Sığınaklar Slot Hızları Eminönü Sunucusu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: Sığınaklar Slot Hızları Eminönü Sunucusu

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Retaliation yazdı: 06 Ara 2017 19:18
LethieN yazdı: 06 Ara 2017 19:16
Retaliation yazdı: 06 Ara 2017 18:30 Dün de çok çektik bu dertten. Kenan'ı 40 dakikada anca kestik. @romendiyojen

Naçizane tavsiyem 2 Adet Antilop İksir bulundurun, iksir ile sorunu çözüyorum. Maliyeti de yüksek bir mevla değil.
Denedik efenim, Antilop ile de denedik. Yine de olmadı. Belki de Veysel'in beceriksizliğidir bilemem. :thinking_face: 0:) :')
Müdür bugün kenan döndük 4 5 tur y2 yaptım son 2 turda antilop çektim ilk baş iyidi kenan son kolidor biraz sıkıntı :D daha fazla sanırım ki hemen yakalayabiliyorlardı nolur nolmaz diye 3 şer slot şeklinde toplamıştım bi ilk giriş deli fare adamları komple toplayıp kesmiştim ve uzun zaman sonra gerçekten tatmin etti :blush: :blush:
Resim
Kullanıcı avatarı
BeLmanDo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen BeLmanDo »

SPIEGLEIN yazdı: 07 Ara 2017 00:26

Müdür bugün kenan döndük 4 5 tur y2 yaptım son 2 turda antilop çektim ilk baş iyidi kenan son kolidor biraz sıkıntı :D daha fazla sanırım ki hemen yakalayabiliyorlardı nolur nolmaz diye 3 şer slot şeklinde toplamıştım bi ilk giriş deli fare adamları komple toplayıp kesmiştim ve uzun zaman sonra gerçekten tatmin etti :blush: :blush:
Son kolidorda bendede kasiyor ..Bence sunucu yoğunluğundan kaynaklanan bisey kalabalik oldugunda fps 9lara dusuyor .Dun gece sunucudaki oyuncu sayisi azaldiginda 70lere cikti fpsm.slot gorse kasuyor oyun .Sistemimde gtx850m gddr5 2gb ekran karti var 16gb ram 4. Nesil i5 islemci msi gaming laptop bence sorun oyundan kaynakli önerilerinize acigim
:flag_tr:Bir düşün başların üstünde kağanlık tuğunu,
Ruh duyar orda ölürken bile Türk olduğunu...
:flag_tr: IIXxBÖRKLÜxXII

Yoğunbakım

Maddex
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Dün @BEYGAZI ile 1 tur Kenan atalım dedik, resmen çıldırttı bizi yeni şifacı açtım kenan eksikleri nasıl düşecek hiç bilmiyorum.
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle kolidor değil koridor :grin:

Ondan sonra FPS ile sunucunun bir alakası yoktur.Sunucu yoğunluğu veya internetinizin hızı pinginizi etkiler , buda oyunu kasmaz sadece verdiğiniz komutları geç algılar vesaire.Yani lag dediğimiz olay olur.Hatta sunucu komple donar bir dakika sonra hareket edersiniz ama yine FPS düşmez.FPS'nin iyi bilgisayarlarda bile bazı yoğun efektlerin olduğu yerlerde düşmesinin sebebi oyundan kaynaklıdır.Optimizasyon ve uyumluluk sorunları vardır.

Sadece şu Lag ile FPS arasındaki farkı anlatmak istedim.Beni dinlediğiniz için teşekkürler.İyi forumlar.
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Retaliation yazdı: 06 Ara 2017 18:30 Dün de çok çektik bu dertten. Kenan'ı 40 dakikada anca kestik. @romendiyojen

Naçizane tavsiyem 2 Adet Antilop İksir bulundurun, iksir ile sorunu çözüyorum. Maliyeti de yüksek bir mevla değil.
Denedik efenim, Antilop ile de denedik. Yine de olmadı. Belki de Veysel'in beceriksizliğidir bilemem. :thinking_face: 0:) :')
Neeeyy Benim mi beceriksizliğim iksiri çektiğim an öldüm görmedinmi Furkan ? :thinking_face: :yum:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

SPIEGLEIN yazdı: 07 Ara 2017 00:26

Resim

romendiyojen yazdı: 07 Ara 2017 11:40

Neeeyy Benim mi beceriksizliğim iksiri çektiğim an öldüm görmedinmi Furkan ? :thinking_face: :yum:

Sağlık olsun Veysel, seviliyorsun. :heart:
Resim
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

Şu slotların hızını 1 aydır düzeltemeyen yönetimden güncelleme bekliyoruz durum vahim.
1 Saat oyuna girdim kanser oldum ne kadar zor olabilir su hızları eski haline döndürmek.
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Furkaaaaann yazdı: 09 Ara 2017 19:46 Şu slotların hızını 1 aydır düzeltemeyen yönetimden güncelleme bekliyoruz durum vahim.
1 Saat oyuna girdim kanser oldum ne kadar zor olabilir su hızları eski haline döndürmek.

viewtopic.php?f=100&t=123755

Sıkıntı çok eskiden beri var son hızlanmayı kastedmiyorum.Slot hızları,gerek boş sunucularda slotların hızlanmasıyla ve geceleri hızlanması gibi sorunlarla 3.5 yıldır var olan genel bir sorundur.
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

Sığınakları test etmedim ama büyük holdeki ırkların hız sorunu düzelmiş çift m.a ile çok rahat döndürebiliyorum hayırlı olsun :)
Kullanıcı avatarı
Kskberkay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Börteçin

Mesaj gönderen Kskberkay »

Sufizm yazdı: 06 Ara 2017 22:40 Bugün 30 dk uğraştık 3 y2
O zaman o y2 leri çöpe atın hocam siz.Birazda beceri meselesi bu😂
BerkayBey