Silah Tasarımlarım

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Re: Gerçek Silahlar.

Mesaj gönderen Lahza »

Eline koluna sağlık dostum hepsi gibi buda gayet başarılı, üzerine biraz çalışılıp ikinci yapışta biraz daha iyi olabilir ama yinede oldukça güzel olmuş.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Lahza yazdı: 14 Eki 2017 20:41 Eline koluna sağlık dostum hepsi gibi buda gayet başarılı, üzerine biraz çalışılıp ikinci yapışta biraz daha iyi olabilir ama yinede oldukça güzel olmuş.
Değerli yorumunuz ve ilk bu yola başladığımdan beri destek olduğunuzdan dolayıda teşekkür ederim.

İlk bu yolda ejder asa yapmamı söylemiştiniz biraz geç oldu =) ve sonunda ejderi asayida hanemize katmış bulunmaktayız :upside_down_face: :upside_down_face: :relaxed: :relaxed:

Evet asanın eksikleri var ister istemez :yum: 2. kez yaptığım zaman hataları eksiklieri kapatacağımdır. :relieved: ;) :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
jupiterli
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Mesaj gönderen jupiterli »

SPIEGLEIN yazdı: 14 Eki 2017 20:21
jupiterli yazdı: 14 Eki 2017 19:34 Bence bunları meraklılarına Sata bilirsin yani alıcı çıkar eminim :)
Hocam işin içine para girdiği zaman bakışlar görüşler hemen değişecektir bu yüzden düşünmüyorum para ile ilgili ama beğenen gerçekten istiyen arkadaşlara vermeyi düşünüyorum şuana kadar yaptılarım ve yapacaklarım için 2. Kez daha yapıp güncelleme mayetinte planlıyorum ilk yaptıklarımı dağıtmayı düşünüyorum forumdaki arkadaşlarımıza.

Daha tatlı bi fikir bu :D
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Güncel :blush: :blush: :blush:
Resim
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Güzel çalışma
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
WaxWhineGOD
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Lonca: We Are Legend

Mesaj gönderen WaxWhineGOD »

harikulade bir çalışma olmuş
Kullanıcı avatarı
Kskberkay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Börteçin

Mesaj gönderen Kskberkay »

Ejder Asayı elime alıp sokaklarda dolaşasım geldi kardeşim😂Yeteneklerin gerçekten muazzam.Kendini daha da geliştirmen umuduyla.Muhteşem çalışmalar devamını bekliyoruz.Bu arada birde "Hızar" yapabilirsen çok güzel olur hep sevmişimdir bu silahı😂
BerkayBey
StormRage
Beyazköşk sunucusu
Kullanıcı avatarı
mahmutcaan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen mahmutcaan »

Kenana son ejderr
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Kskberkay yazdı: 15 Eki 2017 22:38 Ejder Asayı elime alıp sokaklarda dolaşasım geldi kardeşim😂Yeteneklerin gerçekten muazzam.Kendini daha da geliştirmen umuduyla.Muhteşem çalışmalar devamını bekliyoruz.Bu arada birde "Hızar" yapabilirsen çok güzel olur hep sevmişimdir bu silahı😂
Merhaba

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Şuraya bahsetmiş olduğunuz hizarı daha önce paylaşmıştım hizar biraz amatörce oldu ilk zamanlar yaptığım bir çalışma hizara yakın zamanda bir güncelleme getirip daha şık hoş bir şekilde tekrardan paylaşacağım :)

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Kskberkay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Börteçin

Mesaj gönderen Kskberkay »

SPIEGLEIN yazdı: 16 Eki 2017 08:15
Kskberkay yazdı: 15 Eki 2017 22:38 Ejder Asayı elime alıp sokaklarda dolaşasım geldi kardeşim😂Yeteneklerin gerçekten muazzam.Kendini daha da geliştirmen umuduyla.Muhteşem çalışmalar devamını bekliyoruz.Bu arada birde "Hızar" yapabilirsen çok güzel olur hep sevmişimdir bu silahı😂
Merhaba

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Şuraya bahsetmiş olduğunuz hizarı daha önce paylaşmıştım hizar biraz amatörce oldu ilk zamanlar yaptığım bir çalışma hizara yakın zamanda bir güncelleme getirip daha şık hoş bir şekilde tekrardan paylaşacağım :)

Resim
Gözden kaçırmışım demek ki kusura bakma😂Yine de fena değilmiş ama tabi 2. Seferde daha iyi olacağından şüphemiz yok😂
BerkayBey
StormRage
Beyazköşk sunucusu
Kilitli