Protesto! Güncellemeye dair resmi bir veri paylaşılmadıkça dükkandan alışveriş yapmıyoruz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Caugar
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Anka

Re: Protesto! Güncellemeye dair resmi bir veri paylaşılmadıkça dükkandan alışveriş yapmıyoruz

Mesaj gönderen Caugar »

Sora yazdı: 03 Kas 2017 23:35 Şaka amaçlı yapmış olsan bile kırıcı olabilir haberin olsun. Nankörlük yapmayalım..
Ne nankörlüğü ya? En az 5 yıldır güncellemeyi bırak bir düzeltme almayan bir oyundan bahsediyorsun. Adam oyunu seviyor birşeylerin gelişmesini istiyor en doğal hakkı bunları söylemek. Yıl olmuş 2017 heryer yeni oyun kaynıyor sen nankörlük diyorsun.
Kullanıcı avatarı
maskoff
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Protesto! Güncellemeye dair resmi bir veri paylaşılmadıkça dükkandan alışveriş yapmıyoruz

Mesaj gönderen maskoff »

vatankankirmizi1 yazdı: 05 Kas 2017 15:19
muhalif yazdı: 04 Kas 2017 21:22
maskoff yazdı: 04 Kas 2017 19:26
vatankankirmizi1 yazdı: 04 Kas 2017 00:31
movie yazdı: 04 Kas 2017 00:23

Sen trailer'ı çok yanlış anlamışsın trailer her şey bittikten sonra paylaşılır. Trailer'dan sonra düzeltme ve testler yapılır.Yani trailer paylaşılıyorsa o güncelleme %99 hazır demektir.
Çok dogru noktaya degişmişsin.Napsın adamlar hazır olmayan mapde teasermi hazırlasınlar
Konsept fotoğrafı bossların fotoğrafı falan da mı yok insan da bir soru işareti kalmıyor değil
arkadaşlar, rica ediyorum biraz mantıklı olalım. kraldan çok kralcı olmayın. kelimelere takılıp işin özünden uzaklaşmayın, açık ve net söylüyorum " Güncellemeye dair resmi kanaldan herhangi bir veri!!!!! herhangi bir resim, görüntü, kısa bir müzik, resmi kanaldan yayınlanacak herhangi bir şey istiyoruz ... güncelleme gelsin şimdi yayınlansın demedik, açık ve net isteğimiz mütevazi olası basit bir şey. siz oyuncuysanız bunu desteklersiniz. oyuncu ile oyuncu olmayan , forumda sadece yönetimi desteklemek için yazanlar belli oluyor!!
Öncelikle şunu belirtiyim ne yönetimle bir alakam var nede geliştirici ekiple.Oyunun geçmiş geliştirme süreçlerine baktımızıda 1 teaser verilirdi yani dedigin gibi ne yarım bir müzik ne sadece bir konsep bir çizim bence yarım yarım vereceklerine biraz bekleyip elle tutulur bir teaser izlemeyi yeglerim.
Oyunun geçmiş geliştirme sürecinde oyuncuların birçoğu henüz hazır değildi şu anda büyük bir bölümü hazır ve son güncellemeden bu yana 5 (BEŞ) sene geçti bekleyen oyuncular en azından bir fotoğrafı hak etmiyor mu ya da ''Aaaa baklava mı geldi'' gibi videolar bu kadar oyuncunun merakını birazda olsa gidermez mi ? Neredesin eyyy Nerull geliştiriciler baklava , oyuncular geliştirilmiş birşeyler bekliyor :') :') :') :') :')
Kullanıcı avatarı
inquisitor
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tu Veni Adme

Mesaj gönderen inquisitor »

Öncelikle, güncellemenin geleceğine zerre kadar inanmayan biri olarak, oyuna para yatırılmasına destek adının verilmesini komik buluyorum. Akçeyi, akçeye para vermeyenlerden daha üstün olmak için veriyorsun. Ve karşılığında da daha güçlü olcağın bir şey alıyorsun. Örneğin plus, silah yükseltme, arttırıcı gibi. Dolayısı ile destek değil, kendin için veriyorsun. Bu masalı anlatmamak lazım. Bir arkadaş da TT nin yatırım yapması için akçe deki artış falan örneğini vermiş. Koskoca TT nin işi gücü yok, İkv nin güncellemesiyle ilgilenecek. Her oyunda olduğu gibi TT , dağıtıcı bir firma sadece, NTT gibi, oyun üstünde yapımcılara falan müdahalesi, bizi kandırmak için yapılan bir şey. Çok da şaapmamak lazım yani. Ümitlenmemek de lazım. O güncelleme gelmeyecek.
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Sora »

Caugar yazdı: 05 Kas 2017 21:33
Sora yazdı: 03 Kas 2017 23:35 Şaka amaçlı yapmış olsan bile kırıcı olabilir haberin olsun. Nankörlük yapmayalım..
Ne nankörlüğü ya? En az 5 yıldır güncellemeyi bırak bir düzeltme almayan bir oyundan bahsediyorsun. Adam oyunu seviyor birşeylerin gelişmesini istiyor en doğal hakkı bunları söylemek. Yıl olmuş 2017 heryer yeni oyun kaynıyor sen nankörlük diyorsun.
Dostum dükkandan aldığınız ürünleri babanızın hayrına almıyorsunuz. Sen bağış için mi akçe çekiyorsun? DÜRÜST OL.

