şifacının değeri

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
ToticPhilosophy
İskele Babası
İskele Babası

Re: şifacının değeri

Mesaj gönderen ToticPhilosophy »

Boribars yazdı: 19 Eyl 2017 17:49 Şifaci kullanan birisi olarak bu dedigine katılmıyorum. En çabuk itemleri tamamlanan karakterdir şifaci. Ayrıca şifacının savaşçı gibi kullanılma ve büyü olarak asit ve zhir kullanmak gibi özellikleri çok fazla. Karakterlerin arasında dengesizlik olduğu aşikar bire bir vs lerde özellikle büyücü iki asit bir zehire morgu çekiyor ve ne olursa olsun her bolgenin vazgecilmezi sifacilardir. 3 sınıfın da dengelenmesi gerek. Savaşçılar çok fazla abartılı hele ki tanklar büyücüye tek atar seviyede tankların ıska ihtimali arttırılmalı ve hasar fazlasıyla düşürülmeli. Büyücülerin enerjileri yükseltilmeli ve zırh ile alakalı bir yetenek getirilmeli. Bunların gerekli olduğu kanaatindeyim. Ayrıca her bolge için 2+2+2 gibi yeni şart gelmesi gerek.
Her bölgenin vazgeçilmezi şifacıdır demişsin. Katılmıyorum. Büyücüdür.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

ToticPhilosophy yazdı: 19 Eyl 2017 19:16
Boribars yazdı: 19 Eyl 2017 17:49 Şifaci kullanan birisi olarak bu dedigine katılmıyorum. En çabuk itemleri tamamlanan karakterdir şifaci. Ayrıca şifacının savaşçı gibi kullanılma ve büyü olarak asit ve zhir kullanmak gibi özellikleri çok fazla. Karakterlerin arasında dengesizlik olduğu aşikar bire bir vs lerde özellikle büyücü iki asit bir zehire morgu çekiyor ve ne olursa olsun her bolgenin vazgecilmezi sifacilardir. 3 sınıfın da dengelenmesi gerek. Savaşçılar çok fazla abartılı hele ki tanklar büyücüye tek atar seviyede tankların ıska ihtimali arttırılmalı ve hasar fazlasıyla düşürülmeli. Büyücülerin enerjileri yükseltilmeli ve zırh ile alakalı bir yetenek getirilmeli. Bunların gerekli olduğu kanaatindeyim. Ayrıca her bolge için 2+2+2 gibi yeni şart gelmesi gerek.
:+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

ToticPhilosophy yazdı: 19 Eyl 2017 19:16
Bu konuda katılıyorum , şifacıların yeri ayrıda olsa büyücüler her bölgede vazgeçilmezdir .
Bkz . Şifacısız Gaffar kesimi videoları YouTube da mevcuttur.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Büyücüyü bu yüzden seviyorum :blush: :blush: :blush:
Resim
Adrianalima
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Adrianalima »

Sifaciya her giriste item atarsa bi kac gaffarda millet ustunu dizerse bolgeye girmek icin tilsim asa geregi olmazsa onune gelen sifa acar tabiki umarim yeni gelecek bolgelerde sifacilara da tilsimsiz is yapamayacaklari bir durum ortaya cikar
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Herkesin şifacı açıp dizmesi problem değil kardeş adamın değinmek istediği nokta bu değil , ne kadar değişik anlamsız yorumlar katıyorsunuz konulara anlamak güç , istediği kadar tılsım şartı olsun her türlü tılsımı temin eder şifacı için ben yine açar dizerim , her karakterin zevki ayrıdır.
ToticPhilosophy
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ToticPhilosophy »

Yeni paket gelene kadar oyunu bırakma kararı aldım. Paket gelsin şifacılara ciddi oranda ihtiyaç duyuluyorsa dönerim. 3450 full şifayım. 1 parça hidroflorik item eksiği var. 4 gündür sadece 1 kere gaffara girebildim. Üstelik online sürem yüksek. Gündüz,gece her daim onlineyim. Okullar açılmadan önce en azından günde 1 kere gaf. girebiliyordum. Okullar açıldı millet oyundan çekildi şimdi hiç giremiyorum :D sabah,öğlen,akşam farketmiyor 3450 full şifa ile giremiyorum dediğim gibi 4 gündür bir kere gaf. girebildim. Başka yerlerede bizden aramıyorlar zaten. Yapacağın tek iş asit seti giyip pvp yapacaksın başka imkanın yok. Kaldı ki gündüz arz bulmak çok zor oldugu için o da mümkün değil. Oyuna giriyorum yapacak bir şey yok çıkıyorum. Yeni pakete kadar girmeyi pek düşünmüyorum. Hoşça kalın.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

ToticPhilosophy yazdı: 21 Eyl 2017 10:39 Yeni paket gelene kadar oyunu bırakma kararı aldım. Paket gelsin şifacılara ciddi oranda ihtiyaç duyuluyorsa dönerim. 3450 full şifayım. 1 parça hidroflorik item eksiği var. 4 gündür sadece 1 kere gaffara girebildim. Üstelik online sürem yüksek. Gündüz,gece her daim onlineyim. Okullar açılmadan önce en azından günde 1 kere gaf. girebiliyordum. Okullar açıldı millet oyundan çekildi şimdi hiç giremiyorum :D sabah,öğlen,akşam farketmiyor 3450 full şifa ile giremiyorum dediğim gibi 4 gündür bir kere gaf. girebildim. Başka yerlerede bizden aramıyorlar zaten. Yapacağın tek iş asit seti giyip pvp yapacaksın başka imkanın yok. Kaldı ki gündüz arz bulmak çok zor oldugu için o da mümkün değil. Oyuna giriyorum yapacak bir şey yok çıkıyorum. Yeni pakete kadar girmeyi pek düşünmüyorum. Hoşça kalın.
Eğer GB'lere girememekten dert yanıyorsan, akşamları Arz-Lodos fark etmeksizin rahatça grup bulabilirsin.
Şahsen ben buluyorum. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Retaliation yazdı: 21 Eyl 2017 13:48
Eğer GB'lere girememekten dert yanıyorsan, akşamları Arz-Lodos fark etmeksizin rahatça grup bulabilirsin.
Şahsen ben buluyorum. :)
Katılıyorum, okullar açıldı, gündüz saatlerinde nispeten bölge atımları baya azaldı ama akşamları gerek öğrenciler gerek çalışanlar aktif ve şifacı ile akşamları rahatlıkla grup bölgesine girilebilir bence.
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

Bildiğiniz gibi her şey sağlam dostluk ve arkadaşlıktan ibarettir. İki arkadaş istediği grubu kurabilir. İstediği sınıfta karakter alabilirsin grubuna. Lakin en güzeli 2+2+2 biraz uzun sürer ama zaten zevkine oynamıyormuyuz bu oyunu.
HAYATResimDIR