2011 oyuncusuyum oyunu temelli bırakıyorum

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: 2011 oyuncusuyum oyunu temelli bırakıyorum

Mesaj gönderen kubi07 »

KraToSs yazdı: 24 Eyl 2017 13:06
Lahza yazdı: 24 Eyl 2017 01:02 Abicim birincisi karakter aktarma 50 değil 30 TL iyi okuyun fiyat kısmını hiç mi isim değiştirme yapmadınız, 3 tane karakterini aktarsan 90 TL, ayrıca sunucu transferi bu oyunda yapmak zorunda olduğun birşey değil, neden kendini sunucu değiştirmek zorunda hissediyorsun, boşsa boş arkadaş, yönetim aaaa bu sunucu boş ben buna bedava sunucu transferi mi vereyim diyecek nasıl bir mantık güdüyorsunuz anlamak çok güç, taşımak istiyorsan baş karakterin hangisiyse 30 TL verip aktar 3 ünü birden aktarma, millet gideyim rahat rahat kasayım diye para verip boş sunucuya geçiyor, o zaman onlara da ödül verilsin boş sunucuya gidiyorlar diye.
biraz daha kasarsan mod olabilirsin sende.
Adam diyor ki neden bu duruma geldi sunucum doluyken ne oldu da tenha oldu boşaldı ben neden sunucu transferi yapmak zorunda kaldım diye hezeyan ediyor senin önerin ise 150 tl'yi 90 tl yapmak : D evet böylece işimiz çözüldü
+1 :') güzel açıklamışsın.
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)
zephyr
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen zephyr »

arkadaslar bu su kadar su bu kadar para diye sızlanmanın bir mantigi yok. konu icerisinde cok fazla tekrar edilmis fakat ben de knight online uzerinden ornek verecegim. yillarca aktif olarak oynadim son acilan serverda da oynadim ve koklu gecmisi olan bir clan uyesiyim. ayda verilen minimum tutar 100 lira bakin minimum diyorum. diger oyunlar ile kiyaslandigi zaman sizler IKV yi bedavaya oynuyorsunuz. bugun fiyatlari arttirsalar ben yine sesimi cikarmam oynarim cunku oteki tarafa zaten milyarlar harcamis birisiyim. suan bu oyuna para verirken hic tereddüt etmedim yillar sonra tekrar baslamis ve hic bir sey hakkinda en ufak bir bilgim olmamasina ragmen hesabimi olusturur olusturmaz cemberlitas paketi cektim 30 lira ya 30 LİRA BEYLER siz gunde sigaraya 10 lira para veriyosunuz zaten. demem o ki fiyatlari neredeyse bedava denecek bir oyuna bakin gerekli olarak 30 lira karsiliginda 3 aylik cemberlitas paketi alabiliyorsaniz bence bunu daha da mesele haline getirmemek lazim. ben burda ne kimseyi tanirim ne de kimse beni tanir konu basligi ve icerigi oyuna verilen paranin fazla oldugu etrafinda dondugu icin bu mesaji yazma geregi duydum. bu kadar ucuza oynayabiliyorken buna pahali demeyin lutfen.
peroxide
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen peroxide »

zephyr yazdı: 24 Eyl 2017 16:59 arkadaslar bu su kadar su bu kadar para diye sızlanmanın bir mantigi yok. konu icerisinde cok fazla tekrar edilmis fakat ben de knight online uzerinden ornek verecegim. yillarca aktif olarak oynadim son acilan serverda da oynadim ve koklu gecmisi olan bir clan uyesiyim. ayda verilen minimum tutar 100 lira bakin minimum diyorum. diger oyunlar ile kiyaslandigi zaman sizler IKV yi bedavaya oynuyorsunuz. bugun fiyatlari arttirsalar ben yine sesimi cikarmam oynarim cunku oteki tarafa zaten milyarlar harcamis birisiyim. suan bu oyuna para verirken hic tereddüt etmedim yillar sonra tekrar baslamis ve hic bir sey hakkinda en ufak bir bilgim olmamasina ragmen hesabimi olusturur olusturmaz cemberlitas paketi cektim 30 lira ya 30 LİRA BEYLER siz gunde sigaraya 10 lira para veriyosunuz zaten. demem o ki fiyatlari neredeyse bedava denecek bir oyuna bakin gerekli olarak 30 lira karsiliginda 3 aylik cemberlitas paketi alabiliyorsaniz bence bunu daha da mesele haline getirmemek lazim. ben burda ne kimseyi tanirim ne de kimse beni tanir konu basligi ve icerigi oyuna verilen paranin fazla oldugu etrafinda dondugu icin bu mesaji yazma geregi duydum. bu kadar ucuza oynayabiliyorken buna pahali demeyin lutfen.
aylık 100lira veriyosun sonra o ay içerisinde 1 item düşürüyosun örn. iron neck "1200tl" ye satıyorsun sonra 1100 tl kar ediyosun. Bunu kendim yaptığım için söylüyorum yani ko para kazanmak üstüne kurulu bir oyun olduğu için her ay para vermek zorundasın.
Her ay 100 tl yatırıp sadece oyunu oynarsan para kazanma amacı gütmeden 1 sene sonra yine karakterini bırakıcağın zaman satıp yine paranı alıp çıkıyosun. Artık kıyaslamaktan vazgeçin. Bazı şeyleri kabullenin.
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

