İKV İtiraf

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: İKV İtiraf

Mesaj gönderen pegasusejder »

oyuna 49 güncellemesinin yeni geldiği sıralar gelmiştim hayırımdaki ilk mmoprg oyunuydu. Savaşçı çar açmıştım yeteneklerin ne olduğunu tam bilmediğimden bütün yeteneklere eşit puan veriyordum :D

Yan komşuma da hemen bu oyunu gösterdim birlikte başladık savaşçı mı güçlü büyücümü güçlü diye ws atacaz (çarlar 7 lvl :D ) ben büyücüye girdim tabi ilk mmoprg oyunum olduğu için savaşçı ile dipdibe savaşıyorum sonra öldüm tabi ikimizde dedikki savaşçı çok güçlü :D

İlk adamın biri benden oksertleştirici almıştı tane 5000 den o zaman için nasıl seviniyoruz bizim için büyük para daha sonra arkadaşıma laf atıyodum ticarete benim sayemde başladık diye :D

4-5 lvl iken savaşın görevinden sonra lodos oldum tabi daha arzları bilmiyorum yolda arada beni gören kesiyor :D Anlam verfemiyorum eskiden böyle bişey yoktu şimdi ne oldu diye . Sonra klan muhabbetini biraz kavrayınca klandan yazdılar meteor arz kaleyi basıyoruz gelin diye . Dururmuyum 5 lvl lik çarla handan hanımı kesmeye gittim tabi bi büyücünün yanımdaki birine yıldırım atmasıyla öldüm bi dahada oraya gidemedim :D

Arkadaşım ben gm im diyen birisine kanıp çarının şifresini verdi sonra o adamı bulup gel sana item vercektim diye arkamdan dolaştırdım sanki oyalarsam bişey olcakmış gibi :D

Arkadaşla bi loncaya girmiştik lonca başkanı 35 lvl olan herkese temsili gözlük veriyodu tabi ben yeni çar açtım anca 35 oldum kp kasayım alayım senin gözlüğü dedi sonra ailevi sebeplerden oyunu bıraktı o gözlük hala içimde bir ukte gibi duruyor :D

Maden çekerken o toplama anı var ya kimi kalkıp direk gidiyor ben onun şansı düşürdüğünü sandığımdan karakter o madeni toplayana kadar beklerdim :D

Aklıma şimdilik bunlar geldi biraz uzun oldu :D Yine aklıma gelirse yazarım
Kullanıcı avatarı
IDeePSteePI
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Şehri istanbuL

Mesaj gönderen IDeePSteePI »

Kurt mağarasina ilk girdiğimde duvarlarin yanindaki elmaslari Toplayabiliyoruz sanmiştim hep içine oturup ters tiklardim 😂
xZenciPandaa

RyugaKishatu

xKumraLpanda
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Mesaj gönderen SikayetVar »

Sevgili konu,
Zillere basıp kaçan bendim...
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen mstfmrt »

benibanladilar yazdı: 17 Şub 2018 16:08
mstfmrt yazdı: 17 Şub 2018 12:56 Oyuna ilk başladığımda karakter adı kısmına kendi adımızı yazacağız sanıyordum. Başlamaya çok hevesliydim fakat Mustafa veya Mustafamert nicklerini kabul etmemişti. Yanımdaki arkadaşım benim adımı yaz belki olur demişti(o da acemi) ve ilk karakterimi uzun süre boyunca Abdurrahman nicki ile kullanmıştım -_-
forum nickine bakarsak hala aynı şeyi düşünüyorsun mustafa mert :D
ben bu mesajı ne ara yazmışım be, hatta az önceden beri yazacak itiraf düşünüyordum, meğerse daha önce yazmışım :D bu arada bu nicki sosyal medyada mailde falan kullanınca, bir de eski forum nickimi unutunca bu nickle açmıştım, öyle de kalmış işte, yoksa aynı düşünce yapısına sahip değilim :Dd
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Oyuna başladığım ilk 1 hafta cinlerin yanına yaklaşamazdım, korkardım. ':)
kedi
Kullanıcı avatarı
kral243416
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: CAMPION LEAGUE

Mesaj gönderen kral243416 »

