twitch.tv/yigastv | İKV Yayınları

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: twitch.tv/yigastv | İKV Yayınları

Mesaj gönderen BayTerapi »

Yafp yazdı: 01 Mar 2018 21:00 Maalesef yakın zamanda kapsamlı bir sunumum olduğundan Karaköy’ün, eklenti paketi olarak, başlangıcını kaçıracağım gibi duruyor. Siz önden ilerleyin de sizin ayak izlerinizi takip ederim ben de :blush:

Herkese şimdiden iyi eğlenceler :relaxed:
Ben zaten bilerek oyuna girmem ilk gün, çünkü millet çıldıracak. :')
kedi
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

BayTerapi yazdı: 01 Mar 2018 23:26
Yafp yazdı: 01 Mar 2018 21:00 Maalesef yakın zamanda kapsamlı bir sunumum olduğundan Karaköy’ün, eklenti paketi olarak, başlangıcını kaçıracağım gibi duruyor. Siz önden ilerleyin de sizin ayak izlerinizi takip ederim ben de :blush:

Herkese şimdiden iyi eğlenceler :relaxed:
Ben zaten bilerek oyuna girmem ilk gün, çünkü millet çıldıracak. :')
Ben direkt 6 gün falan iptalim ':)
  • Eminönü: Yigas, Zekhan, Poohdini, Jacque
  • Beyazköşk: Crimzon, Shekinah, Robyn
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

https://www.twitch.tv/yigastv

Birazdan yayındayız. Karaköy'e adım atacağız, görevleri okuya okuya ilerleriz muhtemelen :relaxed:
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Herkese selam,

Bildiğiniz üzere bir süredir hem oyunu oynamıyordum hem de yayın yapmıyordum(gerçekten vaktim olmuyordu). Fakat önümüzdeki haftayla birlikte tekrardan İKV'ye kaldığım yerden devam etmeyi düşünüyorum. Hem Eminönü sokaklarındaki ayak seslerini ve sahildeki esintiyi hem de oyunun atmosferini özlediğimi fark ettim. O kadar hikayeyi ve görevleri de okumuştuk dolayısıyla devamını da merak etmiyor değilim :blush:

Her neyse, belki oynadığım süreçte tekrar yayın yapmaya başlayabilirim ve bu sebeple bilgilendirmek istedim. Ayrıca nasıl bir yol izlemem lazım hiçbir fikrim yok(klandan çıkmalı mıyım v.b.) dolayısıyla ön bilgi verebilecek arkadaşlar da varsa ve yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Herkese iyi eğlenceler :relaxed:
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Yafp yazdı: 21 May 2018 21:23 Herkese selam,

Bildiğiniz üzere bir süredir hem oyunu oynamıyordum hem de yayın yapmıyordum(gerçekten vaktim olmuyordu). Fakat önümüzdeki haftayla birlikte tekrardan İKV'ye kaldığım yerden devam etmeyi düşünüyorum. Hem Eminönü sokaklarındaki ayak seslerini ve sahildeki esintiyi hem de oyunun atmosferini özlediğimi fark ettim. O kadar hikayeyi ve görevleri de okumuştuk dolayısıyla devamını da merak etmiyor değilim :blush:

Her neyse, belki oynadığım süreçte tekrar yayın yapmaya başlayabilirim ve bu sebeple bilgilendirmek istedim. Ayrıca nasıl bir yol izlemem lazım hiçbir fikrim yok(klandan çıkmalı mıyım v.b.) dolayısıyla ön bilgi verebilecek arkadaşlar da varsa ve yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Eminönü sunucusunda şu an Lodos klanı yoğunluğu dikkat çekiyor Klansızlar ve Lodos olarak ayrıldılar neredeyse karakter geliştirmek istiyorsan bu tek başına biraz zor gerçi yardım edicek insanlar elbet yayın aracılığıyla bulacaksın ama şef düşman kesimleri genelde kalabalık lodos loncalar ile yapılıyor savaşçı ve şifacı sınıfına fazlasıyla ihtiyaç duyuluyor hikaye örgüsü için devam edebilirsin ama diğer türlü yine aynı 59 seviye olana kadar güzel içerikli canlı yayınların olacaktır ama 59 sonrası üreteceğin içerik kısırlaşacak çünkü şef düşman kesmekten başka aktivite kalmıyor ne yazık ki dostum ama yeniden hoş geldin güzel diksiyonla yayın yapmanı özledim 😊
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Thrashmetal yazdı: 21 May 2018 21:59
Yafp yazdı: 21 May 2018 21:23 Herkese selam,

Eminönü sunucusunda şu an Lodos klanı yoğunluğu dikkat çekiyor Klansızlar ve Lodos olarak ayrıldılar neredeyse karakter geliştirmek istiyorsan bu tek başına biraz zor gerçi yardım edicek insanlar elbet yayın aracılığıyla bulacaksın ama şef düşman kesimleri genelde kalabalık lodos loncalar ile yapılıyor savaşçı ve şifacı sınıfına fazlasıyla ihtiyaç duyuluyor hikaye örgüsü için devam edebilirsin ama diğer türlü yine aynı 59 seviye olana kadar güzel içerikli canlı yayınların olacaktır ama 59 sonrası üreteceğin içerik kısırlaşacak çünkü şef düşman kesmekten başka aktivite kalmıyor ne yazık ki dostum ama yeniden hoş geldin güzel diksiyonla yayın yapmanı özledim 😊
Beni de korkutan şeylerden bir tanesi 59'dan sonra ne yapabileceğim :blush: grup bölgeleri bence bu anlamda önemliydi. Belki yine eskisi gibi aramızda etkinlik falan düzenleriz sonrasında, üretime de odaklanabilirim ben belki :relaxed:

Teşekkür ederim, ben de özledim yayındaki samimiyeti ve sohbeti :grin:
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Samimi ve sıcak ortam.. mutluluk verici, tekrardan ''Merhaba'' diyorsun yani.. O:-)

PogChamp
PogChamp
PogChamp ..
kedi
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

BayTerapi yazdı: 21 May 2018 23:04 Samimi ve sıcak ortam.. mutluluk verici, tekrardan ''Merhaba'' diyorsun yani.. O:-)

PogChamp
PogChamp
PogChamp ..

Bakalım, biraz kendim oynayıp bakacağım aslında ilk. 59 olduktan sonra hüsrana uğramak da istemiyorum O:-) ama tabii, tekrardan "merhaba" :relaxed:
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Thedifferince »

Forum un şifresini hatırladın sonunda

My name is HIYAR 😅
Resim
dret
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen dret »

Bu arkadaşa ne oldu diyordum bende daha dün veya önce ki gün aklımdan geçirdim, hoş gelmişsin tekrar. Oynama fırsatı bulamıyoruz bari izleyelim.