2011 oyuncusuyum oyunu temelli bırakıyorum

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
kerembaba112
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım

Re: 2011 oyuncusuyum oyunu temelli bırakıyorum

Mesaj gönderen kerembaba112 »

Lahza yazdı: 23 Eyl 2017 19:07 Abi daha önce de anlattım size ocak 19 da ko ya yeni sunucu açıldı 5 ay kadar ko ortamındaydım , ortalamaya vurduğunuzda premium, cash, pot, valkyrie, kanat, sc vs giden aylık 250 TL, bunun yanında binlerce lira verip item alıyorsunuz, yada basıyorsunuz, yani ko gibi Silkroad gibi oyunlar ile IKV kıyaslandığında, İKV ye giden para devede kulak, lütfen başka oyunları görmeden pahalı pahalı diye yaygara koparmayın, oyunu eleştirebileceğiniz son nokta pahalılık noktasıdır.
burda herkes şu oyun şöyle bu oyun böyle pahalı demiş o saydığınız oyunlara güncelleme 5 yılda 1mi geliyor daha gelmedi bile güncelleme bu adamlar yüzünden birçok sv çöp oldu tılsım sunucusunda adam kalmadı nedeni 5 yıl boyunca oyuna en ufak bir yenilik getirilmemesidir. bunun sorumlusu kim yönetim ben şimdi yönetimin hatası yüzünden her karakterim için 50tl paramı yatırayım oyuna
yönetim bir ücretsiz sunucular arası taşıma hakkı ve diğer karakterler için yüzde 50 indirim yapabilirdi. kimse kusura bakmasın o pahalı dediğiniz oyunlara gidin bakın her gün güncelleme alıyorlar aldıkları paranın hakkını veriyorlar o adamlar
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

biri ko ile karşılaştırır biri lol ile diğeri silkroadile
Çok iyiymiş.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Lahza »

KraToSs yazdı: 23 Eyl 2017 20:12 biri ko ile karşılaştırır biri lol ile diğeri silkroadile
Çok iyiymiş.

Şu yüzden karşılaştırıyoruz, elde olan bu, beğenmediysen aha oyunlar orda kapı açık basarsın paranı oynarsın mis gibi, güncelleme gelmedi diye de karalar bağlamazsın böylece her gün güncelleme geliyor nede olsa, aman bir knight online'ın forumuna gireyim burdaki oyuncular memnunmu diye bakmazsın, bir tarafta ayda 10 TL ile IKV diğer tarafta ayda 250 TL minimumla Knight Online ikisini de dene tarafını seç, bilmem anlatabildim mi ;)
kerembaba112
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen kerembaba112 »

Lahza yazdı: 23 Eyl 2017 20:45
KraToSs yazdı: 23 Eyl 2017 20:12 biri ko ile karşılaştırır biri lol ile diğeri silkroadile
Çok iyiymiş.

Şu yüzden karşılaştırıyoruz, elde olan bu, beğenmediysen aha oyunlar orda kapı açık basarsın paranı oynarsın mis gibi, güncelleme gelmedi diye de karalar bağlamazsın böylece her gün güncelleme geliyor nede olsa, aman bir knight online'ın forumuna gireyim burdaki oyuncular memnunmu diye bakmazsın, bir tarafta ayda 10 TL ile IKV diğer tarafta ayda 250 TL minimumla Knight Online ikisini de dene tarafını seç, bilmem anlatabildim mi ;)
emin ol kimse yokken ben yine bu oyunu oynuyordum. yine oynarım oyunu kötülemiyorum bilakis sevdiğim için daha iyi olması için eleştiriyorum nedeni ise 3 tane karakterim çöp oldu tılsım sunucusunda yönetim güncelleme için 5 sene beklemeseydi. böyle olmazdı
buna rağmen hiçbir çözüm üretmediler karakter taşımaya bu kadar ragbet varken en azından 1 ücretsiz taşıma hakkı ve diğer karakterler için ise yüzde 50 indirim yapsalardı böyle olmazdı. ben yönetimin hatası yüzünden neden 150 tl vereyim. dürüstsen sorularıma cevap verirsin
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen kubi07 »

kerembaba112 yazdı: 24 Eyl 2017 00:44
Çok iyiymiş.

