Perihan Hanım hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Adrianalima
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Perihan Hanım hk.

Mesaj gönderen Adrianalima »

10.yılda verilen bu gizli mesaj sonrası ortaya çıkan Perihan şifresi bize oyunun geleceği hakkında çok büyük ipuçları verdi hatırlarsınız..

Resim

Öncelikle Perihan hanım kimdir ?

*Çarşı bölgesi temsilcisi Celal Hakkı Bey'in kızı

*mısır çarşısı defterdar'ı Gediz Bey ile nişanlı

*Fare adamlarla yeniden diplomasi kurulabilmesi amacıyla önemli atılımlar yaptı. 1978 yılının başında Perihan Hanım'ın çabaları sonuç verdi ve Galata klanı, Gizitleri ateşkes yapmaya ikna etti

*14 Nisan 1978'de Galata köprüsü üzerindeki patlamada vefat etti.

şimdi oyunun hikayesine dönelim..

Resim

O gün kutlamaya katılmayan tek kişi Agah Bey'in olması bana göre tesadüf değil..

şimdi Çemberlitaş'ı bitirdiğimizde subayın odasında bulunan gazeteye bakalım..

Barışa atılan bomba..

Resim

Resimdeki Perihan hanım'ı ve ölüm haberini görüyorsunuz, peki ölmüş bir karakterin adının ipucu olarak mesajda geçmesi sizce de garip değil mi

olası ihtimaller şunlar ;

*Perihan ipucu olarak verilerek güncellemede Karaköy'ün geleceği işaret edilmek istenmiş olabilir.

*Perihan hanım bir şifre olduğuna göre patlamada ölmemiş olma ihtimali de var o gün ısrarla çağırdıkları Agah efendi'nin gelmeyen tek kişi oldugunu düşünürsek Perihan yeni bölgede karşımıza bir boss olarak çıkabilir.

bir çok ihtimal var ama bana göre bu iki seçenek daha mantıklı geliyor eksiğimiz kaçırdığımız yerler olabilir sizin varsa beklentileriniz yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: S V M

Re: Perihan Hanım hk.

Mesaj gönderen Bubyo »

perihan hanım bir boss olarak karşımıza çıkarsa ben o boss'u kesmek için bir grupta bulunmam.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Sora »

Forumdan CIZIK adlı arkadaşımız da son paylaşılan afişteki iki insanın Gediz Bey ve Perihan Hanım olduğunu açıklamıştı. Bilemeyiz ama ben ona gerçekten inanmak istiyorum. :D
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Jitem

Mesaj gönderen Boribars »

Evet Perihan hanım yaralı bir şekilde kurtularak Karaköy de kuklacı tarafından iyileştirildi ve o hain agah ile hesaplaşmak için gün saymakta o ve soytarılar için dar ağaçları kurulsun. Hazırlansın tabutluklar agah icin girip çıkacağız. Perihan hanım ve Gediz bey için intikam intikam. !
DuMaNiSTT / Boribars ve Niceleri...
Adrianalima
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Adrianalima »

Boribars yazdı: 13 Eki 2017 23:20 Evet Perihan hanım yaralı bir şekilde kurtularak Karaköy de kuklacı tarafından iyileştirildi ve o hain agah ile hesaplaşmak için gün saymakta o ve soytarılar için dar ağaçları kurulsun. Hazırlansın tabutluklar agah icin girip çıkacağız. Perihan hanım ve Gediz bey için intikam intikam. !
İşte benim istediğim nefer! ver mehterii !!

Perihan'ın kurtulduguna ınanıyorum ve Agah'ın karsısında olacagına da eminim bu sözde kör hain herifle bir gün hesaplaşacaz elbet..
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Adrianalima yazdı: 13 Eki 2017 23:26
Boribars yazdı: 13 Eki 2017 23:20 Evet Perihan hanım yaralı bir şekilde kurtularak Karaköy de kuklacı tarafından iyileştirildi ve o hain agah ile hesaplaşmak için gün saymakta o ve soytarılar için dar ağaçları kurulsun. Hazırlansın tabutluklar agah icin girip çıkacağız. Perihan hanım ve Gediz bey için intikam intikam. !
İşte benim istediğim nefer! ver mehterii !!

Perihan'ın kurtulduguna ınanıyorum ve Agah'ın karsısında olacagına da eminim bu sözde kör hain herifle bir gün hesaplaşacaz elbet..
#AgahaKarşi100NeferAriyoruz #SonunakadarPerihan #KörDeğilEminonuDelisi gibi kampanyalar ile agahin karsisina cikmaya haziriz. Şuan agahın kellesi için karakoyde 5000 nefer mevcut
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

++
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Gazetenin bu sayfasını başka bir yerde daha gördüğüme eminim
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı

yun1010 yazdı: 13 Eki 2017 23:33
++
Forum rütbenden dolayi soruyorum içerde misin ?
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Bubyo yazdı: 13 Eki 2017 23:01 perihan hanım bir boss olarak karşımıza çıkarsa ben o boss'u kesmek için bir grupta bulunmam.
:heart_eyes: :heart_eyes: