Ikv'nin hizli gençleri

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
jerrymaquire
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Re: Ikv'nin hizli gençleri

Mesaj gönderen jerrymaquire »

Loncaya alım var mı? sorusuna genelde cevabım '' hayır '' .. Hani bu egoyla alakalı bir şey değil. Kimileri referans ister, istemekle haklıdır çünkü seni tanımıyor ama loncasını büyütmek adına birinin güvencesiyle loncaya alma şartı koymuş, saygı duymak lazım.
Eli, yüzü temiz bir lonca arıyorsan eğer, bu soruyla kesinlikle bir yere varamassın. İnsanların seni tanımadan loncaya almasını bekleme. Sadece ismini, yaşını, yerini yurdunu söyleyerek girdiğin loncadan da bir cacık olmaz. Şimdi diyeceksin peki ne yapacağım.. Basit aslında birlikte savaştığın, birlikte grup bölgeler attığın insanlar olucaktır, zaman geçtikte o insanlar seni yakından tanıyacak ve sen bu soruyu sormadan seni loncaya davet edicek. Bu kendi düşüncemdir arkadaşım, umarım sana bir nebze olsun faydalı olur.
Kaybedecek bir şeyinin kalmaması, özgürlük galiba.
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Merkez Tehlike

Mesaj gönderen 92Gner »

Kimsenin haram yedigi filan yok oyuna bu adam hayrina para yatirmiyor loncasi için yatiriyor ve loncadan aidat isteniyor bu başka oyundada böyledir bedava git bakkala sigara iste bakayim vericekmi
Kullanıcı avatarı
NouzaR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Gangsta S Side

Mesaj gönderen NouzaR »

Eskilerden kimse kalmamış belli ,yok aldatmış yok akceymis komiksiniz :)
Resim
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Merkez Tehlike

Mesaj gönderen 92Gner »

Ben beta oyuncusuyum ben normal karşiliyorum bu olanları dostum biraz mantiklı düşün kimse kimseye bedavaya birsey vermez he kendi arkadaşlarinla kurarsin loncani cekersiniz birlikte tekrar diyorum BIRLIKTE oynarsiniz
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Lahza »

Ben loncaya para vermem diyorsan açarsın kendi loncanı çekersin ne arttırıcı istiyorsan mis gibi, adam babasının hayrına mı sana arttırıcı çekecek biraz mantıklı ol, ayrıyeten senin alnında bu adamdır yazmıyor ki, dolayısıyla adam sana diyorki bana tanıdığın birini söyle ona göre alayım bunda tuhaf ne var, aklı selim olmuş herkes bu konuyu gayet olgunlukla karşılar.