zephyr yazdı: 24 Eyl 2017 16:59 arkadaslar bu su kadar su bu kadar para diye sızlanmanın bir mantigi yok. konu icerisinde cok fazla tekrar edilmis fakat ben de knight online uzerinden ornek verecegim. yillarca aktif olarak oynadim son acilan serverda da oynadim ve koklu gecmisi olan bir clan uyesiyim. ayda verilen minimum tutar 100 lira bakin minimum diyorum. diger oyunlar ile kiyaslandigi zaman sizler IKV yi bedavaya oynuyorsunuz. bugun fiyatlari arttirsalar ben yine sesimi cikarmam oynarim cunku oteki tarafa zaten milyarlar harcamis birisiyim. suan bu oyuna para verirken hic tereddüt etmedim yillar sonra tekrar baslamis ve hic bir sey hakkinda en ufak bir bilgim olmamasina ragmen hesabimi olusturur olusturmaz cemberlitas paketi cektim 30 lira ya 30 LİRA BEYLER siz gunde sigaraya 10 lira para veriyosunuz zaten. demem o ki fiyatlari neredeyse bedava denecek bir oyuna bakin gerekli olarak 30 lira karsiliginda 3 aylik cemberlitas paketi alabiliyorsaniz bence bunu daha da mesele haline getirmemek lazim. ben burda ne kimseyi tanirim ne de kimse beni tanir konu basligi ve icerigi oyuna verilen paranin fazla oldugu etrafinda dondugu icin bu mesaji yazma geregi duydum. bu kadar ucuza oynayabiliyorken buna pahali demeyin lutfen.
Başka oyunların ortamını gören herkes bu konuya bu şekilde yorum yapacaktır bunda eminim, teşekkür ederim değerli yorumun için ko'cu kardeşim, hoş geldin aramıza :)
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Sadece şunu söylemek istedim sayfalarca yazı var ancak
Bölge ve klana yazmak için plus paket olsun tamam onda sıkıntı yok da loncaya yazmak için zaten lonca lisansı alıyorsun katılıyosun vs ama yazıya gelince tekrar plus paket istiyor ve lp de kazanamıyosun hayatımda bu kadar saçma bişi görmedim bi özelliği kullanmak için çift para ödeme olayını :grin:
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

resp0nse yazdı: 24 Eyl 2017 17:34 Sadece şunu söylemek istedim sayfalarca yazı var ancak
Bölge ve klana yazmak için plus paket olsun tamam onda sıkıntı yok da loncaya yazmak için zaten lonca lisansı alıyorsun katılıyosun vs ama yazıya gelince tekrar plus paket istiyor ve lp de kazanamıyosun hayatımda bu kadar saçma bişi görmedim bi özelliği kullanmak için çift para ödeme olayını :grin:
bunu desteğe yazman şart çünkü burada yazılıp çizileni öneri olarak almıyorlar . Moderetörler de öyle uğraşmıyorlar anlatayım üst kademeye .. direk öneri olarak atın diyor bence bir yolla desteğe
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

resp0nse yazdı: 24 Eyl 2017 17:34 Sadece şunu söylemek istedim sayfalarca yazı var ancak
:+1: Lonca Lisansı alıp bir loncaya girmek ve plus paket olmadığı için o kanalı kullanamamak büyük bir saçmalık. Buna katılıyorum. Sonuçta benim mensubu olduğum bir yer ve o yerde konuşma hakkım olmalı.
Resim
peroxide
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen peroxide »