Bu oyuna bu güncellemeyi getirmek için devlerin neler çektiğini bile bilmiyoruz. Nankörlük demişken, onu demek istedim!
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Pay to win bir oyun oynuyorsunuz beyler.Hatirlatayim istedim.
Resim
Kullanıcı avatarı
muhalif
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen muhalif »

yıllarca bir güncelleme bekledik, onca yıl sonra gelecek dediler, aylarca beklettiler, hala da ne zaman geleceği belli değil, bence 3 yıl daha gelmez, neyse aylar sonra tanıtım videosu dediler, heyecanla izledik video 2.23 uzunluğunda 1.23 süresi karakalem çizimlerden ibaret! son 23 sn de İstanbul kıyamet vakti yazısı var sadece.!!! yani toplamda tam 1 dk lık bir tanıtım videosu var karşımızda....
ben hayatımda bu kadar ciddiyetsiz, bu kadar kendi kitlesiyle dalga geçen, bu kadar kendi kitlesini önemsemeyen bir oyun daha asla görmedim. KARAKALEM çizim ile tanıtım videosu nedir ??? ayıptır , bu kadar ciddiyetsizlik bu kadar nasıl olursa olsun bu kuzular bizim arkamızdan gelecek, para verecek diye kendine güven olmaz. 2006 da bu oyuna başladım. gün geçtikçe daha fazla nefret ediyorum.
Protestoya devam!!!
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

muhalif yazdı: 13 Oca 2018 22:52 yıllarca bir güncelleme bekledik, onca yıl sonra gelecek dediler, aylarca beklettiler, hala da ne zaman geleceği belli değil, bence 3 yıl daha gelmez, neyse aylar sonra tanıtım videosu dediler, heyecanla izledik video 2.23 uzunluğunda 1.23 süresi karakalem çizimlerden ibaret! son 23 sn de İstanbul kıyamet vakti yazısı var sadece.!!! yani toplamda tam 1 dk lık bir tanıtım videosu var karşımızda....
ben hayatımda bu kadar ciddiyetsiz, bu kadar kendi kitlesiyle dalga geçen, bu kadar kendi kitlesini önemsemeyen bir oyun daha asla görmedim. KARAKALEM çizim ile tanıtım videosu nedir ??? ayıptır , bu kadar ciddiyetsizlik bu kadar nasıl olursa olsun bu kuzular bizim arkamızdan gelecek, para verecek diye kendine güven olmaz. 2006 da bu oyuna başladım. gün geçtikçe daha fazla nefret ediyorum.
Protestoya devam!!!
Resim

Yeter ama ha.Ağlayacaksanız oynamayın !
Kullanıcı avatarı
muhalif
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen muhalif »

AgahEfendi yazdı: 13 Oca 2018 22:54
muhalif yazdı: 13 Oca 2018 22:52 yıllarca bir güncelleme bekledik, onca yıl sonra gelecek dediler, aylarca beklettiler, hala da ne zaman geleceği belli değil, bence 3 yıl daha gelmez, neyse aylar sonra tanıtım videosu dediler, heyecanla izledik video 2.23 uzunluğunda 1.23 süresi karakalem çizimlerden ibaret! son 23 sn de İstanbul kıyamet vakti yazısı var sadece.!!! yani toplamda tam 1 dk lık bir tanıtım videosu var karşımızda....
Protestoya devam!!!
Resim

Yeter ama ha.Ağlayacaksanız oynamayın !
bebek çok şirinmiş , sen değilsin
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Mesaj gönderen SikayetVar »

LethieN yazdı: 03 Kas 2017 21:49 Sabreden derviş, muradına ermiş.
Sabreden derviş, neredeyim lan ben? demiş. Yanlış biliyorsun Mehmet :grinning: .
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

SikayetVar yazdı: 13 Oca 2018 23:12
LethieN yazdı: 03 Kas 2017 21:49 Sabreden derviş, muradına ermiş.
Sabreden derviş, neredeyim lan ben? demiş. Yanlış biliyorsun Mehmet :grinning: .
True story
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!