SLM HERKESE JONUN GÖREVİ YAPMIYORDUM NEDEN DERSENİZ BEYAZ ŞAPKALI ADAM BENİ KAFESE KİTLER DİYE KORKUYORDUM
İKV CANDIR GERİSİ HEYECANDIR
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

İlk başladığım zamanlarda (39 zamanı) bakıyorum Hedef Netleştiren Lodos Gözlüğü vs yansıtıyorlar. Ne olduğunu bilmiyorum tabi saldırı ne savunma ne bilmiyorum ama isminden anlam çıkartmaya çalışıyorum :) Dedim herhalde hedefi netleştiriyor asdf görüş mesafesini arttırıyor sanıyordum :')
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
kral243416
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

en büyük itirafımı yapıyorum kuklacıda bi reçete düşürmüştüm EPE UCU DİYE MİLLETE ÜRETİM 2 MİLYONA SATIYODUM
Kullanıcı avatarı
kral243416
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

BİR İTİRAF DAHA BENDEN SENE 2010 BİZİM İNTERNET KAFEDE İKV OYNUYORUM BİR KIZ VARDI HEP DİKKATİMİ ÇEKİYORDU Bİ TÜRLÜ AÇILAMIYORDUM ZAMAN GİZLİ GİZLİ BU NE YAPTIĞINI ANLAMAYA ÇALIŞIYORDUM Bİ GÜN DİKKATİMİ ÇEKTİ BAKTIM İKV OYNUYOR Bİ SEVİNDİM TMM BI İŞ OLDU DEDİMHER TÜRLÜ TAVLARIM DİYE SONUNDA SUNUCUSUNU GÖRDÜM VE HEMEN BEYAZKÖŞKTE ÇAR AÇTIM HIZLI HIZLI KASTIM 1 GÜNDE 39 LVL YAPTIM HEMEN BUNA YAZMAYA BAŞLADIM YARDIMA İHTİYACIN VARMI DİYE BAZI GÖREVLERİ YAPAMIYORUM DEDİ HANGİ GÖREVLERİ DEDİM LABİRET GÖREVLERİ DEDİ YARDIM EDİM İSTERSEN DEDİM OLUR SEVİNİRİM DEDİ BAŞLADIM BUNA YARDIM ETMETE GÖREVLERİ BİTİRDİK ARADA YAZIŞIYODUK NERDEN OYNUYOSUN DİYE BEN İSTANBUL DEDİM ODA BENDE İSTANBUL ARADAN 2 3 AY GEÇTİ BİRGUN SANA Bİ ŞEY İTİRAF EDİCEM EDİMMİ DEDİM NE İTİRAFI EDEBİLİRSİN DEDİ SENDEN ÇOK HOŞLANIYORUM DEDİM SENİ ÇOK BEĞENİYORUM DEDİM HEMEN CVP YAZDI BENİ HİÇ GÖRMEDİNKİ BENDE CVP YAZDIM BEN SENİ HERGÜN GÖRÜYORUM NASIL DEDİ SEN 15 NOLU BASADASIN BEN 24 BİRDEN AYAĞA KALKTI GELDİ YANIMA GÜLMEYE BAŞLADI BEN ZATEN SENİN İÇİN GELİYODUM BURAYA DEDİ HATTA OYNADIĞIN OYUNU ÇAKTIRMADAN İNTERNET SAHİBİNDEN ALDIN UZUN LAFIN KISASI BEN 1 SENE ÇİLE ÇEKTİM KIZ ZATEN DÜNDEN HEVESLİYMİŞ
Kullanıcı avatarı
kralgs
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen kralgs »

gullucex yazdı: 29 Eyl 2017 20:41 Hayyan itemini Hayvan zannederdim üzgünüm :D
Aynen yıllarca hayyan itemi hayvan okuduk :grinning:
Resim
  • Kralgs/Legendofwizard/Mahsen/Ölürümtürkiyemm/Sinoplu
  • cCcxTüRKiYeMxcCc/kralgsIV/MoNTeCaRLo/Legendofattack/ Gsxkralgsx/Devletbahçelii/Kralqs
  • öLüRüMTüRKiYeM/Legendofhealer/Kurosakihigo/Lastxottoman/Şifaimahsen/Fakedoctor/Turkishcommand