2011 oyuncusuyum oyunu temelli bırakıyorum

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: 2011 oyuncusuyum oyunu temelli bırakıyorum

Mesaj gönderen dedee66 »

oyunda bence AKÇE fiyatları düşürülmeli çok pahalı eski haline gelsin diğer türlü yatırdığımız para ile oyunu bırkamak bencede saçma yani o kadar oynuyoruz sonra çok para yatırdım dıyıp bırakılıyor bence boyle bi soru olmaz :D o zaman yatırmıcaktın yanı yatırdın yatırdın şımdımı bırakıyorsun yatırmadan önce soylucektın onu kardeşim :) bu oyun 10 yıldır böyle yenimi çaktın :yum:
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Valla 1 ayı aşkın bir süredir oyuna girmiyorum geçtiğimiz günlerde en fazla 30 dk oyunda olmuşumdur.

Şu sıralar ikv oynayacam diye pcnin başına geçiyorum. LoL daha ağır basıyor. Burada sadece forumda takılıyorum oda telefonda yapacak birşey bulamazsam.

Akçelere gelirsek meblağ biraz yükseldi. Adamlarda haklı ama reelde hayat şartlarına uyup artış olmazsa olmaz.

Klavyeme dün su döküldü yön tuşları g wömna0 tuşları çalışmıyor bu sayede hem lole hemde okul için bir bahane arası oldu.

Reel hayatında başarılar dilerim. Genişlemeddki zevki aldıktan sonra bendende temelli bir veda gelir.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

İnsanlar verdikleri paranın karşılığını alabilseler bence şikayet etmeyecekler, fiyatlar pahalı değil doğru ama karşılığında verilen hizmet de yok gibi bir şey..
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Oyuna para yatirma zorunlulugu yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Serrakura »

Arkadaşım KO da para yüklemeden ticaret bile yapılmıyor
silkroadda premium almadan sunucuya girilmiyor

mis gibi oyunumuz var arkadaşın dediği gibi 10 tlye plus paket satılıyor silah parlatmaya gelirsek 20 tlye yüzde yüz upgrade şansı diğer oyunlarda 1000 tllık item basmak ıcın adam 500 tl harcıyor ikv belkide bu yüzden bu kadar yavaş gelişiyor 10 tlye plus sat zaten 3 5 bin kişi anca var resmen anma hizmeti sunuluyor bizlere oyunumuza sahip çıkalım :heart_eyes: :heart_eyes: oyunumuz çok yanlız :grin: :grin:
Kullanıcı avatarı
akrobat7555
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen akrobat7555 »

Yolun acık olsun.Ko bir efsanedir:)
ScoRRevole
ScoRRevoleI
ScoRRevoleII
ScoRRevoleeI
ScoRRevole
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Şu oyunu her şekilde eleştirebilirsiniz ama oyun pahalı diyemezsiniz. Diğer oyunlara göre İKV sudan ucuz.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Serrakura »

akrobat7555 yazdı: 23 Eyl 2017 16:42 Yolun acık olsun.Ko bir efsanedir:)

Ko ayrı bir dünya kardesım ya kredi çekip oyuna yatıranları tanıyorum delosda ts kasarak asgari ücret kazanan arkadaşları tanıyorum Ko bizim için oyun ama bazı arkadaşlar ekmek teknesine çevirmiş. burda bir paket sigara parasına plus alıyoruz :) yönetimi kızdırmayalım :)
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

movie yazdı: 23 Eyl 2017 16:42 Şu oyunu her şekilde eleştirebilirsiniz ama oyun pahalı diyemezsiniz. Diğer oyunlara göre İKV sudan ucuz.
Arkadaşın dediği gibi şuan ikv gerçekten sudaın ucuz durumda öteki oyunlara göre ve türk oyunu olması dahada özel kılıyor pahali diye yakınılmamalı bence. ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Abi daha önce de anlattım size ocak 19 da ko ya yeni sunucu açıldı 5 ay kadar ko ortamındaydım , ortalamaya vurduğunuzda premium, cash, pot, valkyrie, kanat, sc vs giden aylık 250 TL, bunun yanında binlerce lira verip item alıyorsunuz, yada basıyorsunuz, yani ko gibi Silkroad gibi oyunlar ile IKV kıyaslandığında, İKV ye giden para devede kulak, lütfen başka oyunları görmeden pahalı pahalı diye yaygara koparmayın, oyunu eleştirebileceğiniz son nokta pahalılık noktasıdır.