emin ol kimse yokken ben yine bu oyunu oynuyordum. yine oynarım oyunu kötülemiyorum bilakis sevdiğim için daha iyi olması için eleştiriyorum nedeni ise 3 tane karakterim çöp oldu tılsım sunucusunda yönetim güncelleme için 5 sene beklemeseydi. böyle olmazdı
buna rağmen hiçbir çözüm üretmediler karakter taşımaya bu kadar ragbet varken en azından 1 ücretsiz taşıma hakkı ve diğer karakterler için ise yüzde 50 indirim yapsalardı böyle olmazdı. ben yönetimin hatası yüzünden neden 150 tl vereyim. dürüstsen sorularıma cevap verirsin
Dostum bende seninle aynı durumdayım
Sancak sunucusunda 3 çarım var
Bunları e.ö ye geçimek 150 tl tutuyor.
Herkese server transfer hakkı verilsin diye konu açtım.
Amacım bunun haksızlık olduğunu, bizim boş serverde oynamak zorunda olmadığımızı falan bi ton yazı yazdım. Saygıdeğer üyelerimizde dediki, ben 20 kez parayla transfer yaptım, bedava verilirse bana haksızlık olur :D:ASD:D
Şahsen oyunu 3 yıldır oynamıyorum sadece foruma bakıyorum arada ve bu kitleyle oyun oynamadığım için mutluyum :D
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Abicim birincisi karakter aktarma 50 değil 30 TL iyi okuyun fiyat kısmını hiç mi isim değiştirme yapmadınız, 3 tane karakterini aktarsan 90 TL, ayrıca sunucu transferi bu oyunda yapmak zorunda olduğun birşey değil, neden kendini sunucu değiştirmek zorunda hissediyorsun, boşsa boş arkadaş, yönetim aaaa bu sunucu boş ben buna bedava sunucu transferi mi vereyim diyecek nasıl bir mantık güdüyorsunuz anlamak çok güç, taşımak istiyorsan baş karakterin hangisiyse 30 TL verip aktar 3 ünü birden aktarma, millet gideyim rahat rahat kasayım diye para verip boş sunucuya geçiyor, o zaman onlara da ödül verilsin boş sunucuya gidiyorlar diye.
Kullanıcı avatarı
KarakuleGFB
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KarakuleGFB »

Ücretsiz olan her oyunda bir şeylerin parayla satılması gayet normal. Sunucu parası,yapımcı parası,yayıncı parası zart zurt. Komik olan forumdaki çoğu insanın oyunları takip etmemesi adam knighta mmropg babası dedi. :) ultima online gibi birşey varken. Ek olarak yeni oyunları zerre bilmiyorsunuz. Bir oyuna takılı kalmışsınız. Araştırın ki cahil kalmayın. Bari kültürünüz yok sevdiğiniz şeylerin kaliteli kalitesiz yönlerini bilin. Oyunu bırakan arkadaşa yakın zamanda türkiyede sunulacak olan black desert online öneririm. Giriş için sadece 1 kere para yatırıyorsun. Önüne gelen oynayamıyor yani. Para ile çok güçlü olcağını sanmıyorum 6 sene ikv verdiğin saçma vakti bu oyuna yatırınca daha zevk alırısn emin ol. Aynı kısır döngüde dönen oyunlar maalesef sadece para kazanmak için ikvye sırf başkasını kesme duygusu ve lonca savaşları için para yatıran kesimde lol dota 2 oynayabilir. En azından kostüme para yaıtrıyorsun eşitliği bozan bişi yok. Parayla olmayan yeteneğinizi güçlendirmeye çalışmak hayatta her zaman aptal oldugununzun kanıtıdır abi.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Çok iyiymiş.

10 tl ikv mi? Anaokulu mu bu çocuk kandırıyorsunuz +5 i, kasası, LLsi parlaması bir büyücü nerden baksan 100 tl götürür tılsımsız kimse oynamaz bu oyunu artık öyle bir hale gelmişki adamın 4 tılsım basması aylarca sürecek hele bu yeni başlayan bir oyuncuysa. Şu oyuna yeni başlayan oyuncuların hepsi geçmişde bu oyunu oynayıp bırakan ama yeni keşfedip bu oyunu oynayan yok sistem arızalı.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Lahza yazdı: 24 Eyl 2017 01:02 Abicim birincisi karakter aktarma 50 değil 30 TL iyi okuyun fiyat kısmını hiç mi isim değiştirme yapmadınız, 3 tane karakterini aktarsan 90 TL, ayrıca sunucu transferi bu oyunda yapmak zorunda olduğun birşey değil, neden kendini sunucu değiştirmek zorunda hissediyorsun, boşsa boş arkadaş, yönetim aaaa bu sunucu boş ben buna bedava sunucu transferi mi vereyim diyecek nasıl bir mantık güdüyorsunuz anlamak çok güç, taşımak istiyorsan baş karakterin hangisiyse 30 TL verip aktar 3 ünü birden aktarma, millet gideyim rahat rahat kasayım diye para verip boş sunucuya geçiyor, o zaman onlara da ödül verilsin boş sunucuya gidiyorlar diye.
:+1
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Lahza yazdı: 24 Eyl 2017 01:02 Abicim birincisi karakter aktarma 50 değil 30 TL iyi okuyun fiyat kısmını hiç mi isim değiştirme yapmadınız, 3 tane karakterini aktarsan 90 TL, ayrıca sunucu transferi bu oyunda yapmak zorunda olduğun birşey değil, neden kendini sunucu değiştirmek zorunda hissediyorsun, boşsa boş arkadaş, yönetim aaaa bu sunucu boş ben buna bedava sunucu transferi mi vereyim diyecek nasıl bir mantık güdüyorsunuz anlamak çok güç, taşımak istiyorsan baş karakterin hangisiyse 30 TL verip aktar 3 ünü birden aktarma, millet gideyim rahat rahat kasayım diye para verip boş sunucuya geçiyor, o zaman onlara da ödül verilsin boş sunucuya gidiyorlar diye.
biraz daha kasarsan mod olabilirsin sende.
Adam diyor ki neden bu duruma geldi sunucum doluyken ne oldu da tenha oldu boşaldı ben neden sunucu transferi yapmak zorunda kaldım diye hezeyan ediyor senin önerin ise 150 tl'yi 90 tl yapmak : D evet böylece işimiz çözüldü