Yeni Eklenti Paketini Kimler Yapıyor?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Re: Yeni Eklenti Paketini Kimler Yapıyor?

Mesaj gönderen Lahza »

Uyanıp forumda Gorgar'ın paylaşım yaptığını görmek , sorulara cevap olmasa da bir nebze ipuçlarıyla dolu bir paylaşım olmuş, yapılıyor ve yapılacak , bitti veya test aşamasında her ne olursa olsun geliyor işte arkadaşlar , hepimiz için hayırlı olsun ne diyelim :)
Kullanıcı avatarı
xZOE
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Buz

Mesaj gönderen xZOE »

Bence oyuncuları oyuna çağırıyor çünküm bir zamanlar millet hep şu kelimeyi kullanıyordu ; ikv ye güncelleme gelirse bizde başlıcaz diyordu o yüzden oyuncu çağırıyorlar. Diye düşünüyorum :grin:
7 Cihada Nam Salmış
Defans Barbarı
Resim
Joule
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Joule »

Anlaşılan O ki Güncelleme Aralıktada Ocaktada Gelmeyecek.59 U Getirin Ya Da Adam Akıllı Bi yer Getirinde Bekleriz Mayıs Hazıran Bi Teaser Videosu herkes oyuna Ne Zevkli Olur.
DAİREONÜÇ
Oksit

KUKLACI
[2008---?]
xXArapXx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mec

Mesaj gönderen xXArapXx »

Birer Birer toplanmaya baslamislar, ortada daha birseyler yok lakin hazirligi içindeler. oyuncu toplama stratejisini uyguluyorlar ilkin akçe plus vs satislari ufaktan sunucularin kalabaliklasmasi ve birzda zaman sonra ufak bi güncelleme daha sonra 20 yil kutlamasinda görüşmek üzere.. :grimacing: :grimacing:
xXArapXx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mec

Mesaj gönderen xXArapXx »

Joule yazdı: 12 Eyl 2017 12:22 Anlaşılan O ki Güncelleme Aralıktada Ocaktada Gelmeyecek.59 U Getirin Ya Da Adam Akıllı Bi yer Getirinde Bekleriz Mayıs Hazıran Bi Teaser Videosu herkes oyuna Ne Zevkli Olur.
Dedigin gibi 59 u getirin millet bi kassin görev yapsin felan sonra güzel bi eklenti...
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Seven yazdı: 12 Eyl 2017 00:50 GORGAR güzel bir açıklama yaparak İKV'nin yaşayacağını ve güzel günler göreceğimizi dile getirmiş ben böyle algıladım.

Bu arada Forum modların isimlerini de bir öğrenseydik veya herkes biliyor tek bilmeyen ben miyim? :')
Bence afrasiyab'ın adı afrasiyab
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

mahmutcaan yazdı: 12 Eyl 2017 01:54 FevziBey den sonra Zwartan ın da dönmesini bekliyoruz Zwartan Come to İKV
Kesinlikle çok iyi olurdu
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
ToticPhilosophy
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ToticPhilosophy »

Paketin % kaçındasınız sayın Gorgar. Bunca yıl sonra bu kadar kişi toplanıp yeni paket yapıyorsanız beklentimiz çok çok büyük bilesiniz. Uçsuz bucaksız yeni açık dünya mapleri,yeni gb ler,yeni şaheserler,yeni madenler,bosslar,npc ler,59 seviye .. hepsini bekliyoruz bilesiniz. 6 yıl olacak çivi çakılmayalı. 6 yıl sonra o kadar kişi bir araya geldiyseniz bu dediklerimin hepsini yaparsınız umarım..
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Anlayacağınız adam akçe çekin diyor sizde yine başladınız hayallere he
Kullanıcı avatarı
HellBlazer
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen HellBlazer »

tam da artık ses soluk çıkmayacak derken konuyu gördüm içime su serpildi resmen ':)
inquisitor yazdı: 12 Eyl 2017 09:24 Beni tatmin etmedi ya. Zwartan'sız yapamayacağınızı düşünüyorum. Neyse komutanda pusuya devam o vakit :)
lonca eklentisinden sonra zwartan ayrılmıştı diye biliyorum. yani bu demek oluyo ki topkapı, arz ve lodos gibi eklentileri zwartan olmadan yaptılar. demek ki olabiliyomuş.