Yeni Eklenti Paketini Kimler Yapıyor?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
theazula
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Re: Yeni Eklenti Paketini Kimler Yapıyor?

Mesaj gönderen theazula »

oyunu 4 yıl önce bırakmıştım heyecanla bekliyorum güncellemeyi şu oyun eski günlerine , güzel ortamına dönse güzel de bir yaş kitlesi var bu oyunun umarım güzel bir paket olur ha bu arada windows 10 uyumlu olacak mı?
berj
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen berj »

acaba birisi guncelleme haberinden sonraki tüm developer mesajlarını bi konuda mı toparlasa küçük küçük haberler var ayrı ayrı konularda tek yerden takip ederiz. belki metinlerden bir sır daha çıkar alt alta koyunca :)))
Kullanıcı avatarı
muhalif
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen muhalif »

tahmin ettiğimiz gibi çok az sayıda insan görev yapıyor, neden bu kadar yavaş ilerlediği belli oluyor. Allah çalışanların yardımcısı olsun, tipik kapitalist yaklaşımı az kişi çalışsın ama birileri çok para kazansın. bu hızla daha 10 yıl güncelleme gelmez. çalışanların burda asla suçu yok. saygılar ellerine sağlık. ama tablo ortada, aylar geçti bir resim bile paylaşılamadı , bırak teaser falan... ikv ye bir kuruş harcamayı haketmiyor...
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Hakikaten sabır kalmadı bende ne haritayı direk yayınlayın dedik,ne görev metni sadece tatmin edebilecek küçük bir video bile şu binlerce oyunucunun yüreğine su serpecek yapılan bir işi görsel anlatımlarla desteklemeniz yazılı anlatımdan daha kuvvetli olacaktır iyi çalışmalar...
Kullanıcı avatarı
Winterfell
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Winterfell »

Thrashmetal yazdı: 01 Ara 2017 15:54 Hakikaten sabır kalmadı bende ne haritayı direk yayınlayın dedik,ne görev metni sadece tatmin edebilecek küçük bir video bile şu binlerce oyunucunun yüreğine su serpecek yapılan bir işi görsel anlatımlarla desteklemeniz yazılı anlatımdan daha kuvvetli olacaktır iyi çalışmalar...
Dostum,hazır değil işte anlasana.Bak normalde ben hep eleştiririm onları ama bazı şeyleri anlayışla karşılamak lazım hazırlamamış işte hala yapıyor belli ki,bitince yayınlar zaten.
"Özgürlük ağacı zaman zaman vatanseverlerin ve gaddarların kanıyla tazelenir." (Thomas Jefferson)
"Vatanseverlik,acımasızların erdemidir." (Oscar Wilde)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Thrashmetal yazdı: 01 Ara 2017 15:54 Hakikaten sabır kalmadı bende ne haritayı direk yayınlayın dedik,ne görev metni sadece tatmin edebilecek küçük bir video bile şu binlerce oyunucunun yüreğine su serpecek yapılan bir işi görsel anlatımlarla desteklemeniz yazılı anlatımdan daha kuvvetli olacaktır iyi çalışmalar...
Maalesef sabırlı olmalıyız.
Resim
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Winterfell yazdı: 01 Ara 2017 16:10
Dostum,hazır değil işte anlasana.Bak normalde ben hep eleştiririm onları ama bazı şeyleri anlayışla karşılamak lazım hazırlamamış işte hala yapıyor belli ki,bitince yayınlar zaten.
Ben bunun farkındayım anlayışla karşıladım zaten ne biliyim gerek bu konu içinde gerekse başka konularda aktif olmaları biraz daha güzel olmaz mı sence dostum yaprak bile kıpırdamıyor baksana
Kullanıcı avatarı
mehmetcan78
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan

Mesaj gönderen mehmetcan78 »

Üzerinden 6 ay geçti ve hiçbir bilgi paylaşımı yok tamam gizli tutabilirsiniz ama oyunculardan aldıgınız tepkiler hoşunuzamı gidiyor anlamıyorum ben her zaman eleştirel bir yapıya sahip oldum sizide anlıyorum biz oyuncularıda ama bu süreç içerisinde oyuncuların kafasındaki soruları yanıtlayacak yada heycanına heyecan katacak bir video teaser yada ufak tefek sızıntılarda olabilirdi malesef ben bu genişleme paketinin ikv nin son paketi olacagını önümüzdeki günlerde daha çok dibe batarak ellerindeki oyuncularıda kaybedecegi düşüncesindeyim .
Kullanıcı avatarı
KRoNicK
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Revenge Of Nobility

Mesaj gönderen KRoNicK »

mehmetcan78 yazdı: 02 Ara 2017 11:20 Üzerinden 6 ay geçti ve hiçbir bilgi paylaşımı yok tamam gizli tutabilirsiniz ama oyunculardan aldıgınız tepkiler hoşunuzamı gidiyor anlamıyorum ben her zaman eleştirel bir yapıya sahip oldum sizide anlıyorum biz oyuncularıda ama bu süreç içerisinde oyuncuların kafasındaki soruları yanıtlayacak yada heycanına heyecan katacak bir video teaser yada ufak tefek sızıntılarda olabilirdi malesef ben bu genişleme paketinin ikv nin son paketi olacagını önümüzdeki günlerde daha çok dibe batarak ellerindeki oyuncularıda kaybedecegi düşüncesindeyim .
Katılıyorum +1
Kullanıcı avatarı
kayhan05
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen kayhan05 »

artık somut bi video filan gelsin ,artık oyuna giresim gelmiyo ,madenler vb. doğru dürüst para etmez oldu güncelleme gelcek diyince ,getirin artık bizde kurtulalım