Çemberlitaşa alınmama sorunu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
inquisitor
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tu Veni Adme

Re: Çemberlitaşa alınmama sorunu

Mesaj gönderen inquisitor »

Emek olmadan ekmek olmaz. Herkes büyücü kascak diye de bir şey yok. Zor geliyorsa para kasıp tılsım üretmek büyücü kasmayacaksın. Kimseye laf etme ben neden ense yapıyorum de.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

KRoNicK yazdı: 20 Eyl 2017 00:33
Retaliation yazdı: 19 Eyl 2017 23:08
KRoNicK yazdı: 19 Eyl 2017 23:04 Bir oyuncu çemberlitaşa ne için girer,eksiklerini tamamlamak veya tamamlatmak için girer,benim mantığımın almadığı nokta neden 6 kişiyide üstü dizili tılsımlı arıyorlar,ulan eksiğin yok her şeyin tam zaten ne diye bu adam kayırma.
Bu neçe tespittir üstat böyle.
Aga inşallah dalga geçmemişsindir ':) :') :')
Estağfurullah, doğruyu söyledim hocam. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

SPIEGLEIN yazdı: 20 Eyl 2017 08:18 Beyler ben şunu anlamıyorum neden bu kadar yükleniyorsunuz ki sadece konuyu açan için değil oyun içi yardım isteyenler soru sorunlar elbet vardır muhtemelen onlarada aynı şekilde davranıyorsunuzdur.

Haa bende var git al yada oyunu bırak bizde böyle gibisinden yorumlar yerine bir fikir vermek daha mantıklı değilmiydi ? Sanırım bi ben böyle düşünüyorum.
Evet haklısınız sizlere haksızsınız demiyorum bende grubuma met1 met23 süz adam almıyorum ama yeri geliyor insanlara yardım için düz gruplarlada giriyorum. Sizden belki yardım amaçlı konu açtı ve böyle şeyler yazmanızda kaçınılmaz oldu haliyle ama para kasma konusunda mantıklı şekilde böyle böyle veya şöyle yapabilirsin gibi.

Bu arada hesablarım full hiç bi eksik yok ve yüklü miktarda para maden tılsımım mevcut.

Sıfırdan büyücü açıp 49 yapıp, tüm bölgeleri fullemem 35 gün sürdü . Demekki çok zor şeyler değil, m1 in yoksa çekiyorsun abi maden ile lokman arttırıcı 7/24 adada dönüyorsun paranı kasıyosun , üretiyorsun bir tane m1 kendine giriyorsun çemberlitaşa, yoksa m1 girme , önce girebilcek düzeye gel , oyuna dönünce kıyamet asa kıyamet zırh basıp m1 m23 aldım kendime , gruplara girerken hasarımı problem ettiler, sonra gidip kıyamet ceket ürettim, 2100 e yakın hasar olmuştu ve gerekli iki tılsımı aldım bölgeye gireyim diye , kızdığım nokta budur sadece, benide insanlar bu kadar zorladılar ama haklılar, yapıcak bişey yok , paran varsa alırsın yoksa para kasarsın önce sonra bölgeye girersin her gün gelip forumda yaygara koparmanın mantığı yok ki.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Şimdi arkadaşlar her iki taraf da haklı. Yani hem isyan eden de hem de talepte bulunanda. ancak daha haklılık payı isyan edende. Sadece Meteorit 1 istense rahatça girilebilir. Ancak günümüzde bu sınırın üstüne çıkarak hasarlı ve Meteorit 2 (III)'lü bir adam arıyorlar. İtiraf etmek gerekirse, grubun durumuna göre ben de böyle bir adam arıyorum. Ancak bunu devamlı yapanlar var, huy edinmişler. Çemberlitaş'ı bir elit bölge yapmaya çalışıyorlar. Zamanında böyle miydi? Fizik + Buz kombinasyonu ile, tılsımsız, 4+2 kesilmiyor muydu? Bariz kesiliyordu. Bundan mütevellit iyi analiz etmeliyiz.
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Lahza yazdı: 20 Eyl 2017 09:53
SPIEGLEIN yazdı: 20 Eyl 2017 08:18 Beyler ben şunu anlamıyorum neden bu kadar yükleniyorsunuz ki sadece konuyu açan için değil oyun içi yardım isteyenler soru sorunlar elbet vardır muhtemelen onlarada aynı şekilde davranıyorsunuzdur.

Haa bende var git al yada oyunu bırak bizde böyle gibisinden yorumlar yerine bir fikir vermek daha mantıklı değilmiydi ? Sanırım bi ben böyle düşünüyorum.
Evet haklısınız sizlere haksızsınız demiyorum bende grubuma met1 met23 süz adam almıyorum ama yeri geliyor insanlara yardım için düz gruplarlada giriyorum. Sizden belki yardım amaçlı konu açtı ve böyle şeyler yazmanızda kaçınılmaz oldu haliyle ama para kasma konusunda mantıklı şekilde böyle böyle veya şöyle yapabilirsin gibi.

