Kademeli grup bölgeleri ve tılsımlar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
CHOSENPERSON
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Kademeli grup bölgeleri ve tılsımlar

Mesaj gönderen CHOSENPERSON »

oyunda bıldıgımız gıbı yenı baslayan oyuncular grup bolgelerıne gırmelerı zor oluyor y2 m1 m2 3 gıbı tılsımlar olmadan grup bolgelerine gırmek bıraz zor bunun için yeni başlayan oyuncular için grup bolgelerını kademeli hale getırseler

kolay ve zor olmak uzere grup bolgelerını ayırsalar ve bunun ıcın alternatıf ıtemler koysalar guzel olur 6 kısı hıc ıtemı olmadan
grup bolgelerınden en azından ıtem dusurebılır ve oyunda sacma sapan bır bolge ıcın saatlerce adam aramak zorunda kalmazlar

ve su tılsımları grup bolgelerınde pasıf hale getırseler guzel olur eskıden eglenmek ıcın bıle gırdıgım grup bolgelerıne artık tılsımsız almaz oldular farketmısınızdır saatlerce bolgeden m1 m23 tılsımları arıyorlar pasıf hale geldıgınde en azından grup bolgelerıne daha cok oyuncu cekıp eskı heyecanı yakalayabılırler bız sonucta eglenmek ıcın oynuyoruz hızlıca kesıp bıtırelım mantıgı bana sacma gelıyor
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: Kademeli grup bölgeleri ve tılsımlar

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

CHOSENPERSON yazdı: 24 Eyl 2017 13:10 oyunda bıldıgımız gıbı yenı baslayan oyuncular grup bolgelerıne gırmelerı zor oluyor y2 m1 m2 3 gıbı tılsımlar olmadan grup bolgelerine gırmek bıraz zor bunun için yeni başlayan oyuncular için grup bolgelerını kademeli hale getırseler

kolay ve zor olmak uzere grup bolgelerını ayırsalar ve bunun ıcın alternatıf ıtemler koysalar guzel olur 6 kısı hıc ıtemı olmadan
grup bolgelerınden en azından ıtem dusurebılır ve oyunda sacma sapan bır bolge ıcın saatlerce adam aramak zorunda kalmazlar

ve su tılsımları grup bolgelerınde pasıf hale getırseler guzel olur eskıden eglenmek ıcın bıle gırdıgım grup bolgelerıne artık tılsımsız almaz oldular farketmısınızdır saatlerce bolgeden m1 m23 tılsımları arıyorlar pasıf hale geldıgınde en azından grup bolgelerıne daha cok oyuncu cekıp eskı heyecanı yakalayabılırler bız sonucta eglenmek ıcın oynuyoruz hızlıca kesıp bıtırelım mantıgı bana sacma gelıyor
Merhaba

Öncelikle insanlar şuan hesaplarını hızlı hızlı dizip holde para kasma peşine düşüyor veya savaşmak için hızlı hızlı dizme peşindeler böyle birşey olması durumunda ortalık çok karışacaktır.

Öneriniz üzerinde biraz ekleme yapmak isterim ortaya güzel birşey çıkabilir belki.

Dediğiniz gibi yeni başlayna insanlar için pasif aktif durumu olabilir gibi aslında sistem giren kişilerin nadide item v.s tanımlayarak bölgeyi ona göre biraz çeşitlendirebilir. Ve belli bir sınır üzerinde biri olduğu taktirde bölgeye alınmama gibi bir olay gelmesi halinde işe yarayabilir bu düşünce.

Ve buna yeni bir ek olarakta kolaylık olması yönünde pasif ve aktif durumu gibi basit bir örnek tabi bu bölgelere girişlerde insanlar bunu seçerek ister full tılsım seri seri keserler yada bütün tılsımlar pasif duruma düşüp ona göre kesilir.
Böyle bir öneri daha yerinde olabilirdi sanırım tabi yönetim öneri havuzuna atar bunu yapacak birşeyimiz yok =)

Resim
Kullanıcı avatarı
Sufizm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Sufizm »

Evet düşük itemli ve hasarlı gruplar için alternatif bölgeler ayarlanabilir katılıyorum. Ama tılsımların pasifleştirilmesi mantıksız olur.
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Sufizm yazdı: 24 Eyl 2017 14:34 Evet düşük itemli ve hasarlı gruplar için alternatif bölgeler ayarlanabilir katılıyorum. Ama tılsımların pasifleştirilmesi mantıksız olur.
Katılıyorum.
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Gelmez bence tılsımlar çıkalı 5 yıl oldu yeni bölgeleri de tılsım kombinasyonunu hesaba katarak yapıyorlardır. Hatta belki de daha çok gecikmesinin sebebi budur. Çünkü zor bi bölge getirmeleri gerekiyor ama tılsımlar sayesinde artık her bölge kolay oyuncuların seviyesine göre ayarladıkları için geç kalınmış olabilir. Bence sende güncelleme gelene kadar günde 10m kassan hazırlıklı olabilirsin ;=)
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

İyi dilekle istenen bir beklenti ama maalesef olmayacak cinsten. Oyunu oyuncular bitirdi, bu sorumluluğu yönetimin alacağını düşünmüyorum.
Resim
CHOSENPERSON
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen CHOSENPERSON »

ben kısa surede ustumu dızıp oyunu bırakmıstım tılsım bolgelerı gelmeden sadece bı kac esya eksıgım vardı onlarıda urettım
tılsım bolgesı geldıkten sonra y2 ve bb 3 tılsımlarını aldım ama oyundan artık o eskı zevkı alamadıgım ıcın bıraktım arada sırada
gırıp grup bolgesı atmak ıstesem m1 m23 tılsımları lazım oluyor onlarıda uretmek ıcınde zaman ayırmak ıstemıyorum
oyunda eskı enerjıyı bulamadıgım ıcın hafta 1 kere 10 dk gırıp cıkıyorum ben guncellemeyı beklıyorum ama guncellemeye kadar
bı kac ufak degısıkle oyunu hareketlendırebılırler bu zor bısey degıl
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Ellerinde boyle bir imkan var Cimnazyum / Ranked tarzina benzetebilirler.Mesela ayri bir bolgede tilsimlar etkisiz olur fakat item dusme sansi tum grup icin %20 artar.
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Ya da şöyle yapabilirler. İki tane aynı bölgeden yaparlar biri kolay diğeri zor. Zor olana tılsımlar giriliyor kolaya tılsımsız, zor olanının item düşme şansı 2 kat yüksek olur onu da yapacaklarını sanmam.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

yun1010 yazdı: 24 Eyl 2017 21:24 Ya da şöyle yapabilirler. İki tane aynı bölgeden yaparlar biri kolay diğeri zor. Zor olana tılsımlar giriliyor kolaya tılsımsız, zor olanının item düşme şansı 2 kat yüksek olur onu da yapacaklarını sanmam.
🖒🖒
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim