Silah Tasarımlarım

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: Gerçek Silahlar.

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Paylaşmayacaktım bitirene kadar dayanamayıp sizlerle bu kareyide paylaşmak istedim >:)

Daha üzerinde çok fazla çalışacağım sadece kaba taslak çizim sonrası paylaşım :P

''Çizim taslak halindedir merak eden arkadaşlar olacaktır ufak bir taslak çıkarttıktan sonra paylaşmak istedim''
Resim

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

SPIEGLEIN yazdı: 11 Eki 2017 21:52 Paylaşmayacaktım bitirene kadar dayanamayıp sizlerle bu kareyide paylaşmak istedim >:)

Daha üzerinde çok fazla çalışacağım sadece kaba taslak çizim sonrası paylaşım :P

''Çizim taslak halindedir merak eden arkadaşlar olacaktır ufak bir taslak çıkarttıktan sonra paylaşmak istedim''
Resim

Resim
Ağabey daha asanın uç kısmından ne kadar güzel bir şeyin ortaya çıkacağı belli oldu. Bayıldım şu kırmızılığa. :heart_eyes:
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

SPIEGLEIN yazdı: 11 Eki 2017 21:52 Paylaşmayacaktım bitirene kadar dayanamayıp sizlerle bu kareyide paylaşmak istedim >:)

Resim

Resim
Hocam gerçekten işinin pîîrisin
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Nixita
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Lonca: PersPektiF
İletişim:

Mesaj gönderen Nixita »

HARİKA BİR EMEK VE İŞÇİLİK ÇIKARTMIŞSIN ORTAYA ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK MUHTEŞEM OLMUŞ. EĞER YAPABİLİRSEN BENDE EMEĞİNİN KARŞIĞINI VEREREK YAPMANI İSTERİM...
SPIEGLEIN yazdı: 22 Ağu 2017 20:31 Merhaba arkadaşlar

Bende sizler gibi istanbul kıyamet vakti ile büyümüş biriyim hayatımda ikv'nin yeri çok ayrıdır benim için.

Mobilya işi ile uğraşıyorum yaklaşık olarak 8 - 9 yıldır mobilya işindeyim =) mesleğimin yeri bende çok ayrıdır ve hep çok sevmişimdir mesleğimi hep severek yapmışımdır. ^_^
Bu işe olan aşkımı ikv ile birleştirerek daha büyük birşeyler çıkartmak istedim kendim için elimden geldiği kadar sizlere birşeyler sunmak ve tüm istanbul kıyamet vakti camiasına hatıra olması için bütün silahları tasarlamayı hedefliyorum ve sizlerin beğenisine sunmayı =)

Öncelikle latif tasarımı ile yola koyuldum hem görüntüsü ile hem zarif duruşu ile beni etkileşim silahlardan birisidir kendisi.

Ecel Getiren Ve Latif Karşılaşması İkisinide dene tarafını seç =)

Göster
Resim
Öncelikle latif atölye aşaması.
Göster
Resim
ResimResim
Latif duvarımızdaki yerini almış bulunmakta işlem tamam :blush:
Göster
ResimResim
Kütük yaran atölye aşaması.
Göster
ResimResim
Kütük yaranda duvarımızdaki yerini almış bulunmakta işlem tamam :upside_down_face:
Göster
Resim
Hizar atölye aşaması
Göster
ResimResim
Hizarsız olmaz tabi onuda asmalıyız duvarımıza :yum:
Göster
Resim
Ahsab-ı Kehf atölye aşaması.
Göster
ResimResimResim
Ahsab-ı Kehf gece lambası olması için kaldırıyorum yatağımın yanına =) O:-)
Göster
ResimResimResim
Bıcak sırtı kılıç çizim aşaması
Göster
Resim
Resim
Ve Bıcak sırtı kılıç
Göster
ResimResimResimResim
Ecel Getirenin Eceli yaklaşıyor.
Göster
Resim
Ecel Getirende Ahsab-ı Kehfimizin yanında yerini almış hazır durumda olan üstü savaşlara.
Göster
ResimResimResim
Resim
Nefes almak değil nefes olmak mesele ( Nefesim olur musun? )
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Merhaba arkadaşlar =)

Birazdan ejder asa ile sizleri yanlız bırakacağım :heart_eyes: Ejder asa çalışmamı bitirmiş bulunmaktayım öncelikle not olarak eklemek istediklerim var sizler yazmadan önce.

