2011 oyuncusuyum oyunu temelli bırakıyorum

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: 2011 oyuncusuyum oyunu temelli bırakıyorum

Mesaj gönderen Retaliation »

SPIEGLEIN yazdı: 21 Eyl 2017 12:11
Retaliation yazdı: 21 Eyl 2017 10:25 Pahalılıktan ben de şikayetçi olsam da yapacak bir şey yok. Yolunuz açık olsun. Reelde başarılar.
Hocam pahalı olan ney ?
Akçeler. 5500 akçenin 57 TL olması.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sufizm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Sufizm »

Kardeşim kusura bakmayında oyun pahalı değil gayet fiyatlar normal 40 liraya 3 aylık plus 5 kasa 5 yetenek lonca paketi daha ne olsun ? Dino ve ejderde subaydan düşüyor bence herşey normal. Lolde 40 liraya 1 tane kostüm alabilirsin anca. Siz bıraktınız bizde yavaş yavaş başlıyoruz başarılar.
kerembaba112
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen kerembaba112 »

Sufizm yazdı: 21 Eyl 2017 12:26 Kardeşim kusura bakmayında oyun pahalı değil gayet fiyatlar normal 40 liraya 3 aylık plus 5 kasa 5 yetenek lonca paketi daha ne olsun ? Dino ve ejderde subaydan düşüyor bence herşey normal. Lolde 40 liraya 1 tane kostüm alabilirsin anca. Siz bıraktınız bizde yavaş yavaş başlıyoruz başarılar.
bahsettiginiz oyunu oynamıyorum lol sanırım ama o kostümlerin bi artısı yok görünüş dışında para yatıranla yatırmayan güçlenebiliyor
ikv de para yatıranla yatırmayan asla aynı güçte degil arada uçurum farklar var kusura bakmayın
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Vay be 2011 oyuncusu deyince içimden "zaten yeni başlamış" gibi bir düşünce geçti ama bakınca 6 sene olmuş. İnsan gerçekten hayret ediyor :) Hayatında başarılar.
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Bence de fiyatlar pahalı. Örneğin eskiden 5500 akçe+3aylık plus paket 50tl idi ve bu fiyat gayet iyiydi. Ayrıca playstorede üyelik açtığımızda her seferinde 10tl'lik indirim oluyor ve 5500+3ay bize 40tlye geliyordu ki bu şekilde çok daha iyiydi. Şimdi yıllarca bu fiyata alışan bir kitle için, sadece 5500 ün 57tl olması tabikide fazla. Fazla olmasa bile yıllarca alışkanlık olduğu için pahalı geliyor.
Not: Normalde bu fiyatlar ile satışlar çok düşerdi fakat güncelleme haberi bu fiyatları alınabilir hale getirdi. (şahsi düşüncem)
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

kerembaba112 yazdı: 21 Eyl 2017 11:34
siz o oyunlara para yatırmazsanız mecbur indirim yapacaklar ikv fiyatlar makul diyorsunuz ölü sunucudaki bir karakteri taşımak bile 50 tl ve bu sadece bir karakter için isim değiştirmenin bile parayla olması zaten herşeyi açıklıyor zaten karakter sigortan yoksa karakterini yanlışlıkla silersen haberin olsun geri gelmiyor bu sigortada parayla

