Piyasaların ölmesi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Re: Piyasaların ölmesi

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

MrDexter1 yazdı: 19 Ağu 2017 23:56
Bubyo yazdı: 19 Ağu 2017 21:57 aklı ve parası olan parasını değil, madenini ve tılsımını bekletir eğer güncelleme geliyor diye parasını bekletiyorsa.
Gördük kardeş büyük hol bölgesi geliyor diye gano, menekşe , yonca stoklayanları dfndjnfjkgfnjn
Her zaman tek ölmeyecek şey nakittir, maden risk işidir.
Gano da menekşe de yonca da holden sonra daha çok iş yaptı. Tılsım hızına yetişemeyen herkes asa silah vs basıyor yıllardır. Ki bu madenler 10 senedir oyunda var ve hala iş yapıyor. Üzerine 3 paket de gelse iş yapmış yani. Tılsımlar bu metaya gelmedi önümüzdeki metaya hazırlıkti zaten. İKV ye yatırımın kesilmesi yüzünden uzun zamandır bu metadayiz sadece.
Kullanıcı avatarı
MrDexter1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Zouka

Mesaj gönderen MrDexter1 »

turkoxHAMSTER yazdı: 20 Ağu 2017 00:08
MrDexter1 yazdı: 19 Ağu 2017 23:56
Bubyo yazdı: 19 Ağu 2017 21:57 aklı ve parası olan parasını değil, madenini ve tılsımını bekletir eğer güncelleme geliyor diye parasını bekletiyorsa.
Gördük kardeş büyük hol bölgesi geliyor diye gano, menekşe , yonca stoklayanları dfndjnfjkgfnjn
Her zaman tek ölmeyecek şey nakittir, maden risk işidir.
Gano da menekşe de yonca da holden sonra daha çok iş yaptı. Tılsım hızına yetişemeyen herkes asa silah vs basıyor yıllardır. Ki bu madenler 10 senedir oyunda var ve hala iş yapıyor. Üzerine 3 paket de gelse iş yapmış yani. Tılsımlar bu metaya gelmedi önümüzdeki metaya hazırlıkti zaten. İKV ye yatırımın kesilmesi yüzünden uzun zamandır bu metadayiz sadece.

Zaten yapmadı demiyorum ki, hol gelmeden önce ki piyasası ile geldikten ilk 1 sene deki piyasası aynı mıydı? Şuan bile hala piyasasında değil.
Hol gelmeden önce 8mye Ganoderma stoklayan arkadaşlar, güncellemeden sonra bunun 3mye satamamaya başladı. Sırf millet tılsım üretmek için, holdeki materyelleri toplamaya başladı. Bunun için bir tarafın piyasası haliyle düştü. Sırf hol gelmeden önce normal piyasasından alıp stok yapan arkadaşlar, eski fiyatlarından %170 zararla satmaya çalıştılar :) Hazırda nakit tutmak varken, neden maden işinde risk almayı tercih etsinler ki? :) Herkesin görüşü kendinedir ama bunu toplu bir zarar eylemi olmaması için söylemiştim ben :)
MrdexteR
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

İnsanlar vahim durumu anlayana kadar oyunun Ticari profesyonelleri servet üstüne servet kattı.
Örneğin şuan Def 2 3 + 20 m verip Bb 3 alıp aynı gün içerisinde Def 2 3 + 100 m vereni bile bulabilirsiniz.
Şuan kimse ne alım yapmak istiyo ne satım çünkü her türlü zarara giriyorlar.Bir nevi borsa işi yapmaya benzedi ikvdeki ticaret.
Resim