Bu arada hesablarım full hiç bi eksik yok ve yüklü miktarda para maden tılsımım mevcut.

Sıfırdan büyücü açıp 49 yapıp, tüm bölgeleri fullemem 35 gün sürdü . Demekki çok zor şeyler değil, m1 in yoksa çekiyorsun abi maden ile lokman arttırıcı 7/24 adada dönüyorsun paranı kasıyosun , üretiyorsun bir tane m1 kendine giriyorsun çemberlitaşa, yoksa m1 girme , önce girebilcek düzeye gel , oyuna dönünce kıyamet asa kıyamet zırh basıp m1 m23 aldım kendime , gruplara girerken hasarımı problem ettiler, sonra gidip kıyamet ceket ürettim, 2100 e yakın hasar olmuştu ve gerekli iki tılsımı aldım bölgeye gireyim diye , kızdığım nokta budur sadece, benide insanlar bu kadar zorladılar ama haklılar, yapıcak bişey yok , paran varsa alırsın yoksa para kasarsın önce sonra bölgeye girersin her gün gelip forumda yaygara koparmanın mantığı yok ki.
Aynen öyle düzgünce bunu anlatmalarını istedim insanlardan :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ahsu6344
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen ahsu6344 »

elinde bi paket buyrun gafi semihadan ve stuartan hediyeler bol bol şaheserler öyle bişey varsa bende alayım.2311 fizik hasarla çemberliye giremiyordum.m1 yok diye yavv dedim full üstüm.dediler ki yok olmaz alamayız sonra dedim ki PEKİ ALACAGIM YOK NE YAPACAGIZ :grinning: :grinning: :grinning: olsun yine alamayız dediler.koptum orta ;) ;) :) :upside_down_face:
Resim

İntikamxxx --Asiasi--İntikamxşifa--İntikamxasiasi

YERYÜZÜNDE İNTİKAM OLDUGU SÜRECE ASİLER ÖLMEZ
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

ahsu6344 yazdı: 20 Eyl 2017 20:19 elinde bi paket buyrun gafi semihadan ve stuartan hediyeler bol bol şaheserler öyle bişey varsa bende alayım.2311 fizik hasarla çemberliye giremiyordum.m1 yok diye yavv dedim full üstüm.dediler ki yok olmaz alamayız sonra dedim ki PEKİ ALACAGIM YOK NE YAPACAGIZ :grinning: :grinning: :grinning: olsun yine alamayız dediler.koptum orta ;) ;) :) :upside_down_face:
Hocam imzanızdaki nickler sancakta bi abimizin nicki gibi sancaktamı oynuyorsunuz? Ve isminiz nedir uzun zamandır göremediğim bir insanda kendisi
Resim
Kullanıcı avatarı
ahsu6344
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ahsu6344 »

SPIEGLEIN yazdı: 20 Eyl 2017 20:23
ahsu6344 yazdı: 20 Eyl 2017 20:19 elinde bi paket buyrun gafi semihadan ve stuartan hediyeler bol bol şaheserler öyle bişey varsa bende alayım.2311 fizik hasarla çemberliye giremiyordum.m1 yok diye yavv dedim full üstüm.dediler ki yok olmaz alamayız sonra dedim ki PEKİ ALACAGIM YOK NE YAPACAGIZ :grinning: :grinning: :grinning: olsun yine alamayız dediler.koptum orta ;) ;) :) :upside_down_face:
Hocam imzanızdaki nickler sancakta bi abimizin nicki gibi sancaktamı oynuyorsunuz? Ve isminiz nedir uzun zamandır göremediğim bir insanda kendisi
kuklacı dışında başka bi sunucuda oynamadım
En son Delpize tarafından 22 Eyl 2017 16:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti yanlış alıntılandığı için düzenledi
Resim

İntikamxxx --Asiasi--İntikamxşifa--İntikamxasiasi

YERYÜZÜNDE İNTİKAM OLDUGU SÜRECE ASİLER ÖLMEZ
Kullanıcı avatarı
NaSaReDDiT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen NaSaReDDiT »

ahsu6344 yazdı: 22 Eyl 2017 16:05
SPIEGLEIN yazdı: 20 Eyl 2017 20:23
kuklacı dışında başka bi sunucuda oynamadım
Nickini alabilirmiyim
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!

https://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Sabah 9’dan beri şifacı karakterle grup arıyorum. Sadece iki kere Çemberlitaş’a girebildim. Düşün şifacı en kolay grup bulan bir sınıf.