Not: Ejder asa Ejderin gövdesi bir daha ki yapışımda yuvarlak bir gövde kullanacağım aynı o estetiği vermek adına sonrasında kuyruk kısmı az çok görmüş olduğunuz gibi en mantıklı ip geldiği için onu yapmıştım yaptıktan sonra bir arkadaşım farklı birşey önerdi öteki seferinde çok daha üst birşey sizleri bekliyor diyebilirim.
Ortadaki yuvarlak kısım üzerinde halen çalışmalarım sürüyor. ;) ;) ;) ;)

Ve ejder asayi sizle paylaşmadan önce Takipte kalın dostlarım :upside_down_face: bütün silahların güncellemelerini yayınlayacağım çok yakında. Bir nevi yapmış olduğum Silah çalışmalarıma güncelleme getirmek üzere hazırlıklarımı yapıyorum.

Sizlerin beğenisine ejder asayı sunuyorum.

Kamu spotudur lütfen yetenek kullanmaya çalışmayın!!!

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
begRenZT
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Rise Of Ottoman

Mesaj gönderen begRenZT »

SPIEGLEIN yazdı: 14 Eki 2017 17:54 Merhaba arkadaşlar =)

Birazdan ejder asa ile sizleri yanlız bırakacağım :heart_eyes: Ejder asa çalışmamı bitirmiş bulunmaktayım öncelikle not olarak eklemek istediklerim var sizler yazmadan önce.

Not: Ejder asa Ejderin gövdesi bir daha ki yapışımda yuvarlak bir gövde kullanacağım aynı o estetiği vermek adına sonrasında kuyruk kısmı az çok görmüş olduğunuz gibi en mantıklı ip geldiği için onu yapmıştım yaptıktan sonra bir arkadaşım farklı birşey önerdi öteki seferinde çok daha üst birşey sizleri bekliyor diyebilirim.
Ortadaki yuvarlak kısım üzerinde halen çalışmalarım sürüyor. ;) ;) ;) ;)

Ve ejder asayi sizle paylaşmadan önce Takipte kalın dostlarım :upside_down_face: bütün silahların güncellemelerini yayınlayacağım çok yakında. Bir nevi yapmış olduğum Silah çalışmalarıma güncelleme getirmek üzere hazırlıklarımı yapıyorum.

Sizlerin beğenisine ejder asayı sunuyorum.

Kamu spotudur lütfen yetenek kullanmaya çalışmayın!!!

Resim
Resim
Resim
Resim
Eline sağlık Metin bu da diğerleri gibi efsane olmuş. Latif ile beraber bekliyorum :') :')
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Başarılı hocam.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bu konuya bu kadar zamandan beri ilk defa bakıyorum. Gerçekten hayran kaldım. Bu oyuna bu kadar gönül vermiş oyuncuların ve yeteneklerin hala olması çok güzel bir şey.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
jupiterli
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen jupiterli »

Bence bunları meraklılarına Sata bilirsin yani alıcı çıkar eminim :)
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

jupiterli yazdı: 14 Eki 2017 19:34 Bence bunları meraklılarına Sata bilirsin yani alıcı çıkar eminim :)
Hocam işin içine para girdiği zaman bakışlar görüşler hemen değişecektir bu yüzden düşünmüyorum para ile ilgili ama beğenen gerçekten istiyen arkadaşlara vermeyi düşünüyorum şuana kadar yaptılarım ve yapacaklarım için 2. Kez daha yapıp güncelleme mayetinte planlıyorum ilk yaptıklarımı dağıtmayı düşünüyorum forumdaki arkadaşlarımıza.
Resim
Kilitli