl saldırdıklarını (gerçi bu konu hakkında yeterli bilgi yok ama bazen hayal gücünün sınırlarını zorlamak lazım :D), yani kısacası şarapçının üstüne oturarak kırdığı şarap çanağından tutun junon un elbisesini diken terzinin ölümüne kadar gizli, saklı kalmış bir çok şey açığa çıkabilir. kim bilir belkide ikv nin sırlarla dolu hikayesini konu alan bir roman sahaf necmi emmi nin raflarında yerini alabilir.
Aynen öyle,kardeşim onay gelsede gelmesede bu kitap şu anda yazılıyor ve raflarda yerini alıcak,senin bahsettin bütün konular en ufak detaylara kadar yer alıcak,yaklaşık 250 sayfa olucak roman formatı şeklinde.Umarım en kısa zamanda kitapevlerinden satın alınabilecek çok düşük bir fiyata.
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası

Yönetici arkadaşlar bir cevap verir ise sevinirim..
Kullanıcı avatarı
ABERTHOL
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen ABERTHOL »

BILGISEZGIN yazdı: 24 Kas 2017 02:51 Yönetici arkadaşlar bir cevap verir ise sevinirim..

Selam BILGISEZGIN,

Bu hususta İletişim/Destek Formu > Soru-Cevap başlığı altında başvuru göndererek, doğrudan ilgili birim tarafından olumlu/olumsuz bir dönüş alabileceğinizi hatırlatalım.

İyi geceler dilerim.
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası

ABERTHOL yazdı: 24 Kas 2017 03:18
BILGISEZGIN yazdı: 24 Kas 2017 02:51 Yönetici arkadaşlar bir cevap verir ise sevinirim..

Selam BILGISEZGIN,

Bu hususta İletişim/Destek Formu > Soru-Cevap başlığı altında başvuru göndererek, doğrudan ilgili birim tarafından olumlu/olumsuz bir dönüş alabileceğinizi hatırlatalım.

İyi geceler dilerim.
Teşekkürler ABERTHOL,
İlgin ve alakan beni mutlu etti,hemen bir e-mail atıyorum umarım olumlu bir cevap gelir.

İyi geceler
Kullanıcı avatarı
HeraCross
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Güçlü Kardeşler Birliği

Mesaj gönderen HeraCross »

BILGISEZGIN yazdı: 24 Kas 2017 04:10
ABERTHOL yazdı: 24 Kas 2017 03:18

Selam BILGISEZGIN,

İyi geceler dilerim.
Teşekkürler ABERTHOL,
İlgin ve alakan beni mutlu etti,hemen bir e-mail atıyorum umarım olumlu bir cevap gelir.

İyi geceler
Attığın maili ve aldığın cevabıda bu konu altında cevap olarak yazarsan biz meraklı insanlarıda sevindirirsin ':)
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

BILGISEZGIN yazdı: 22 Kas 2017 22:30 Aynen öyle,kardeşim onay gelsede gelmesede bu kitap şu anda yazılıyor ve raflarda yerini alıcak
Sobee'nin tüm haklarını elinde tuttuğu bir oyunun kitabını onay gelmeden nasıl yazıyorsun ? Üstelik hikayesini başkasının yazdığı bir oyunun kitabını yazıp altına yazar olarak kimin ismini kullanacaksın merak ettim.Hem oyunda veya tarihçede geçmeyen karakterlerin arka planlarını nasıl oluyorda en ufak detaya kadar yazacaksın ? Gerçek yazara saygısızlık olmaz mı bu ? Biraz trollük seziyorum.