Çemberlitaşa alınmama sorunu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: Çemberlitaşa alınmama sorunu

Mesaj gönderen yun1010 »

Seven yazdı: 23 Eyl 2017 23:44
yun1010 yazdı: 23 Eyl 2017 23:41 Ya ne kadar da boş tartışıyosunuz sıkıldım ama he. Oyuna başladım tılsımları 8 tane aldım adam 600 hs almıyorum dedi kıyamet asa ürettim hs düşük kaçmaz dedi ceket ürettim zırhın yok krtik atmazsın dedi gidip neclus zırh düşürdüm düşürmez olaydım eziksin almam dedi kıyamet zırh ürettim. Daha çembere 1 defa bile girmeden 2100 hs yaptım şimdi dizdikten sonra neden alayım ki seni kardeşim babanın uşağı yok. Emin ol sevdan da ne benim ne de yetkililerin umrunda olmaz oyuna para verip vermemen de umrumda değil çünkü benim cebime girmiyor. Haa gerçekten aşıksın bu oyunu oynayacağım mı diyosun el başı 15m den götüreyim seni o kadar param da yok diyosan kabadayı modunda bekle canı az olanları kes tartışma çıkmasın diye bundan sonra cevap vermiyorum iyi forumlar.
Duygularıma tercuman olan adam gibi adam saygı duyuyorum.
Teşekkür ederim ADAMım 😊
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
BirGaripYolcu
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen BirGaripYolcu »

işin Çok zor kardeşim allah yardımcın olsun git maden topla 1 ay olmadan m1 alırsın tavsiyem sabır ve azim lazım onlara katlancan artık
DİBİVAYT KRESİVA DEVUŞKA BİVAYT MEŞE VODKA
Kullanıcı avatarı
yusfcuk95
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen yusfcuk95 »

yun1010 yazdı: 23 Eyl 2017 23:41 Ya ne kadar da boş tartışıyosunuz sıkıldım ama he. Oyuna başladım tılsımları 8 tane aldım adam 600 hs almıyorum dedi kıyamet asa ürettim hs düşük kaçmaz dedi ceket ürettim zırhın yok krtik atmazsın dedi gidip neclus zırh düşürdüm düşürmez olaydım eziksin almam dedi kıyamet zırh ürettim. Daha çembere 1 defa bile girmeden 2100 hs yaptım şimdi dizdikten sonra neden alayım ki seni kardeşim babanın uşağı yok. Emin ol sevdan da ne benim ne de yetkililerin umrunda olmaz oyuna para verip vermemen de umrumda değil çünkü benim cebime girmiyor. Haa gerçekten aşıksın bu oyunu oynayacağım mı diyosun el başı 15m den götüreyim seni o kadar param da yok diyosan kabadayı modunda bekle canı az olanları kes tartışma çıkmasın diye bundan sonra cevap vermiyorum iyi forumlar.
Bu durumdan mağdur olmuşsun sende, daha önce seni mağdur eden herifi düşün hocam yaptığı doğru mu o kadar tılsımın olmasına rağmen almamış alsaydı seni gaffar ölmezmiydi ?
Ama bak para olunca işin içinde götürülüyormuş değil mi?
Arkadaşlar kimse boşuna bahane üretmesin kişisel egolarınızdan, çıkarlarınızdan dolayı insanları hor görüyorsunuz.
Neyse size ne kadar anlatsam da anlamayacağınız için bende uzatmıyorum, sizi egolarınızla başbaşa bırakıyorum. Saygı çerçevesinde bir tartışma olduğu içinde ayrıca teşekkür ediyorum iyi forumlar.. İyi geceler..
Kedimiiiiiiğ çaldılar kedimiiiiieeeğ çaldılar kedimiiiiiiğ çaldılar
kutuya koydular
kutuyaaa koydular
kutuyaaaaaa koydular..
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Bu konu olduğundan fazla uzadı arkadaşlar gerçekten gereksiz muhabbet dönüyor, yun1010 haklı adam 8 tane tılsımı aldıktan sonra bu bölgeden 15 dakikada çıkmak isteyecektir, vakit nakittir, bunu anlamak güç olmamalı, biraz mantıklı düşünün sadece biraz.
Kullanıcı avatarı
BirGaripYolcu
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen BirGaripYolcu »

