PARA KASMA SORUNSALI

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

PARA KASMA SORUNSALI

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Herkeza iyi haftasonları dilerim öncelikle . Farkındaysanız tılsım bugu kalktıgından beri piyasa allak bullak oldu Peptit in den tutun salgısına salgısından exenotimine maden ceksek aldıgımız arttırıcı parasını karsılamıyor holde takılsak peptit olmus 1.5 2 m salgı aynı şekilde biz napıcaz cok merak ediyorum
( OYUNA YATIRABİLMEK İÇİN 300 TL PARAM VAR )
( FULL KARAKTERLERİM VAR )
(PARA KASMAK İÇİN TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM )
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Re: PARA KASMA SORUNSALI

Mesaj gönderen Lahza »

Oyunda eskiden bildiğiniz gibi 1 menekşe 40 m, 1 xeno 15m ken para kasmak kolaydı, eskaza dolaşırken zaten birşeyler düşüyordu, şimdi xenotim oldu 2m, sabahtan akşama 10 tane düşürsen 20m, vaktine yazık, açıkcası çabalayarak para kasmak iğne ile kuyu kazmak gibi gıdım gıdım ilerleyebilirsin, kolay gelsin :)
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Hocam merhaba =)

Öncelikle büyücü ile para kasmanızı öneririm boş bir sunucuda saatte rahatlıkla para kasacaksınızdır :upside_down_face:

Büyücü için birde şunu öneririm sonuçta xeno kasarken yanı sıra lp de kasmış olacaksınız böylede bir avantaj olacak hem para hem lp seri lp kasacaksınızdır. '' Y2,Elek bilgi3,Büyü bozma 3,Kons 13 İşinizi gerektiği kadar görecektir. ':)

İkinci bir önerim maden çekmekten keyif alıyorsanız eğer savaşcınıza bi depar 3 tılsımı ile maden çekmenizide önerebilirim ama en başında belirttiğim gibi öncelik bence hem xeno hem lpden yana olmalı. :blush: :blush: :blush:
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Evet piyasa allak bullak oldu.
kedi
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

5 yıldır güncelle almayan bir oyun haliyle materyaller kasa kasa doldu bunları satmak için oyuncularda piyasanın 100.000 200.000 altına verelim derken 1.5 2 m gibi fiyatlara kadar düştü gayet normal.Beyazköşkün ilk gadolinyumunu çeken kişiyim 38 40 m civarı bir fiyata sattıgımı hatırlıyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Muverrih
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Muverrih »

Gerçekten bende zamanında bastığım tılsımlarımı çaldırınca tekrar basarım sıkıntı değil gözüyle bakıyordum fakat para kasmak şuan çok zor. Elimde tılsım olsa ticaret yapıp para döndürüp kar edebilirdim oradan para kasardım ama şuan elimde onu yapacak imkanımda yok. Güncellemeyi bekliyorum KP kasıyorum vakit geçiriyorum inşallah toparlıyacağım kendimi yeni güncellemede. Tavsiyesi olan varsa tavsiyeyede açığım arkadaşlar. Benimde başlığı açan arkadaş gibi full karakterlerim var her sınıftan, fakat para kasamıyorum.
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Sadece ihtiyacın olduğu kadar para kas yeter. Mesela ben şimdi 10 m kasıyorum o bitene kadar bir daha para kasmıyorum.
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen asgsdga »

300tl param var dedikten sonra yorumları okumadan cevapla butonuna yöneldim. kardeş daha dün Call of Duty WW2 çıktı hemen temizinden bi tane ediniyosun ve keyfine bakıyosun. teşekkürü özel mesajla alırım. iyi akşamlar ;)
Kullanıcı avatarı
xMrSpyx
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Winter ls Coming
İletişim:

Mesaj gönderen xMrSpyx »

1.5m den hol madenleri alınır 😂😂😝😝
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

CHAPPIE yazdı: 04 Kas 2017 20:01 Sadece ihtiyacın olduğu kadar para kas yeter. Mesela ben şimdi 10 m kasıyorum o bitene kadar bir daha para kasmıyorum.
Barış :D taktik efsane
Resim