Mobil Veri

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: Mobil Veri

Mesaj gönderen movie »

Eskiden internetim yoktu vınn kullanıyordum. 4 gb internet 1 ay yetiyordu rahat bir şekilde, üstelik arada fb vs de giriyordum. MMORPG oyunlar çok az internet yer özellikle ikv :grin:
Everything is about math just math
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Mobil vereden korkmayın çok az miktarda yiyor. Denendi :relaxed:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Esadullah yazdı: 21 Eyl 2017 15:04 Mobil vereden korkmayın çok az miktarda yiyor. Denendi :relaxed:
:+1:
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Rasenganm »

1 senedir mobil veriyle oynuyorum gayet yeterli. 6gb internetim var günlük instagram vsde kullanmama rağmen yetiyor
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Rasenganm yazdı: 23 Eyl 2017 13:16 1 senedir mobil veriyle oynuyorum gayet yeterli. 6gb internetim var günlük instagram vsde kullanmama rağmen yetiyor
Hocam hız konusunda sıkıntı çekmiyormusunuz ya ben 4 5 sene önce oynamıştım 4 5 aylığına mobil veri ile gerçekten hız sıkıntısı çekiyordum
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

SPIEGLEIN yazdı: 23 Eyl 2017 15:21
Rasenganm yazdı: 23 Eyl 2017 13:16 1 senedir mobil veriyle oynuyorum gayet yeterli. 6gb internetim var günlük instagram vsde kullanmama rağmen yetiyor
Hocam hız konusunda sıkıntı çekmiyormusunuz ya ben 4 5 sene önce oynamıştım 4 5 aylığına mobil veri ile gerçekten hız sıkıntısı çekiyordum
Bulunduğun bölgeye göre hücresel veri hızı düşüyor. Birgün madeni çektim ama torba gelmedi o esnada hücresel veri hızı düşmüş oyundan atılmıştım tekrar girdim torba yoktu. Genelde veri hızında bir sorun yaşanmıyor.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Hız konusu operatöre ve yaşadığınız yerde şebekenin çekme durumuna göre değişkenlik gösterir, telefonumun mobil verisi iş yerinin wifisinden daha hızlı bağlanıyordu, iş yerinde mobil veri kullanıyordum :)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Lahza yazdı: 23 Eyl 2017 18:44 Hız konusu operatöre ve yaşadığınız yerde şebekenin çekme durumuna göre değişkenlik gösterir, telefonumun mobil verisi iş yerinin wifisinden daha hızlı bağlanıyordu, iş yerinde mobil veri kullanıyordum :)
Şu yazıyı gördükten sonra denemeye karar verdim. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen kubi07 »

İkv ne oyundayken internet harcar ne de güncelleme gelir tam mobil veri için biçilmiş kaftan.
Hele telefonunuz iyi çekiyorsa sinyal iyiyse normal internet hattından daha iyi.
Ancak çok gir çık yaparsan internet harcanması biraz artıyor.
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Farklı bir konu açmak yerine konuyu uyandırmak zorunda kaldım. Dün akşam 2 saat kadar oyundaydım, KYK yurdun da kaldığım için mobil veriden girdim oyuna. Büyük holde Gönül civarında akrep ve örümcek kestim.

Telefondan kontrol ettim. İnternet paylaşımı internet kullanımı 426MB yazıyor. Arka planda ki tüm uygulamalar kapalıydı, indirme yapabilecek herhangi bir şey yoktu.
Ben mi yanlış bir şey yaptım, yoksa sizlerin ölçümleri mi yanlış?
ölüm tatlı bir hayal oldu artık