Oyunun Şans Sistemi (Alt Kolye)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Amirim
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Oyunun Şans Sistemi (Alt Kolye)

Mesaj gönderen Amirim »

Arkadaşlar merhabalar ve elveda,

ÖZet geçiyorum, 250+ kenan girdim alt kolye düşmedi, arada sadece sarı itemler düştü var olan alt yüzük vs. ama toplamda oda 12 item, 20 ikisr şeklinde. Her kombinasyonu denedim grup olarak hertürlü totemi yaptım. Bu hafta 1 haftalık arttırıcı aldım. Sonuç benimle beraber giren 4 şifa fullendi. Sadece 1 defa bile olsa giren 5 büyü fullendi, 2 savaşçı fullendi. Bu fullenmeler 250'nin dışında. Dönüp üreteyim desem üretilmiyor. Kusura bakmayın enayi değiliz şansın bir limiti var.

Ayrıca içinde kalmasın bunca senedir güncelleme getirmediniz bundan sonraki de ne zaman gelir belli değil. Yapamıyorsanız yapmayın. Bu kadar insanın hakkına girmeyin. İyi uykular.

İşte çözüm!
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Re: Oyunun Şans Sistemi (Alt Kolye)

Mesaj gönderen Auril »

tamamen şans kardeş ben bunu bilir bunu söylerim... yaklaşık 20 kenan sonucu şifacı ve savaşcıma alabileceğim tüm itemleri toplamıştım zamanında, 1 günde ışık takı seti falan düşmüştü. ama günlerce uğraşıp takı düşüremeyen arkadaşlarım da vardı
auril & DoubleLift
zephyr
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen zephyr »

bahsettiginiz durum rahatsiz edici fakat oyunu bırakmak veya oynamaya devam etmek sizin elinizde. Bu videoyu paylasinca benim gozumde kitleleri organize etmeye calisiyormuscasina bir izlenim yarattiniz. Tepki gostermekte haklisiniz fakat bir oyuncu olarak oyuna kendi rızanızla para verip karsiliginda bir hizmet aliyorsaniz -kendinize gore hizmetin eksik oldugunu dusunuyorsunuz- koskoca sirkete yapamiyorsaniz yapmayin diyecek bir lukse sahip oldugunuzu dusunmuyorum.
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

İsyanında haklı olabilirsin belki ama çözümü bu değil kardeşim, düşmüyorsa daha çok zorlucaksın, kenana girerken büyücü ile yanına 1 büyücü 2 savaşçı 1 şifacı alıp toplam 5 kişi yada 4 kişi girmeni tavsiye ederim, büyücü karakterlerime takılarımı hep böyle düşürdüm.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Oyunu bırakman için bir sebep olduğunu düşünmüyorum. Hatta geri döneceğini düşünüyorum.
En son Delpize tarafından 24 Eyl 2017 23:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: yanlış alıntı düzenlendi
kedi
Kullanıcı avatarı
qalanoth
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen qalanoth »

Karakter şansı diye birşey var benim Tılsımdaki büyücümde Kenandan düşen sadece 1 şaheser takı var.
Bunun dışında 200 üzerinde kesimden herhangi bir şaheser düşmedi. Bende aynı şekilde artırıcıyla denemiştim.
Şuan hala daha aynı şekilde duruyor.
  • "Yâd elde oturanlar, bil ki yurt kaçağıdır.
    Senin kılıç dediğin, TÜRK'ün oyuncağıdır"
    Hüseyin Nihâl Atsız
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

qalanoth yazdı: 25 Eyl 2017 00:02 Karakter şansı diye birşey var benim Tılsımdaki büyücümde Kenandan düşen sadece 1 şaheser takı var.
Bunun dışında 200 üzerinde kesimden herhangi bir şaheser düşmedi. Bende aynı şekilde artırıcıyla denemiştim.

Karakter şansı olduğunu düşünmüyorum, bence tamamen denk gelme meselesi ya, hani sürekli örneğini veriyorlar ya 1 ile 10 arasında bir sayı olsun 9 da alter kolye olsun misali, 9 u denk getiremiyorsan alter kolye düşmüyor, yani tamamen şans, ama gerçekten istemek lazım her zaman inanmışımdır, kendinizi verin ve günde üst üste 10 kere kesin, mutlaka düşecektir. Düşmeli :)
Kullanıcı avatarı
aaeerr
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen aaeerr »

Kardeşim kusura bakma ama sen burda şov yapmışsın. Benim de savaşçıma Işık Hanım Yüzük düşmedi, bırak 250'yi 750+ girdim ben. İnat ettim ve 2 yılda düşürdüm. Tatilde verilen bedava %30 şans artırıcı kullanıyordum düştüğünde. Ayrıca oyunu silerek kendine kitle toplamaya çalışma boşa. Ben betadan beri ( Teşkilatta başlayıp Kuklacı ve Eminönü sunucularında devam eden ) gönül vermiş insanlarız. İtem düşmedi diye de oyunu silmeyiz. Hayatında başarılar umarım dönmezsin.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

qalanoth yazdı: 25 Eyl 2017 00:02 Karakter şansı diye birşey var benim Tılsımdaki büyücümde Kenandan düşen sadece 1 şaheser takı var.
Dogru bir bilgi bunu ayni anda 2 savasciyi sirayla cemberlitas attirarak deneyebilirsiniz biri 1 haftada dizilirken digeri aylar surebilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sufizm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Sufizm »

Boşuna duyar kasmaya çalışmışsın.
Grup bölgelerinin mantığı şudur / Sığınak 8 de giriyorsan örneğin o bölgede bir alter kolye 1 fundi yüzük ve evo yüzük atacak diyelim misal,
Kime düşeceği girdiğin anda belli olur basit bir örnekle eğer 4 veya 5 büyü girmiş sen işin çok zor çünkü tek kişiye düşecekken oranlar ile iyice bölünüyor ve sana düşme şansı azalıyor ama 2 büyücü 1 şifa 4 savaşı girsen alter atacksa ya sana ya diğerine atar mantık bu