Oyunun Şans Sistemi (Alt Kolye)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Re: Oyunun Şans Sistemi (Alt Kolye)

Mesaj gönderen Lahza »

Sufizm yazdı: 25 Eyl 2017 08:23 Boşuna duyar kasmaya çalışmışsın.
Grup bölgelerinin mantığı şudur / Sığınak 8 de giriyorsan örneğin o bölgede bir alter kolye 1 fundi yüzük ve evo yüzük atacak diyelim misal,
Kime düşeceği girdiğin anda belli olur basit bir örnekle eğer 4 veya 5 büyü girmiş sen işin çok zor çünkü tek kişiye düşecekken oranlar ile iyice bölünüyor ve sana düşme şansı azalıyor ama 2 büyücü 1 şifa 4 savaşı girsen alter atacksa ya sana ya diğerine atar mantık bu
Yukarıda bende bunu anlatmaya çalışmıştım, büyücüye takı dizmek istiyorsan, kenana ve junona 2, en fazla 3 büyücü girin zaten 2 y2 yetiyorda artıyor bile, büyücüye bir eşya verecekse %50 sana atmış olacak.
Kullanıcı avatarı
ForGaDDaRLorD
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Lodos
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen ForGaDDaRLorD »

Öncelikle Merhaba

Benim kendi karakterlerim den örnek vermek isterim büyücümü sığınakdan ve migratdan zırhlar kolyeler dahil 3 4 günde fullemiştim toplamda 15 kenan 10 junon atmamışımdır. Ama Çemberlitaşdan hala eksiğim Trans ve Sıfır ayakkabım hala yok belki şu zamana kadar 2000 çt den fazla atmışımdır. Yani şöyle bir gerçek var Karakter şansı diye bişe var diğer büyücümde kenan ve migratta çok uğraştım fakat çt de hiç zorlanmadım.

İyi forumlar
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Bana da adı geçen kolye düşmüyordu. Ancak bir gün toplanıp bir girelim stres atalım dedik. Şans o ya, hiç beklemediğim bir zamanda düştü. Evde zafer turu attım. Yalnız hala Nucleus Yüzüğüm eksiktir. Ancak kasmıyorum. Dikkate almıyorum. Yani bir şans sistemi oyunu bıraktıracak raddeye getirmemeli bir insanı.

Savaşçıma yıllardır Işık Hanım Kolye ve Evocati Yüzük düşmüyor. Kendimce söylenip küfretsem de kale almıyorum. Şifacımın Oksidant Yüzüğü, Hidroflorik Asa ve Ceketi yine de umursamıyorum. Bu halimden memnunum. Düşerse düşer, düşmezse de eyvallah diye bir metot belirledim kendime.
Resim
Kullanıcı avatarı
ahsu6344
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ahsu6344 »

hiç sorma o junondan ne cektim. sadece nucleus yüzük için sadece junondan 1300 madalyadan sonra düştü.o da centiron nu saymıyorum ':) centriyonu dahil edersem 2000civarı madalya d millet üstünü fulledi ç.t da ben halen üstümde bişey yok junon atıyom ':)

ilginç tarafı ney biliyormusun.2-3 gün sonra zevkine junona gidecem dedim.zaten yüzügü düşürmüştüm.bi gittim yine verdi nuc yüzük :grinning: :grinning: :grinning:
Resim

İntikamxxx --Asiasi--İntikamxşifa--İntikamxasiasi

YERYÜZÜNDE İNTİKAM OLDUGU SÜRECE ASİLER ÖLMEZ
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Bu yorumlarınızı okuduktan sonra halime bin kez şükrettim, toplam 3 gün kenan ve junon mücadelemden sonra iki bölgeden de alacak kalmadı, iyi hatırlıyorum toplam 42 madalya falan yani böl ikiye 21 junondan 2 nuc yüzük 1 kıyamet yüzük düştü, 2 sene önce fullediğim büyücümde de zorlamamıştı, ama dediğimi uygulayın şiddetle tavsiye ederim, 2 en fazla 3 büyücü ile girin bölgeye ki eşyanın size düşme olasılığı artsın, ayrıca arttırıcı almayı da tavsiye ederim, faydası oluyor.
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

3 kişi üst üste 20’yi geçkin motorin kesimi gerçekleştirmemize rağmen ayakkabıyı alamadım.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Lahza yazdı: 25 Eyl 2017 17:11 Bu yorumlarınızı okuduktan sonra halime bin kez şükrettim, toplam 3 gün kenan ve junon mücadelemden sonra iki bölgeden de alacak kalmadı, iyi hatırlıyorum toplam 42 madalya falan yani böl ikiye 21 junondan 2 nuc yüzük 1 kıyamet yüzük düştü, 2 sene önce fullediğim büyücümde de zorlamamıştı, ama dediğimi uygulayın şiddetle tavsiye ederim, 2 en fazla 3 büyücü ile girin bölgeye ki eşyanın size düşme olasılığı artsın, ayrıca arttırıcı almayı da tavsiye ederim, faydası oluyor.
42 madalyada büyücü dizmek ne demek hocam. Kanser seviyem %90. :persevere: :relaxed:
Resim
Kullanıcı avatarı
AnakinLandWalker
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen AnakinLandWalker »

500 kenan maceramın sonucu sadece alternator set ma düşmedi hani farklı bi item dahi yok ama dedim büyüden sıkıldım şifa kasayım bir gece girdik yüzük ma hepsini alıp çıktım sadece 4 kenanda.Şans sistemi çok kanser ama dengelemek gerekiyo mümkünse 2 büyü 4 şifa yapın
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Selamlar Ana Karekterime Tam 2489 madalya olmasına rağmen halen Kıyamet Alevi Yüzük ve Alternator yüzük düşmedi.Şans Sistemini Zorlayan 2+2+2 sistemiyle girdik Eksiklerimi Tamamladım sadece 3 sığınak girişinde 2+2+2 sistemi kadın erkek olarak girilmiştir.

Kolay Gelsin.
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Selamlar kolay gelsin. Arkadaşlar bilir ücret karşılığında grup bölgeleri turu düzenlerim senin gibi bi arkadaş defalarca girip eli boş çıkmış ve bıkmıştı. Artık atmak istemiyordu. Bana mesaj atıp ben yoruldum artık sen götür beni sen kes ücretini vereyim demişti kabul edip pazarlığa oturduk el başı 4m dedim adam inatla yok sen bana 2 kolye 1 yüzük düşür item başına 50m vereceğim 2 girişte adama düşürdüm ve 150milyon parayı çantama koydum adam sevinsem mi üzülsem mi bilemedim demişti büyü felan yaptın herhalde demişti anlayacağın düşmez deme düşüyor 😹🤗
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI