Yeni Eklenti Paketini Kimler Yapıyor?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Yeni Eklenti Paketini Kimler Yapıyor?

Mesaj gönderen Retaliation »

Gorgar yazdı: 13 Kas 2017 19:25 Selamlar

Saat 19:15, Sobee Stüdyo'sundayız

Fevzi, Burak ve ben 3d Art yapıyoruz. Işıklar kapanmış, sadece 1'i yanıyor, ortam karanlık, tam anlamıyla bir kıyamet vakti yapım atmosferi...
Bütün eklenti paketleri böyle çıktı, kulaklıklarda müzik dinleyen yalnız developerlar bir süre sonra muhtemelen herkesin dolduracağı ortamları modelliyorlar. Fazla konuşulmuyor, akşam saat ilerlemiş, yorgunluk var ancak devam ediyor çalışma...
Bina iyice tenhalaşınca, değişik bir hissiyat oluşuyor, o İKV yapım atmosferini başka birşey vermiyor gerçekten de... Oyunun tarzındanmıdır, havasından suyundan mıdır bilmiyorum...

Ben Emre'nin yeni bölüm için yaptığı müziklerden birini dinliyorum, gerçekten hem hüzünlü hem de tüyleri diken diken ediyor:)
Neyse, saat 19:25 oldu, işe dönme zamanı...

Bu da böyle gürültüsüz patırtısız bir ambians mesajı olsun:) Herkese iyi oyunlar...
İyi çalışmalar Bey'im. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Fevzi, Burak ve ben 3d Art yapıyoruz. Işıklar kapanmış, sadece 1'i yanıyor, ortam karanlık, tam anlamıyla bir kıyamet vakti yapım atmosferi...
Bütün eklenti paketleri böyle çıktı, kulaklıklarda müzik dinleyen yalnız developerlar bir süre sonra muhtemelen herkesin dolduracağı ortamları modelliyorlar. Fazla konuşulmuyor, akşam saat ilerlemiş, yorgunluk var ancak devam ediyor çalışma...
Bina iyice tenhalaşınca, değişik bir hissiyat oluşuyor, o İKV yapım atmosferini başka birşey vermiyor gerçekten de... Oyunun tarzındanmıdır, havasından suyundan mıdır bilmiyorum...

Ben Emre'nin yeni bölüm için yaptığı müziklerden birini dinliyorum, gerçekten hem hüzünlü hem de tüyleri diken diken ediyor:)

Bu da böyle gürültüsüz patırtısız bir ambians mesajı olsun:) Herkese iyi oyunlar...
Peki hikaye örgüsünü doğru tahmin ettiğimiz için mi (afişten de yola çıkacak olursak) bir ipucu tarzında birşeyler gelmiyor yoksa ters köşe mi yaklaşıyor Perihan ve Gizit lideri Hakir öldü mü yoksa tılsım tanıkları tarafından yeniden ruhlarına kavuştular mı ? HL2 Episode Two da böyle soru işaretleri ile kaldıydı
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

Saat sabah 06: 45 foruma giriyorum. Bakıyorum gorgar birşeyler yazmış. Ama beklenen haber yine yok. Müziklerin bir tanesini bizde dinleyebilseydik iyi olacaktı.Sabah sabah iyi kafa yapardı anlatılanlara bakacak olursak..
HAYATResimDIR
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

İyi çalışmalar Gorgar Bey :*
Yazının altına küçük bir fotoğraf koysaydınız çok iyi olurdu.
Kullanıcı avatarı
BeLmanDo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen BeLmanDo »

Gorgar yazdı: 13 Kas 2017 19:25
Cok merak ediyorum hem huzunlu hem tuyleri diken diken ediyormuş :grinning:

Haberemi seviniyim muzigemi uzuluyum bilemedim 3d artlar bittikten sonra ne çıkacak çok aşırı merak ediyorum

İyi çalışmalar sizlere Developerler..
:flag_tr:Bir düşün başların üstünde kağanlık tuğunu,
Ruh duyar orda ölürken bile Türk olduğunu...
:flag_tr: IIXxBÖRKLÜxXII

Yoğunbakım

Maddex
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Yalnız 3d art aşamasındalar ise uzmanı değilim ama bırak güncellemeyi trailer'a bile daha çok var demektir.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Beklemeye devam gülücüğe odaklan 8-)
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

movie yazdı: 15 Kas 2017 04:02 Yalnız 3d art aşamasındalar ise uzmanı değilim ama bırak güncellemeyi trailer'a bile daha çok var demektir.
Eğer hala o aşamadalarsa benim beklentim baya artar. Daha önce oyuna gelecek eklentinin çok temel kapsamlı olamayacağından bahsetmiştim ama yapım süresi bu kadar uzun sürüyorsa temel değişikliklerin de söz konusu olduğunu düşünebiliriz. Umarım yanılmam.
Kullanıcı avatarı
muhammet1361
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen muhammet1361 »

Kasım ayinda yayinlanacak tanitim videosu rahat olun..
Resim

SpannungxTHELOST
aLbus
SpannungxMeridyen
KABİL
Kullanıcı avatarı
Sufizm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Sufizm »

kaç kere yazdım hatırlamıyorum. Tanıtım aralıkta arkadaşlar uzatmayalım.