Saydıklarının hepsi bu oyunda yapmak zorunda olduğun şeyler değil kardeş, sunucu transferi dediğin şey ikv ye mahsus bir ayrıcalık ve bunu sana daha önce isim değiştirdiysen 30 TL gibi bir fiyata veriyor bunun nesi anormal ? 10 TL olsa millet sunucu sunucu dolaşır bunu sen düşünemiyor musun? Biz mi anlatalım . Aynı şekilde isim değiştirmek zorunda değilsin , aç karakterini hangi ismi koymak istiyorsan koy, 20 TL verip illa isim değiştir demiyor ki kimse sana, adam koymuş oraya ihtiyacın olursa değiştir diye . Karakter sigortası demişsin , hesabına hiç mi ÇT kutu yüklemedin, yüklediysen zaten sigorta yüklenmiş oluyor, sürekli sigortalı , ayrıca karakteri yanlışlıkla silmek için âmâ olman lazım , başka türlü pek mümkünatı yok, bak örneklerimi iyi oku online oyunların babası knight online dan örnek veriyorum , isim değiştirme 75 TL, karakter silmek istiyorsan tek bir seçeneğin var oda 100 TL idi en son PUS fiyatlarıyla , sunucu transferi gibi bir olanak zaten tanımıyorlar oyunculara , bu konuda sana çok şey yazarım daha okumak istiyorsan , İKV de zorunlu alman gereken bir çt kutu ve plus paket, çt kutu 30 TL içinde de 3 ay plus paket var , Allah tan korkun ayda 10 TL veremiyorsan oynama oyunu zaten kardeşim git GTA oyna , başka birşey söylemiyorum .
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Vezirx27 yazdı: 21 Eyl 2017 10:58 Genel olarak bakarsak herşey parayla alınıyor gibi görünüyor ama bana kalırsa sadece Plus alarak işini görebileceğini düşünüyorum. Oyunu bırakmak için en saçma neden hatta bana kalırsa yıllarda yatırdın yatırdın şimdi pahalı diye oyunu bırakıyorum diyorsun. İnsan bir şeyden zevk alıyorsa keyif alıyorsa bunun ne olduğu önemli değil o şeye para yatırmak boşa gittiği anlamına gelmez. Oraya Dinazor iksir koydular diye almak zorunda değilsin malzemesini toplayıp üretebilirsin bir oyuncudan satın alabilirsin yada Çemberlitaşa girip ordan bile kazanabilirsin. Oyunda bazı şeyler hariç herşeyi oyun içerisinde elde edebilirsin zaten. Tamam hak verdiğim bir kaç yer var abartı konusunda ama genel olarak pahalı diyipte bırakmak saçma geliyor. Günlük 50Kuruş bir köşeye koysan 3ayda plusunu fazlasıyla karşılar.
Furkan Ağabey'e burada katılıyorum. Şahsen son cümlesi, bazı zamanlar uyguladığım bir yöntemdir. :)

Lahza yazdı: 21 Eyl 2017 10:56 Bütün MMORPG oyunlarda olduğu İKV'de P2W mantığı ile kuruludur lakin İKV'yi diğer online oyunlar ile kıyasladığımızda para yatırma miktarının daha az olduğunu bariz bir şekilde görebilirsiniz , Yıllarca KO oynadım , İKV deki plus pakete eş değer premium aylık 100 TL orada, burada aylık plus paket 10 TL, geri kalan şeyleri saymıyorum bile ve KO nun milyonlarca playerı var, kısacası İKV ye pahalı diyorsan diğer online oyunlara kesinlikle yanaşma derim, yolun açık olsun 😉
Aslında oyunumuzun piyasası iyi de şu yanı kötü diyerek açıklık getireyim. İninal desteği yok. Ayrıca operatör fiyatları fazla. Kaldı ki ben telefondan alışveriş yapan adamım. Bir zamanlar her ay akçe çeken adamdım. Şu operatör şeyi yüzünden 5-6 ayda bir çekmeye başladım. Playstore da Türk Telekom distribütörü. Bence bu konuyla ilgili bir yaptırım olmalı.
Resim
kerembaba112
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen kerembaba112 »

Lahza yazdı: 21 Eyl 2017 12:51
siz o oyunlara para yatırmazsanız mecbur indirim yapacaklar ikv fiyatlar makul diyorsunuz ölü sunucudaki bir karakteri taşımak bile 50 tl ve bu sadece bir karakter için isim değiştirmenin bile parayla olması zaten herşeyi açıklıyor zaten karakter sigortan yoksa karakterini yanlışlıkla silersen haberin olsun geri gelmiyor bu sigortada parayla