Lahza yazdı: 24 Eyl 2017 17:34
Başka oyunların ortamını gören herkes bu konuya bu şekilde yorum yapacaktır bunda eminim, teşekkür ederim değerli yorumun için ko'cu kardeşim, hoş geldin aramıza :)
ben kocu değilim aslında ikvciyim açıldığından beri. Koya 2 sene önce başladım ve farkları gördüm yani.
zephyr
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen zephyr »

peroxide yazdı: 24 Eyl 2017 17:31
aylık 100lira veriyosun sonra o ay içerisinde 1 item düşürüyosun örn. iron neck "1200tl" ye satıyorsun sonra 1100 tl kar ediyosun. Bunu kendim yaptığım için söylüyorum yani ko para kazanmak üstüne kurulu bir oyun olduğu için her ay para vermek zorundasın.
Her ay 100 tl yatırıp sadece oyunu oynarsan para kazanma amacı gütmeden 1 sene sonra yine karakterini bırakıcağın zaman satıp yine paranı alıp çıkıyosun. Artık kıyaslamaktan vazgeçin. Bazı şeyleri kabullenin.
simdi bakin hesabinizda yanlis var. 100 lira verip iron neck dusurmekten bahsediyorsunuz onu satip kâr elde ediyorsun diyorsunuz. acikcasi ben hic bir zaman kâr etmek icin oynamadim ve 100 lira yatirip iron neck alabileceginizin de bir garantisi yok malesef. oyunu birakacagim zaman da itemlerimi aldigim fiyatin kat kat altina verip sadece karakterimi biraktim. hali hazirda olan hesabimda her serverda yuksek level karakterlerim itemsiz bir sekilde durmakta. oyun icerisinden kazanip tekrar oyuna yatirma islemi olarak dusunursek bunu burdaki arkadaslar da yapiyolar illegal veya legal orasini bilemem. amac zaten oyunu bir gelir kapisi gormek yerine gunluk stres ve sıkıntıdan uzaklasip kafa dagitma yeri oldugunu farkına vararak oynamak degil mi ? yani en azindan benim icin bu boyle. ben oyun oynarken keyif alip egleniyorsam diger oyunda oldugu gibi milyarlar da veririm. benim anlatmak istedigim bir tarafa milyarlar verirken buraya 30 lira vermek beni gocundurmuyor. oteki tarafi gormeyip sadece buraya 30 lira veren arkadaslar verilen ve odenen miktarlarin cok oldugunu dusunuyorlar. biraz alakasiz olacak ama bunu en basit olarak " el yumrugunu yemeyen kendininkini balyoz sanirmis " cumlesiyle de aciklayabiliriz.
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

zephyr yazdı: 24 Eyl 2017 18:43
peroxide yazdı: 24 Eyl 2017 17:31
simdi bakin hesabinizda yanlis var. 100 lira verip iron neck dusurmekten bahsediyorsunuz onu satip kâr elde ediyorsun diyorsunuz. acikcasi ben hic bir zaman kâr etmek icin oynamadim ve 100 lira yatirip iron neck alabileceginizin de bir garantisi yok malesef. oyunu birakacagim zaman da itemlerimi aldigim fiyatin kat kat altina verip sadece karakterimi biraktim. hali hazirda olan hesabimda her serverda yuksek level karakterlerim itemsiz bir sekilde durmakta. oyun icerisinden kazanip tekrar oyuna yatirma islemi olarak dusunursek bunu burdaki arkadaslar da yapiyolar illegal veya legal orasini bilemem. amac zaten oyunu bir gelir kapisi gormek yerine gunluk stres ve sıkıntıdan uzaklasip kafa dagitma yeri oldugunu farkına vararak oynamak degil mi ? yani en azindan benim icin bu boyle. ben oyun oynarken keyif alip egleniyorsam diger oyunda oldugu gibi milyarlar da veririm. benim anlatmak istedigim bir tarafa milyarlar verirken buraya 30 lira vermek beni gocundurmuyor. oteki tarafi gormeyip sadece buraya 30 lira veren arkadaslar verilen ve odenen miktarlarin cok oldugunu dusunuyorlar. biraz alakasiz olacak ama bunu en basit olarak " el yumrugunu yemeyen kendininkini balyoz sanirmis " cumlesiyle de aciklayabiliriz.

Konuya böyle yorumlar gelmesi beni sevindirdi, 4 ay kadar manesteydim , 1 ay kadar da akarada oynadım aylık 150 TL sadece cash parası olarak gitti benden, farm vs. 1 ayda anca cash parası çıkıyor bu seferde kastığın parayla item alamıyorsun, sonra baktım ki olmuyor adamlar florasan lambası gibi dolaşıyorlar, sattım savdım ne varsa döndüm eski yuvama :) İKV candır, lütfen mantıklı düşünün , elinizi vicdanınıza koyun, bu oyun çok para yemiyor, yemiyorrr.