TWİTCH BİLGİLENDİRME

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: TWİTCH BİLGİLENDİRME

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

yun1010 yazdı: 18 Eyl 2017 19:40
yun1010 yazdı: 18 Eyl 2017 18:58 8'de burda olun gözünüz ateş çemberi görsün 😃😎
Bu akşam klan savaşlarına istek üzerine ateş çemberi sınıfı ile katılıyorum.
Sizlerde istediğiniz bi uygulamayı öneri olarak yanıtlayabilirsiniz.
İyi seyirler
Link: https://www.twitch.tv/legendkuklux33
Hocam ilk zamanlar yayınlarınızı izliyordum bu akşamda izlemeyi düşünüyorum =) izlemeyeli baya zaman oldu hem bakayım neler yaptınız ne kadar geliştirdiniz kendinizi şimdiden iyi yayınlar dilerim.
Resim
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen dedee66 »

ooo Teşkoda canlı yayın var :D evde olsam kesin gelirdim az prim kasardık eheheh :yum:
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

30 dakikalık izleme sonucunda bir kaç öneride bulunmak isterim =)

1-)Öncelikle ekran çözünürlüğünü biraz düşürürseniz eğer bazı şeyler biraz daha anlaşılır olacaktır bundan kastım mesela anlık itemlerin üzerinde durmanız sohbet penceresi v.s biraz daha belirgin duracaktır.
2-)Arka planda hareketli müzik açmanız güzel oluyor izlerken buna ek olarakta oyunun kendi müziklerinden kayda değecek müzikler var savaş esnasında açılabilir onlardanda -) ve sanırım bir şeyler yapıyorlar nasıl yapılıyor bilmiyorum calan müzik v.s ne çaldığını izleyiciler öğrenebiliyordu sanırım nasıldı bilmiyorum.
3-)Oyun içerisinde savaşırken bölge atarken seviyeli insanlar olmak kaydı ile skype ortamında bölge atarken hem oyun üzerine konuşmalar hem oyun dışı konuşmalara yer verilebilir kanatindeyim ve eğlenceli konuşmalar olacaktır hem sizler için hem izleyiciler için =)
4-)Eğer yapabilirseniz sohbet ekranınada ara sıra göz atmanızı öneririm çünkü yazışmalar oluyor =)
5-)İlerliyen zamanlarda oynarken sizi görmek isteriz =)
Resim
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

ula full tılsımlı şifacıyı bulmuşun :D SEMPATİKS 100 can basıyor zaten sonradan xERDOĞANx geliyo oda full tılsım ikisi fazlasıyla yetiyo :') :')
güzel kesiyorsun beğendim LİKE
Resim

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

bu çektiğinin videonun linkini paylaşta bi baştan izleyek işteyim pek bakamadım
Resim

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

SPIEGLEIN yazdı: 18 Eyl 2017 20:37 30 dakikalık izleme sonucunda bir kaç öneride bulunmak isterim =)

1-)Öncelikle ekran çözünürlüğünü biraz düşürürseniz eğer bazı şeyler biraz daha anlaşılır olacaktır bundan kastım mesela anlık itemlerin üzerinde durmanız sohbet penceresi v.s biraz daha belirgin duracaktır.
2-)Arka planda hareketli müzik açmanız güzel oluyor izlerken buna ek olarakta oyunun kendi müziklerinden kayda değecek müzikler var savaş esnasında açılabilir onlardanda -) ve sanırım bir şeyler yapıyorlar nasıl yapılıyor bilmiyorum calan müzik v.s ne çaldığını izleyiciler öğrenebiliyordu sanırım nasıldı bilmiyorum.
3-)Oyun içerisinde savaşırken bölge atarken seviyeli insanlar olmak kaydı ile skype ortamında bölge atarken hem oyun üzerine konuşmalar hem oyun dışı konuşmalara yer verilebilir kanatindeyim ve eğlenceli konuşmalar olacaktır hem sizler için hem izleyiciler için =)
4-)Eğer yapabilirseniz sohbet ekranınada ara sıra göz atmanızı öneririm çünkü yazışmalar oluyor =)
5-)İlerliyen zamanlarda oynarken sizi görmek isteriz =)
Öncelikle vaktini ayırıp izlediğin için çok teşekkür ederim. Ekran çözünürlüğüm HD kalitede karşı tarafa da aynı kalitede iletiliyor bana kalırsa böyle olması daha iyi. Oyunun kendi müziklerini kullanıyorum arada bu gün bunları çalmak istedim( Semiha yolu ve Mısır çarşısı remix favorilerim). Skype tarzı görüşmeleri yayınlayamam çünkü genel olarak ekibim ile aynı ortamda giriyoruz skype kullandığım zaman yayınlarım ;=) Sohbet ekranını takip ettim ama benlik bişey yoktu metheden kişilere teşekkürlerimi sundum. Bende sizi görmek isterim iyi forumlar ;=)
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

dedee66 yazdı: 18 Eyl 2017 20:45 ula full tılsımlı şifacıyı bulmuşun :D SEMPATİKS 100 can basıyor zaten sonradan xERDOĞANx geliyo oda full tılsım ikisi fazlasıyla yetiyo :') :')
güzel kesiyorsun beğendim LİKE
Yayınları ekip halinde düzenliyorum onlar olmasa ölürdüm ama ben olmasam da onlar ölmemek için kendilerine can basarlardı yorumun için teşekkür ederim ;=)
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

dedee66 yazdı: 18 Eyl 2017 20:52 bu çektiğinin videonun linkini paylaşta bi baştan izleyek işteyim pek bakamadım
Klan savaşları 50- 60 dakika sürdüğü için videonun yayınlanması sizin vaktinizi çalmak olur. Ama şu sıralar oyunda yaşadığım güzel anları kesip yayınlayacağım yorumun için teşekkür ederim ;=)
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

yun1010 yazdı: 18 Eyl 2017 20:58
dedee66 yazdı: 18 Eyl 2017 20:52 bu çektiğinin videonun linkini paylaşta bi baştan izleyek işteyim pek bakamadım
Klan savaşları 50- 60 dakika sürdüğü için videonun yayınlanması sizin vaktinizi çalmak olur. Ama şu sıralar oyunda yaşadığım güzel anları kesip yayınlayacağım yorumun için teşekkür ederim ;=)
Saol yinede yayınla bi izleyelim merak ettim yayınlama gibi şansın olursa beklerim. iyi oyunlar sana
Resim

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Çok güzel yayınlar düzenleyeceğim.
*Güzel planlarım var ve size sürpriz olacak birkaç şey ipucu vereyim: Beklemediğiniz bir kişiden yardım alarak birkaç yayın ve video yayınlayacağım
*Sipariş verdiğim kamera ve mik gelmiş bulunmakta
*Test yayını yaptım çok güzel ve HD beklemede kalın ;=)

Resim