BUZ DEVRİ(KELVİN)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: BUZ DEVRİ(KELVİN)

Mesaj gönderen yun1010 »

Seven yazdı: 21 Eyl 2017 23:46
yun1010 yazdı: 21 Eyl 2017 23:40 Bu ikv yetkilileri de hiç bişeyden anlamıyo ben olsam herkesin katılabileceği bi boss tasarlardım herkes katılınca hasarı ve savunması belirli bi düzeye geliyor boss buz ve elek tek atıyor ister menzilde ol ister dışında 700 buz 700 elektrik direnç veriliyor sana yani shen kara içmek şart canı 50 ye kadar 3 saniyede bir tereciye tere satmayın diyen bi boss yani mecburen buz veya elektrik tılsımı takacaklar 50 den sonra fizik işleyecek yani fiziksel tılsımları takıp iksir içecekler. 10 dan sonra boss direnç kırma atacak ve iş çığırından çıkacak baya bi zorlanacak oyuncular. Tabi zoru görünce oyuna daha çok bağlanacaklar akçe ile daha çok shen kara alacaklar sunucudaki herkes bu bossa girebildiği için artık kimse ejder iksir satmayacak ve yine akçeyle alacaklar buz elektrik ve fiziksel tılsımlar için bidaha kondrit çekecekler ve yine akçe yani anlayacağınız oyuncular kanser ben zengin olacağım 😄
Bu dediğin sistem en çok browser oyunlarında oluyor dediğin gibi 50 canlık bir sistem kobinasyonlu herkesin toplu halde olup bu bossun yere yatırması çok güzel olurdu.
Browser oyunlarında bile var ikv de yok 😄
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Lahza »

yun1010 yazdı: 21 Eyl 2017 23:40 Bu ikv yetkilileri de hiç bişeyden anlamıyo ben olsam herkesin katılabileceği bi boss tasarlardım herkes katılınca hasarı ve savunması belirli bi düzeye geliyor boss buz ve elek tek atıyor ister menzilde ol ister dışında 700 buz 700 elektrik direnç veriliyor sana yani shen kara içmek şart canı 50 ye kadar 3 saniyede bir tereciye tere satmayın diyen bi boss yani mecburen buz veya elektrik tılsımı takacaklar 50 den sonra fizik işleyecek yani fiziksel tılsımları takıp iksir içecekler. 10 dan sonra boss direnç kırma atacak ve iş çığırından çıkacak baya bi zorlanacak oyuncular. Tabi zoru görünce oyuna daha çok bağlanacaklar akçe ile daha çok shen kara alacaklar sunucudaki herkes bu bossa girebildiği için artık kimse ejder iksir satmayacak ve yine akçeyle alacaklar buz elektrik ve fiziksel tılsımlar için bidaha kondrit çekecekler ve yine akçe yani anlayacağınız oyuncular kanser ben zengin olacağım 😄

Bahsettiğin olay kadim hidra ilk geldiğinde olan olay gibi , cebelleşiyorduk, sen sadece olayı tamamen akçeye vurmışsun, yok direnç yok ejderha falan ama o iş bir süre sonra çığırından çıkar , o kadar çok akçe yatırmak istemez insanlar, oyuncular kanser olduğunda da oyuncu kitlesinde kayıp olur ne yazık ki :)
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen kubi07 »

Lahza yazdı: 21 Eyl 2017 22:24
BirGaripYolcu yazdı: 21 Eyl 2017 17:47 Arkdşlar bu konu hakkında tek bıldıgım yönetim meteorit tılsımlarından çok pişman oldukları ve tum bossların çerez oldugunu gördüler yenı gelcek bölgede meteorıt yetenegıne pek yer verılmeyecek gibi

Yönetim bunların testini yeterince yapmıştır zaten dostum neden pişman olsunlar , ama yeni bölgenin zorlaması açısından fiziğe aşırı dirençli yani zırhları yüksek yapabilirler , bir ihtimal.
Bencede pişman olmuş olabilirler.
Oyun şuan iyi bi durumda değil. 1 full server 2 orta dolu gerisi bomboş olan bir oyun oldu ikv.
Yeterince test yapmışlardır diyorsunda
Oyun dengesi içi yeterince test yapmış olsalar
Çemberli bölgesi 5+1 le yapılabilecek bir bölge olmazdı. Büyücüler tek yemezdi..

Birde Yeni oyuncuların oyuna tutunması çok çok zorlaştı.
bunun en büyük nedenide çemberli bölgesi ve tılsımlar. Eskiden görev itemleriyle bile insanlar ws atıp oyundan zevk alırdı şimdi 2 tılsım şart. Kader mühürleri zaten tutmadı adamlar gördüğün gibi ikv ye yöneldi.
Bu yüzden bence yeni bölgede çok farklı şeyler olucak ve nasıl element itemler bir güncellemeyle çöp olmuşlarsa bu seferde çemberli itemleri çöp olucak ve tılsıma erişim daha kolay olucak diye düşünüyorum. Bu da buzun değerlenmesiyle gerçekleşebilir çünkü yeni bölgede npcler meteoritle ölecek olsa yine tılsımlılar kazanacak . Yeni oyuncular öyle kalacak.
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

kubi07 yazdı: 22 Eyl 2017 00:14
Bencede pişman olmuş olabilirler.
Oyun şuan iyi bi durumda değil. 1 full server 2 orta dolu gerisi bomboş olan bir oyun oldu ikv.
Yeterince test yapmışlardır diyorsunda
Oyun dengesi içi yeterince test yapmış olsalar
Çemberli bölgesi 5+1 le yapılabilecek bir bölge olmazdı. Büyücüler tek yemezdi..

