2 3 gündür yaşanan LAG sıkıntısı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Re: 2 3 gündür yaşanan LAG sıkıntısı

Mesaj gönderen Lahza »

Yerinde bir konu olmuş, son günlerde bende yaşıyorum aynı problemi, anlık lag girmeleri, gecikmeler oluyor, internet sağlayıcımdan mı kaynaklı bilmemekle beraber oyundaki arkadaşlarımda aynı sorunlardan şikayetçi, genel bir sıkıntı mevcut .
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Lahza yazdı: 25 Eyl 2017 17:04 Yerinde bir konu olmuş, son günlerde bende yaşıyorum aynı problemi, anlık lag girmeleri, gecikmeler oluyor, internet sağlayıcımdan mı kaynaklı bilmemekle beraber oyundaki arkadaşlarımda aynı sorunlardan şikayetçi, genel bir sıkıntı mevcut .
Sanırın bu lag problemleri bi bende olmuyor :) pek sıkıntılı takılma v.s çok çok nadir karşılaştığım bir durum
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Selamlar,

Şüphesiz En iyi oyun kalitesini veren TTNET tir.Bana Göre Diğer Servis Sağlayıcısına Geçtiğimde Attığım Tüm VS leri kaybettim.Nedenmi Hızlı İtem Değiştirememekten.

Kolay Gelsin
Kullanıcı avatarı
Moda
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Moda »

Lahza yazdı: 25 Eyl 2017 17:04 Yerinde bir konu olmuş, son günlerde bende yaşıyorum aynı problemi, anlık lag girmeleri, gecikmeler oluyor, internet sağlayıcımdan mı kaynaklı bilmemekle beraber oyundaki arkadaşlarımda aynı sorunlardan şikayetçi, genel bir sıkıntı mevcut .
İnternet sağlayıcım ile iletişime geçtim bağlantımda hiçbir problem yokmuş. Sanırım oyun ile alakalı bir problem var. Muhtemelen senin sağlayıcında da bir sıkıntı yoktur. Bu arada "payne" ben dostum selam olsun :raised_hand: Xeno ya devam :grinning:
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

TiberSeptim yazdı: 25 Eyl 2017 16:08 Merhaba,

Gerekli incelemeleri yaptığımızda herhangi bir gecikme sorunu ile karşılaşmadık.Sorun, sahip olduğunuz internet sağlayıcısından kaynaklı olabilir.İnternet sağlayıcınızın destek ekibi ile iletişime geçmenizi öneririz.
Aynen bende kontrol ettim hiç bi sorun yok arkadaşlar bilerek yazıyo siz girip kontrol ederek vakit harcayın diye
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Moda yazdı: 25 Eyl 2017 19:27
İnternet sağlayıcım ile iletişime geçtim bağlantımda hiçbir problem yokmuş. Sanırım oyun ile alakalı bir problem var. Muhtemelen senin sağlayıcında da bir sıkıntı yoktur. Bu arada "payne" ben dostum selam olsun :raised_hand: Xeno ya devam :grinning:
Aleyküm selam xenocu kardeşim, yardırmaya devam :)
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Serrakura »

64 mb internet var bende bile kasma oluyor bence sorun oyunda :)