Görev Açıklamaları

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
RelarKvothe
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Görev Açıklamaları

Mesaj gönderen RelarKvothe »

Merhabalar, aldığımız görevlerin oyun içerisindeki açıklamalarını, yani örnek vermem gerekirse; Agah Efendin'in falan görev hakkında anlatıklarını, nereden nasıl bulabilirim. Oyun içerisindekileri açıklamaları okumayı çok severdim tüm görevlerin bu açıklamalarını bulabilir miyim?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Görev Açıklamaları

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bu konudan çok büyük bir rahatsızlık duyuyorum ama yöneizinizin vermiyor yayınlanmasına çünkü saçbirbir etkinlik yapıyorlar; görev açıklamasını tamamlamanı istiyorlar. Kopya çekme diye yasak
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

TOLGARDA yazdı: 17 Ağu 2017 23:44 Bu konudan çok büyük bir rahatsızlık duyuyorum ama yöneizinizin vermiyor yayınlanmasına çünkü saçbirbir etkinlik yapıyorlar; görev açıklamasını tamamlamanı istiyorlar. Kopya çekme diye yasak
Bence o etkinlik tüm etkinliklerden güzel ödülü daha canlı. Herkesin elinde görev metini mevcut.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

RelarKvothe yazdı: 17 Ağu 2017 23:14 Merhabalar, aldığımız görevlerin oyun içerisindeki açıklamalarını, yani örnek vermem gerekirse; Agah Efendin'in falan görev hakkında anlatıklarını, nereden nasıl bulabilirim. Oyun içerisindekileri açıklamaları okumayı çok severdim tüm görevlerin bu açıklamalarını bulabilir miyim?
Maalesef izin verilmiyor. Size önerim yeni karakter açarak her görevde Prnt almanızdır.
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Retaliation yazdı: 18 Ağu 2017 16:41
RelarKvothe yazdı: 17 Ağu 2017 23:14 Merhabalar, aldığımız görevlerin oyun içerisindeki açıklamalarını, yani örnek vermem gerekirse; Agah Efendin'in falan görev hakkında anlatıklarını, nereden nasıl bulabilirim. Oyun içerisindekileri açıklamaları okumayı çok severdim tüm görevlerin bu açıklamalarını bulabilir miyim?
Maalesef izin verilmiyor. Size önerim yeni karakter açarak her görevde Prnt almanızdır.
Prnt almak yerine wordde kaydederek :) ctrl f yardımı ile etkinlikte daha kolay :) ulaşabilir sonuca :)
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Seven yazdı: 17 Ağu 2017 23:58
TOLGARDA yazdı: 17 Ağu 2017 23:44 Bu konudan çok büyük bir rahatsızlık duyuyorum ama yöneizinizin vermiyor yayınlanmasına çünkü saçbirbir etkinlik yapıyorlar; görev açıklamasını tamamlamanı istiyorlar. Kopya çekme diye yasak
Bence o etkinlik tüm etkinliklerden güzel ödülü daha canlı. Herkesin elinde görev metini mevcut.
Bu sefer size katılmıyorum. Tadahadaha güzel bulabilirsiniz ama sebep herkesin elinde mevcut gerek yok olamaz. Hani deseniz ki, spoiler olmasın falan filan tamam :grin:
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

TOLGARDA yazdı: 19 Ağu 2017 13:01
Seven yazdı: 17 Ağu 2017 23:58
Bu sefer size katılmıyorum. Tadahadaha güzel bulabilirsiniz ama sebep herkesin elinde mevcut gerek yok olamaz. Hani deseniz ki, spoiler olmasın falan filan tamam :grin:
Oyundaki etkinliklere bakarsak en güzel ödülü olan etkinlik cümleyi tamamla etkinliğidir. Daha güzel ödülü olan etkinlik ise Kıyamet günlüğü ve sevgini göster, mani ve fan art etkinlikleridir.

Önümüzdeki genişlemede inşallah etkinlik kapsamıda genişler ve sunucu şampiyonası veya lonca bazlı etkinlikler olursa çok süper olur. Rekabet artar. Er meydanı gibi lonca savaş alanı olacak isteyen lonca istediği zaman savaşacak. Tabi bu etkinlik bazlı olursa dahada güzel olur.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim