EN GÜZELN KAREKTER NICKLERI VE LONCA NICKLERI LÜTFEN BAKMADAN GEÇMEYINIZ COK KARARSIZIM

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: EN GÜZELN KAREKTER NICKLERI VE LONCA NICKLERI LÜTFEN BAKMADAN GEÇMEYINIZ COK KARARSIZIM

Mesaj gönderen Parlementxx »

Sene 2007 = Google / En güzel oyun nickleri.
Resim
Kullanıcı avatarı
Caugar
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Anka

Re: EN GÜZELN KAREKTER NICKLERI VE LONCA NICKLERI LÜTFEN BAKMADAN GEÇMEYINIZ COK KARARSIZIM

Mesaj gönderen Caugar »

Ne nickler gördük yasadışı savunmadığı sürece ceza almaz denilen..
Ne nickler gördük okunması sevap koşulsuz banned.
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Parlementxx yazdı: 24 Eyl 2017 21:01 Sene 2007 = Google / En güzel oyun nickleri.

2007 de orta 3 e giderken bir karakter nickimi Google'a İngilizce char nickleri yazarak koymuştum ne yalan söyleyeyim, ama uzun vadeli bir nick olmadı :)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Parlementxx yazdı: 24 Eyl 2017 21:01 Sene 2007 = Google / En güzel oyun nickleri.
:)
Resim
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Merkez Tehlike

Mesaj gönderen 92Gner »

Güzel olan birseyi paylaşmaz kimse kendisi koyar oynar bana göre güzel nick kişinin kendine kurduğu karakter nickidir .
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Düzkontak yap,Loncada Transformatör olsun yada Dinamo
En son Delpize tarafından 15 Eki 2017 03:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
jupiterli
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Mesaj gönderen jupiterli »

BirGaripYolcu yazdı: 21 Eyl 2017 15:16 Merhaba arkadaşlar 2014 de ara verdıgım oyuna gerı donmeyı dusunuyorum ama yenı bır nıck ve yenı bır loncayla devam etmek ıstıyorum lütfen bıldıgınız güzel karekter nıcklerı ve lonca nıcklerı yazarmısınız yazmadan geçmeyin lütfen
Seçtiğin isim başkası için guzel olmasın senin için anlamlı olsun yeter
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

"ne nickler gördüm arkasında adam yok, ne adamlar gördüm nicklerinde hayır yok." yani şair burada nickin fazla önemli olmadığını vurgulamak istesede ah bir de oyunculara sor bakalım. orjinal nick alacam diye sabahlara kadar google ı aşındırıp dururlar.