Çınaraltı Radyosu?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Re: Çınaraltı Radyosu?

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Thrashmetal yazdı: 02 Kas 2017 21:32 Silinmiş konu
Neyse ki resimden okuyabildim neyse bir hayırlı olsun şakası benden olsun o zamanResim
Kullanıcı avatarı
cCckorcancCc
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen cCckorcancCc »

CHAPPIE yazdı: 02 Kas 2017 19:46

Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar ben DJ AFRASiYAB. CHAPPİE denilen robot bana diss atıyormuş buradan onu banlıyorum.
Ulan Barış :grin: :grin:
Resim
Resim
Resim

Kod: Tümünü seç

https://www.youtube.com/watch?v=k6iM76DweoY
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

Şimdi iki şey kafama takıldı birincisi adımı nereden biliyorsun tanışıyormuyuz :grin: ikincisi tüm oyuncuların soracağı ortak soru "Güncelleme ne zaman gelecek olmaz mı?" :grin: ve yarışma harici istek parça vs. nereden olacak teşekkürler.
AFRASiYAB yazdı: 02 Kas 2017 20:26
BayTerapi yazdı: 02 Kas 2017 20:17 Ödül olarak belirlenmiş bir şey var mı acaba.
Takvim konusunda da belirttiğimiz gibi Murat, yayın esnasında yayını yapan etkinlik görevlisi tarafından sizlere ufak tefek oyun içi materyal ödüllü sorular sorulabilir. (Xenotim, Jadeit, Peptit Kolorotoksin gibi) Bu etkinliğin ön planda tuttuğu şey ödül dağıtmaktan ziyade camiamızdaki neferlerin akıllarına takılan soruları yanıtlamak, oyuncu-yetkili ilişkilerini geliştirmek. Ama elbette yarım elma, gönül alma misali bir şeyler yapmaya çalışacağız elimizden geldiğince. :relaxed:
ybrdelisix yazdı: 02 Kas 2017 20:22 Etkinliği inceledim bir yerde kafama takıldı bizler de mi soru soracağız yada soruları bizler mi teklif edeceğiz? Biraz bilgi alabilirmiyiz?
Elbette Emrah; soruları siz soracaksınız, biz yanıtlayacağız. Ara ara da biz ödüllü sorular soracağız. Aslında konuda gayet açık dile getirdik, anlaşılmayacak çok bir şey yok bu hususta. :relaxed:
HAYATResimDIR
Kullanıcı avatarı
maskoff
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen maskoff »

Güzel günler görebileceğiz sonunda galiba :blush: :blush: :blush:
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Elbette ki yayın esnasında gelişim süreci hakkında forumda verdiğimiz bilgilerden daha farklı bilgileri bizler Destek Takımı olarak veremeyeceğiz arkadaşlar. :relaxed:
Thrashmetal yazdı: 02 Kas 2017 21:47 Neyse ki resimden okuyabildim neyse bir hayırlı olsun şakası benden olsun o zaman
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Konu silinmedi, takvimde duruyor hala. Buradan erişebilirsin. Caps için teşekkürler, Kaybedenler Kulübü'ne sevgiler. :yum:
ybrdelisix yazdı: 02 Kas 2017 22:19 Şimdi iki şey kafama takıldı birincisi adımı nereden biliyorsun tanışıyormuyuz :grin: ikincisi tüm oyuncuların soracağı ortak soru "Güncelleme ne zaman gelecek olmaz mı?" :grin: ve yarışma harici istek parça vs. nereden olacak teşekkürler.
Yıllardır buradayım, bırakın da bir zahmet isminizi bileyim. :relaxed: Öyle istek parça alacak kadar uzun süreli bir yayın olmayacak arkadaşlar, ama yine de şarkı önerilerinizi de etkinlik günü Etkinlikler alanına açacağımız ve sorularınızı yöneltip, sorduğumuz sorulara yanıt vereceğiniz etkinlik konusu altından alabiliriz. :relaxed:
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
KOCATURK
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Revenge Of Souls

Mesaj gönderen KOCATURK »

Merhabalar Sayın AFRASİYAB, böyle bir etkinliğin gelecek olması gerçekten çok sevindirici bir haber. Tüm camia için umarım eğlenceli ve bir o kadar da faydalı olur. Ekibe şimdiden başarılar. :)
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen kubi07 »

sohbet muhabbet tarzında geçicekse çok güzel olur çok iyi fikir :).
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)
Kullanıcı avatarı
Blackspown
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Heroes Reborn
İletişim:

Mesaj gönderen Blackspown »

Öncelikle elinize sağlık güzel düşünmüşsünüz.Bekliyoruz hoşumuza giderse tabi'ki devamlı dinliceğizdir.Forumu takip etmeyen arkadaşlarımıza'da öneride buluncam.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

BayTerapi yazdı: 02 Kas 2017 19:42 Furkan yapma heyecanlanıyorum baaaak. :')
':)
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Bundan böyle saygı değer yönetimdeki arkadaşlar isimlerinin başına DİJİ tağı almak zorundadır. mikrofonu alabilmek için diji nicki yapacaksınız diji eruhlu ':) ':) ':)
Resim