Birde Yeni oyuncuların oyuna tutunması çok çok zorlaştı.
bunun en büyük nedenide çemberli bölgesi ve tılsımlar. Eskiden görev itemleriyle bile insanlar ws atıp oyundan zevk alırdı şimdi 2 tılsım şart. Kader mühürleri zaten tutmadı adamlar gördüğün gibi ikv ye yöneldi.
Bu yüzden bence yeni bölgede çok farklı şeyler olucak ve nasıl element itemler bir güncellemeyle çöp olmuşlarsa bu seferde çemberli itemleri çöp olucak ve tılsıma erişim daha kolay olucak diye düşünüyorum. Bu da buzun değerlenmesiyle gerçekleşebilir çünkü yeni bölgede npcler meteoritle ölecek olsa yine tılsımlılar kazanacak . Yeni oyuncular öyle kalacak.

Tılsımlar artık bu oyunun en büyük parçaları ve bu oyundan söküp atılamaz , yeni gelecek bölgede de tılsımların değeri iyice artacak , yani bölge içinde belki yaratıktan yaratığa farklı tılsımlar takılacak, daha farklı kombinasyonlar gelecek, atıyorum içeri kırmacı büyücü alınacak ve bu büyücüde kırmızı ve mavi kırma 3 olması şart olacak gibi gibi , tabi bu söylediklerim işin grup bölgesi kısmı , bu tarz bir genişleme olacağı görüşündeyim, tılsımsız adam yeni bölge gelirde ben bölgeye girerim diye beklemesin bence .
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Lahza yazdı: 22 Eyl 2017 00:13

Bahsettiğin olay kadim hidra ilk geldiğinde olan olay gibi , cebelleşiyorduk, sen sadece olayı tamamen akçeye vurmışsun, yok direnç yok ejderha falan ama o iş bir süre sonra çığırından çıkar , o kadar çok akçe yatırmak istemez insanlar, oyuncular kanser olduğunda da oyuncu kitlesinde kayıp olur ne yazık ki :)
Güncelleme getirmemekten iyidir 😄
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Serrakura »

Arkadaşın Biri Buz büyüsü 1 tılsımı olsa keşke yazmış bu tılsımın olması büyücülerin karsısında savaşçıları adeta bir böceğe çevirir tılsımın 1 saniye yenilemeyi düşürmesine konsantrasyon yeteneğinide eklersek saniye başına 1 buz büyüsü atar kons halinde %50 nin üstüne çıkan kritik oranıyla savaşçıları olduğu yere sabitler >:) bende çıksın isterim ama bu sebepten ötürür çıkacağını düşünmüyorum :relaxed:
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Geçen hızlı desteğe birşey yazmıştım buz oku tılsımı takan bir büyücü kritik attığında rakibi yerinde sabitler fakat atak yapmasını da engeller mi örneğin eline çifte alıp vurmak ve engeller cevabını aldım.Başka bir oyuncudan ise engellemedi cevabını bilen veya deneyen var mı arkadaşlar oyunu oynamadığım için bilmiyorum pek tılsımda kullanmadım.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Serrakura yazdı: 22 Eyl 2017 09:00 Arkadaşın Biri Buz büyüsü 1 tılsımı olsa keşke yazmış bu tılsımın olması büyücülerin karsısında savaşçıları adeta bir böceğe çevirir tılsımın 1 saniye yenilemeyi düşürmesine konsantrasyon yeteneğinide eklersek saniye başına 1 buz büyüsü atar kons halinde %50 nin üstüne çıkan kritik oranıyla savaşçıları olduğu yere sabitler >:) bende çıksın isterim ama bu sebepten ötürür çıkacağını düşünmüyorum :relaxed:
Haklısın dengeyi bozacaktır. Bence gerek yok. Buzun kimse farkında değil. Buz ekstra hasar gibi görünse de çok etkili bir yetenek. Sadece menzili kısa.
Resim
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen showmaster »

Rağbet gömediğini kim söyledi ki savaşta en çok işe yarayan yetenek buz ve burdan ileriyede gideceğini ben düşünmüyorum . Bu arada çemberlitaş gurup bölgesi açıldığı zaman elektrik buz olarak kesiliyodu m1 çıktıktan sonra fiziğe dönüldü
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Serrakura yazdı: 22 Eyl 2017 09:00 Arkadaşın Biri Buz büyüsü 1 tılsımı olsa keşke yazmış bu tılsımın olması büyücülerin karsısında savaşçıları adeta bir böceğe çevirir tılsımın 1 saniye yenilemeyi düşürmesine konsantrasyon yeteneğinide eklersek saniye başına 1 buz büyüsü atar kons halinde %50 nin üstüne çıkan kritik oranıyla savaşçıları olduğu yere sabitler >:) bende çıksın isterim ama bu sebepten ötürür çıkacağını düşünmüyorum :relaxed:
Konsantrasyon yeteneği, ilgili yetenek sadece yaratıklara karşı kullanıldığında yenilenme süresini 1 sn düşürmektedir.
Everything is about math just math