Saydıklarının hepsi bu oyunda yapmak zorunda olduğun şeyler değil kardeş, sunucu transferi dediğin şey ikv ye mahsus bir ayrıcalık ve bunu sana daha önce isim değiştirdiysen 30 TL gibi bir fiyata veriyor bunun nesi anormal ? 10 TL olsa millet sunucu sunucu dolaşır bunu sen düşünemiyor musun? Biz mi anlatalım . Aynı şekilde isim değiştirmek zorunda değilsin , aç karakterini hangi ismi koymak istiyorsan koy, 20 TL verip illa isim değiştir demiyor ki kimse sana, adam koymuş oraya ihtiyacın olursa değiştir diye . Karakter sigortası demişsin , hesabına hiç mi ÇT kutu yüklemedin, yüklediysen zaten sigorta yüklenmiş oluyor, sürekli sigortalı , ayrıca karakteri yanlışlıkla silmek için âmâ olman lazım , başka türlü pek mümkünatı yok, bak örneklerimi iyi oku online oyunların babası knight online dan örnek veriyorum , isim değiştirme 75 TL, karakter silmek istiyorsan tek bir seçeneğin var oda 100 TL idi en son PUS fiyatlarıyla , sunucu transferi gibi bir olanak zaten tanımıyorlar oyunculara , bu konuda sana çok şey yazarım daha okumak istiyorsan , İKV de zorunlu alman gereken bir çt kutu ve plus paket, çt kutu 30 TL içinde de 3 ay plus paket var , Allah tan korkun ayda 10 TL veremiyorsan oynama oyunu zaten kardeşim git GTA oyna , başka birşey söylemiyorum .
sizler kadar bende bu oyuna gönül verdim her türlü destegi esirgemeden yaptım ama herkes baba parasıyla akçe çekmiyor mlsf
ayrıca hocam telefonla çekerken 5500 70 tl civarı oluyor bu çok pahalıya gleiyor
ayrıca sunucların ölü olması 5 yıl boyunca hiçbirşey yapmadan oyuna genişleme paketi gelmemesi yüzündendir kendi hataları bir defaya mahsus ücretsiz taşıma verseler anlıcam ama oda yok
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

kerembaba112 yazdı: 21 Eyl 2017 14:07
sizler kadar bende bu oyuna gönül verdim her türlü destegi esirgemeden yaptım ama herkes baba parasıyla akçe çekmiyor mlsf
ayrıca hocam telefonla çekerken 5500 70 tl civarı oluyor bu çok pahalıya gleiyor
ayrıca sunucların ölü olması 5 yıl boyunca hiçbirşey yapmadan oyuna genişleme paketi gelmemesi yüzündendir kendi hataları bir defaya mahsus ücretsiz taşıma verseler anlıcam ama oda yok
Allah'a şükür 20 yaşında mesleğimi elime aldım 4 yıldır kendi ekmeğimi kazanıyorum, baba parası ile ister yatır ister yatırma bu sana kalmış , sen adamların babasının oğlu musun sana ücretsiz karakter taşıma versinler , biraz mantıklı düşün mantıklı yorumlar yap, online oyunlarda ya para yatırır birşeyler elde edersin yada fazla zaman vererek bu her oyunda böyledir bundan mütevellit para yatırıp yatırmamak tamamen kişinin hür iradesindedir. İster yatırırsın ister yatırmazsın. Ama ben 12 senedir aşağı yukarı online oyun ortamındayım, en ucuzu IKV'dir. Bunu üstüne basa basa söylerim .
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Lahza yazdı: 21 Eyl 2017 10:56 Bütün MMORPG oyunlarda olduğu İKV'de P2W mantığı ile kuruludur lakin İKV'yi diğer online oyunlar ile kıyasladığımızda para yatırma miktarının daha az olduğunu bariz bir şekilde görebilirsiniz , Yıllarca KO oynadım , İKV deki plus pakete eş değer premium aylık 100 TL orada, burada aylık plus paket 10 TL, geri kalan şeyleri saymıyorum bile ve KO nun milyonlarca playerı var, kısacası İKV ye pahalı diyorsan diğer online oyunlara kesinlikle yanaşma derim, yolun açık olsun 😉
İksir almak zorunda değilsin, oyun içerisinden elde edilebiliyor. Aynı şekilde kondritte böyle. Eğer isim değiştirme aldıysan sunucu değişikliği 20₺ düşüyor, artık daha ucuza alabiliyorsun.

Loncaya yazma ve lonca puanı kazanmak için bile Plus olmasını ben de saçma buluyorum. Lonca zaten ücretli bir şey, İKV'de loncanın ücretli olmasının sebebinin Topkapı olduğunu düşünüyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: