BUZ DEVRİ(KELVİN)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ahsu6344
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

BUZ DEVRİ(KELVİN)

Mesaj gönderen ahsu6344 »

size biraz komik gelebilir belki yeni eklenti büyük ihtimalle buz devrini getirtecek.niye diyeceksiniz gecmiş eklentilere bakılırsa ön plana cıkan elementleri gözlemlersek.1 yeraltı geldi element fizik ne varsa farklılaştı bazı şeyler anlam kazanmaya başladı.sonra bölgeler geldi sıgınak ve migrat(elektirik elementi önem kazandı) y2 olan elek olan aranmaya başlandı.1.ELEKTİRİK HASAR DEVRİ
2.cisi çemberlitaş geldi fizik önem kazandı FİZİK HASAR DEVRİ m1 olan fizik olan gafiye yöneldi
3.cüsü büyük hol bölgesi hangi element ön plana cıktı biliyoruz cember ATEŞ HASAR DEVRİ
4.cü beklenen eklenti ise tahmini olarak BUZ HASAR DEVRİ başlayabilir.not;buz tılsımları fazla üreten görmedim düşündürücü?

En ideal yer olarak soracak olursanız yeraltı da TOPAL ın yanında bi magara var beyaza bürünmüş;)

söylediklerim sadece tahmin ve kendi görüşlerimdir.
Resim

İntikamxxx --Asiasi--İntikamxşifa--İntikamxasiasi

YERYÜZÜNDE İNTİKAM OLDUGU SÜRECE ASİLER ÖLMEZ
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Re: BUZ DEVRİ(KELVİN)

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Tılsımlar gelmeden önce sığınak ve miğratta buz kullanıyordum şahsen, fizik hiçbir zaman kırıma uğramaz diye düşüncemi belirtip sözümü burada noktalıyorum.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
ahsu6344
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen ahsu6344 »

MobilSorun78 yazdı: 19 Eyl 2017 09:53 Tılsımlar gelmeden önce sığınak ve miğratta buz kullanıyordum şahsen, fizik hiçbir zaman kırıma uğramaz diye düşüncemi belirtip sözümü burada noktalıyorum.
Belki de hepsi iş görür bilemeyiz.banko fizik degişmez.
Resim

İntikamxxx --Asiasi--İntikamxşifa--İntikamxasiasi

YERYÜZÜNDE İNTİKAM OLDUGU SÜRECE ASİLER ÖLMEZ
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

ahsu6344 yazdı: 19 Eyl 2017 09:44 size biraz komik gelebilir belki yeni eklenti büyük ihtimalle buz devrini getirtecek.niye diyeceksiniz gecmiş eklentilere bakılırsa ön plana cıkan elementleri gözlemlersek.1 yeraltı geldi element fizik ne varsa farklılaştı bazı şeyler anlam kazanmaya başladı.sonra bölgeler geldi sıgınak ve migrat(elektirik elementi önem kazandı) y2 olan elek olan aranmaya başlandı.1.ELEKTİRİK HASAR DEVRİ
2.cisi çemberlitaş geldi fizik önem kazandı FİZİK HASAR DEVRİ m1 olan fizik olan gafiye yöneldi
3.cüsü büyük hol bölgesi hangi element ön plana cıktı biliyoruz cember ATEŞ HASAR DEVRİ
4.cü beklenen eklenti ise tahmini olarak BUZ HASAR DEVRİ başlayabilir.not;buz tılsımları fazla üreten görmedim düşündürücü?

En ideal yer olarak soracak olursanız yeraltı da TOPAL ın yanında bi magara var beyaza bürünmüş;)

İnan ben de buz elementinin çok yoğun rağbet göreceği içerisindeyim. Teorilerden ziyade tarihçeden. Şöyle;
eğer yeni gelecek olan bölge Tarshass yada Eskilere ait bir kent olursa buz önem kazanır. Neden? Tarshass'ı ateş büyüsü yaktı.
Meran anıtlarında ise Uthrass buz kullanarak ayakta tutmaya çalıştı. Yani eskiler tarafından buz önemli. Karşımızdaki rakip ise ateş büyüsü kullanıyor olacaktır.

Öbür yandan adı çokça geçen Karaköy'e dönelim. Diyelim ki Karaköy eklentisi geldi. Burada da buzun önemi şu olur; 8. seviyeden 45. seviyeye kadar olan tüm fare adamlara bakarsanız buz büyüsü hatırı sayılır bir güçte kullanılabilmekte. Tılsım bugu da kalktı.
Mavi bölümlere buz tılsımları rağbet görecektir. Bundan mütevellit buzun gücünde bir hayli artış olacaktır.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Sora »

Retaliation yazdı: 19 Eyl 2017 10:05
ahsu6344 yazdı: 19 Eyl 2017 09:44 size biraz komik gelebilir belki yeni eklenti büyük ihtimalle buz devrini getirtecek.niye diyeceksiniz gecmiş eklentilere bakılırsa ön plana cıkan elementleri gözlemlersek.1 yeraltı geldi element fizik ne varsa farklılaştı bazı şeyler anlam kazanmaya başladı.sonra bölgeler geldi sıgınak ve migrat(elektirik elementi önem kazandı) y2 olan elek olan aranmaya başlandı.1.ELEKTİRİK HASAR DEVRİ

İnan ben de buz elementinin çok yoğun rağbet göreceği içerisindeyim. Teorilerden ziyade tarihçeden. Şöyle;
eğer yeni gelecek olan bölge Tarshass yada Eskilere ait bir kent olursa buz önem kazanır. Neden? Tarshass'ı ateş büyüsü yaktı.
Meran anıtlarında ise Uthrass buz kullanarak ayakta tutmaya çalıştı. Yani eskiler tarafından buz önemli. Karşımızdaki rakip ise ateş büyüsü kullanıyor olacaktır.

Öbür yandan adı çokça geçen Karaköy'e dönelim. Diyelim ki Karaköy eklentisi geldi. Burada da buzun önemi şu olur; 8. seviyeden 45. seviyeye kadar olan tüm fare adamlara bakarsanız buz büyüsü hatırı sayılır bir güçte kullanılabilmekte. Tılsım bugu da kalktı.
Mavi bölümlere buz tılsımları rağbet görecektir. Bundan mütevellit buzun gücünde bir hayli artış olacaktır.
Katılıyorum ve niyeyse elektriğin önemini kaybedeceğini düşünüyorum :D
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Demeyin öyle büyücüm yok bu sunucuda ':) ':)
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Sora yazdı: 19 Eyl 2017 10:28
Retaliation yazdı: 19 Eyl 2017 10:05

Katılıyorum ve niyeyse elektriğin önemini kaybedeceğini düşünüyorum :D
:+1:
BayTerapi yazdı: 19 Eyl 2017 10:40 Demeyin öyle büyücüm yok bu sunucuda ':) ':)
Vakit kaybetmeden bir tane aç Murat. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Bende tılsım olayından sonra fizik işlemese bile bir yaratığa M2 3 tılsımları sayesinde zırhı kırılıp olağanüstü hasarlar çıkıyor , bu yüzden fizik değer kaybetmez görüşündeyim lakin belli olmaz buzun değerli olduğu bir harita farklılık yaratır ve güzel olur :)
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Oyun sadece büyücüler üzerine mi dostum :relaxed:
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Buz oyunda surekli olarak yavaslatma ve durdurma atan tek yetenek.Defansif savascilarda basic atack olayini durdurdugu icin anti defans skilli degerini bilen yok bunun icin bir video cekip buzun gucunu gosterecegim yakin zamanda.
Resim