Lahza yazdı: 24 Eyl 2017 00:23 Bu konu olduğundan fazla uzadı arkadaşlar gerçekten gereksiz muhabbet dönüyor, yun1010 haklı adam 8 tane tılsımı aldıktan sonra bu bölgeden 15 dakikada çıkmak isteyecektir, vakit nakittir, bunu anlamak güç olmamalı, biraz mantıklı düşünün sadece biraz.
+1
DİBİVAYT KRESİVA DEVUŞKA BİVAYT MEŞE VODKA
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen kubi07 »

Kafana takma çemberli itemleri yeni bölgeyle çöp olucak büyük olasılıkla.
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Sabah saat 10’dan beri oyundayım şu saate kadar şifacı karakterle bir kere çemberleye girebildim. Şifacı karakter bile grup bulmuyor siz hâlen büyücü için tartışıyorsunuz 😁.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

CHAPPIE yazdı: 24 Eyl 2017 03:32 Sabah saat 10’dan beri oyundayım şu saate kadar şifacı karakterle bir kere çemberleye girebildim. Şifacı karakter bile grup bulmuyor siz hâlen büyücü için tartışıyorsunuz 😁.
Bunun olması bence normal herkes şifacıya hucum ediyor buna ek olarak yeni başlayan arkadaşlar oyuna ısınma durumu ve nakit akışını göz onunde bulundurarakta şifacıya hucum etmiş olabilirler ve buna bir ek olarakta :D dizmesi kolay şuana kadar bizim tanıdıklardan kaç tane şifa dizdik hatırlamıyorum herkes yoğun şekilde şifacıya odaklanmış gibi Eminönü çember giren büyücüler tamamen belli o kişilerin dışına toplasan 5 veya 10 kişi felan gibi geliyor bana :blush:
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

BirGaripYolcu yazdı: 24 Eyl 2017 00:26
Lahza yazdı: 24 Eyl 2017 00:23 Bu konu olduğundan fazla uzadı arkadaşlar gerçekten gereksiz muhabbet dönüyor, yun1010 haklı adam 8 tane tılsımı aldıktan sonra bu bölgeden 15 dakikada çıkmak isteyecektir, vakit nakittir, bunu anlamak güç olmamalı, biraz mantıklı düşünün sadece biraz.
+1
Arkadaş egodan bahsetmiş aynen bu oyunda egomu tatmin ediyorum. :') eminim bu adamın elindede aynı sayıda tılsım olsun 15 dklık gruplarla girmezse bende bişe bilmiyorum. ;)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

yusfcuk95 yazdı: 24 Eyl 2017 00:16
Bu durumdan mağdur olmuşsun sende, daha önce seni mağdur eden herifi düşün hocam yaptığı doğru mu o kadar tılsımın olmasına rağmen almamış alsaydı seni gaffar ölmezmiydi ?
Ama bak para olunca işin içinde götürülüyormuş değil mi?
Arkadaşlar kimse boşuna bahane üretmesin kişisel egolarınızdan, çıkarlarınızdan dolayı insanları hor görüyorsunuz.
Neyse size ne kadar anlatsam da anlamayacağınız için bende uzatmıyorum, sizi egolarınızla başbaşa bırakıyorum. Saygı çerçevesinde bir tartışma olduğu içinde ayrıca teşekkür ediyorum iyi forumlar.. İyi geceler..
Sakin Yunus, haklısın. Bazı GERÇEK şeyleri dile getirsen de iflah olmayan kişilerin bulunduğu platformdayız.
CHAPPIE yazdı: 24 Eyl 2017 03:32 Sabah saat 10’dan beri oyundayım şu saate kadar şifacı karakterle bir kere çemberleye girebildim. Şifacı karakter bile grup bulmuyor siz hâlen büyücü için tartışıyorsunuz 😁.
Şu sıra herkes loncası ile grup arayışında. Bir de şunu fark ettim. Lodosta şu sıralar çok şifacı oynayan var. Eh tabi millet büyücü ve savaşçıları için tılsımlarını tamamladı sıra şifacıya geldi. Eh malum önce dizmek gerekir. Bundan mütevellit grup bulamıyor olabilirsiniz.
Resim