Güncelleme Aldatmacası

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Re: Güncelleme Aldatmacası

Mesaj gönderen Lahza »

Sufizm yazdı: 26 Eyl 2017 16:25 Bu oyunu hayatının bir gayesi haline getiren arkadaşlar yanlış yapıyorsunuz. 3 5 gün ara vermeyi deneyebilirsiniz. Bu oyunu eğlence için oynayın. Adamların kimseye yalan söyleyecek halleri yok, akçe çekmek zorundada değilsin. Bende başlayalı 3 4 hafta oluyor gayet zevkli. Suan tatildeyim ve yine ikv giriyorum günlük 2 3 peptit veya salgı kasıyorum y2 ile bazen plus olmamasına rağmen sifirlayip m1ile x e gidiyorum kendimi kasmıyorum. Nedir sizde ki bu hırs ister getirir ister getirmez getirirse oyna getirmezse oynama nedir yani yok yalan yok oyalama.Boşa duyar kasmaya çalışıyorsun.
Yazmak istediğim herşeyi yazmışsın kardeşim eline sağlık, ne güncellemeymiş arkadaş be adamları yalancıda ettiler 😂 Ne zorla akçe çektiriyorlar, nede zorla oyun oynatıyorlar, ayrıca size şu tarihe kadar güncelleme getirmek zorunda da değiller, işinize bakın oyun oynayın, oyunu oyun olduğu için oynayın ..
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Merkez Tehlike

Mesaj gönderen 92Gner »

Hayırlısı ne ise o olur acele işe şeytan karışır.
ToticPhilosophy
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ToticPhilosophy »

MobilSorun78 yazdı: 26 Eyl 2017 19:34 az bilinen efsane duyarlar

ama abi kod yazmak çok zor onlara da hak verin
+1

Duyuru paket bittikten sonra veya bitmesine yakın yapılır. Öyle işin başındayken veya daha işe bile başlamamışken duyuru yapılmaz. Duyuruyu yaptıysanız 3 aya kalmaz o paket gelmeliydi. Neyseki başka oyunlar oynuyorum da daha fazla stres olmuyorum.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Buyurun actor motorunu indirin, siz yazın efenim.
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Oyuna 1 gün girip 7 8 gün girmiyorum, ve böylelikle daha sakin kafayla düşünüp bekleyebiliyorum. :grin:
kedi
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Retaliation yazdı: 26 Eyl 2017 20:08

Herkes işini yapacak, hizmetini sunacak 5 yıl güncelleme sağlanmayan bir oyunda kod yazmak kolaysa gel sen yaz minvalinde cevap veremezsin bana.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

MobilSorun78 yazdı: 26 Eyl 2017 20:39
Retaliation yazdı: 26 Eyl 2017 20:08

Herkes işini yapacak, hizmetini sunacak 5 yıl güncelleme sağlanmayan bir oyunda kod yazmak kolaysa gel sen yaz minvalinde cevap veremezsin bana.
Bak, her şeyin bir zamanı olur. Bir sınavın, randevunun, görüşmenin vs... Belli ki güncellemenin tarihi için henüz erken. Adamlar sürekli işlerini yapmaktan kafalarını kaldırıp açıklama yapacak değiller ki, henüz bir ay oldu ekip açıklanalı.
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Genisleme paketinin projesi Mayıs - Haziran gibi start aldı. Standart bir genişleme paketinin gelişim süreci 5 6 aydır. Gelen paketin ne derece olduğunu bilmiyoruz fakat yüksek ihtimal 1 2 ayı kalmıştır. 5 sene gelmemesi biz oyuncuların isyan etmesi için gayet yeterli bir süre. Buna cevap niteliginde yazmıyorum bunu. Fakat bu yeni bir süreç ise değerlendirmeyi ve eleştiriyi de buna göre yapmak lazım. Yılbaşına kadar hazır olacağı kanaatindeyim.
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen mazlumcgdem »

Bende haftada 1 defa ya giriyorum yada girmiyorum .Ama işin absürd kısmı şu ; ben hala oyaladiklarini düşünüyorum elinde bir yapı olmadıktan sonra güncelleme duyurusu bence yapilmamali.Ben şahsen zamanında GM arif türkmen ile konusmustum ;İKV tamamen bir olan üzerinden hareket ediyor yani bir dizi gibi nasıl bir dizi bir bölümü çekilip haftaya yayınlanması beklenirken hemen ikinci bölümü çekerler ya ıkv de o tarz .Çok kısa zaman kaldı diyor ama zaman dan haberi yok sanırım aylar çekiyor adam ürün tanıtır gibi kadroyu tanıyor bize oyun için tanıtımı değil yaptıkları is önemli ...
DrBuLuT«Eminönü»

Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Hepinizin yorumlarını okudum herkes kendince haklı ama sitem edenler daha haklı arkadaşın da dediği gibi güncelleme yapacağız diye haber verilmez. Trailer yayınlanır ama şöyle bişey var madem adamın seni kandırdığını düşünüyosun ki ben böyle bişey olduğunu düşünmüyorum oynama oyunu ben bıraktım mesela güncelleme gelene kadar girmeyeceğim sadece yayın saatlerinde 1 saat gireceğim o da izleyicilerim için ikv babamın oyunu değil her zaman oynardım güncelleme haberiyle oyuna dönen biri değilim ama oynamak zorunda da değilim güncelleme getirip getirmemeleri kendilerinin kararı dışarda çok renkli bi yaşam ve internet üzerinde daha kaliteli oyunlar var biz bişey kaybetmeyiz 😉
İyi forumlar.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI