Buranın Ekşi Sözlük Olmaması

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Re: Buranın Ekşi Sözlük Olmaması

Mesaj gönderen Dawnguard »

movie yazdı: 19 Eki 2017 23:34
Dawnguard yazdı: 19 Eki 2017 22:46
movie yazdı: 19 Eki 2017 22:42
Dawnguard yazdı: 19 Eki 2017 22:37 Arkadaşlar lütfen,rica ediyorum artık ekşi sözlük formatında başlık açıp post kasmaktan vazgeçin.Tabi ki kimse kimseye karışamaz burası forum isteyen istediğini yazar ama belli kullanıcılar sırf ekşici gibi başlık açıp post kasıyor.Forumumuzun yeterince özgün ve tek başına yeterli olduğunu düşünüyorum.Neden kendi kendimizi asimile ediyoruz?
Asıl format böyle olmalı. Saçma sapan konudan alakasız başlıklar açmaktansa benim gibi başlık açmak daha evladır. Tebrik beklerken gördüğüm tavıra bakar mısınız. >:)
Şarjım az olduğundan link veremeyeceğim.Hangi arama motorunu kullanıyorsan "Forum nedir?" ve "Sözlük nedir?" diye aratmanı öneriyorum.

Şimdi hepsini geçtim, sözlüğün formatı öyle diye ben neden "ya bu sözlük formatıydı ben forumda böyle başlık açmayayım" diye kendimi kısıtlayayım ?
Kısıtlamamalısın , zaten böyle yazmayın diye kesin birşey yazmadım.Tekrar okursan herkes istediğini istediği şekilde yazar demişim.Ama nasıl kısıtlamıyorsan kendini, teşekkür beklemekte yanlış davranış.Ekşi sözlükte format dışına çıkarsan azar yersin ama burda ekşi formatıyla yazarsan kimse sana teşekkür etmez.
Resim
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

Boribars yazdı: 19 Eki 2017 23:58 Yönetim forum kuralları dışında olduğu takdirde zaten kilitliyor konuları gereksiz konu olarak görülen tabi ki çok var fakat az sayıda olan kullanıcıların eğlenmeye hakkı olduğu düşüncesindeyim. Bizim buralarda beğenmiyorsan git abisinin diye bir söz vardır (78) . Ben de bu şekilde diyebilirim. Rahatsızlık veren konulara girmeyebilirsin hatta şikayet edebilirsin. Konudan rahatsız oldum diye başka konu açmak da çelişkili değil mi?
Yazında vermek istediğin fikir kendi yazın içinde geçerli değil mi ?
Resim
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Jitem

Mesaj gönderen Boribars »

Dawnguard yazdı: 20 Eki 2017 00:03
Boribars yazdı: 19 Eki 2017 23:58 Yönetim forum kuralları dışında olduğu takdirde zaten kilitliyor konuları gereksiz konu olarak görülen tabi ki çok var fakat az sayıda olan kullanıcıların eğlenmeye hakkı olduğu düşüncesindeyim. Bizim buralarda beğenmiyorsan git abisinin diye bir söz vardır (78) . Ben de bu şekilde diyebilirim. Rahatsızlık veren konulara girmeyebilirsin hatta şikayet edebilirsin. Konudan rahatsız oldum diye başka konu açmak da çelişkili değil mi?
Yazında vermek istediğin fikir kendi yazın içinde geçerli değil mi ?
Ben hiç kimsenin konusundan rahatsızlık duymadım. Bu konu da dahil. Sorduğuna gelecek olursak evet. Bu konu hakkında fikrimi yanıt olarak yazıyorum şimdi bu konu için ayrı bir konu açmak ne kadar doğru ise senin yaptığın o kadar doğru diye düşünüyorum. Çelişkili hareket etmişsin. Neyse konun tartışmaya dönmesin . Kilitlenir filan bir daha açıp onlara niye yapmadınız diye yakınırsın.
DuMaNiSTT / Boribars ve Niceleri...
Kullanıcı avatarı
CARMENTA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Dönüşüm

Mesaj gönderen CARMENTA »

Ben hep 50 akçelik başlık açtığımdan beni etkilemeyen sorunsal.
Resim
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Aynen kardeş haklısında saçma kavramı göreceli bir kavram konuyu açana göre belki mantıklı yani.
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Ağzına sağlık adaş. :+1:
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Katılmıyorum, arada böyle şaheserler çıkabiliyor:viewtopic.php?f=46&t=124144
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Ben hep forum düzeyinde yanıtlar verdiğim için beni etkilemeyen durum.

Şaka bir yana, insan sürekli olarak gördüğü şeyi bir yerden sonra uygulamaya başlayabilir. Oyunun konusundan sapmadıkça başlıkların böyle olmasının sorun olmadığını düşünüyorum.

Mesela geçen açtığım başlık (Bkz. Büyücülerin Hep Mağdur Olması)
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Hayatı "Bakalım İKV'ye genişleme paketi gelmiş mi?" ve " Bakalım ülkede önemli bir mevzu var mı?" gibi 2 sekme arasında yaşayanların ortaya çıkardığı sorunsal.
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

turkoxHAMSTER yazdı: 20 Eki 2017 22:36 "Bakalım ülkede önemli bir mevzu var mı?"
Bunu acaba İKV forumda düşünen kaç kişi vardır ? 3 yada 5 :)