VS Güncellemesi ? İddaa lı ve İddaasız ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: VS Güncellemesi ? İddaa lı ve İddaasız ?

Mesaj gönderen heiseb »

Bana da saçma geldi. Zaten artık herkes hakemli vs atıyor paramı vermedin cart curt meseleleri 5-6 ay öncekileri vslerden kalma. Kral geldi naraları atanlar bu dediğin şey olsa da atarlar. Bana genel olarak gereksiz geldi, çok uğraştırıcı.
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

turkoxHAMSTER yazdı: 17 Ağu 2017 01:15 Önce oyunda nitelikli vs atilabilecek bir meta olması lazım. Statusel ve efsunsal tekeduzelik oldukça vs falan atılmaz. Bir kere oyunda vs sırasında kullanılması yasak yetenekler var. Böyle bir saçmalık hangi oyunda var? Yok depar yasak yok ayı yasak yok defansif yasak. Senin dediğin sistemde adam ayı yasak diyip de paranın kokusunu alınca ayı sağlarsa o parayı geri alamazsın mesela.

Sistem bence güzel. Fakat oyundaki statüler ve esyalar bu şekilde olduğu sürece vs ler anlamsız ve basit geliyor bana.
sunucu turnuvalarında iksiri serbest bırakan bir yönetimden bahsediyorsun onlar için ws kuralı yok takılsınlar kafalarına göre en hilebaz en fırlama olanı kazansın diyor.

sen yıllarca onurunla gururun ile yen yenil yenildiğinde tebrik etmeyi bil.
sonra yönetici kontrollü turnuvada ergen'in biri gelsin dayansın iksire kessin seni sonra birde bölgeden nasıl kestim ama ne ezikmişsin gibi hakaret edici laflar etsin.

bu tip konularda yönetime kesinlikle güvenmemenizi öneririm yoksa oyundan soğursunuz.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen heiseb »

0LIVERA yazdı: 17 Ağu 2017 12:55

sunucu turnuvalarında iksiri serbest bırakan bir yönetimden bahsediyorsun onlar için ws kuralı yok takılsınlar kafalarına göre en hilebaz en fırlama olanı kazansın diyor.

sonra yönetici kontrollü turnuvada ergen'in biri gelsin dayansın iksire kessin seni sonra birde bölgeden nasıl kestim ama ne ezikmişsin gibi hakaret edici laflar etsin.

bu tip konularda yönetime kesinlikle güvenmemenizi öneririm yoksa oyundan soğursunuz.
tılsımlı/tılsımsız/turnuva usulü/teslalı/teslasız gibi gibi daha arttırabilir vs çeşitleri var. Sen git istediğin gibi at ama burda yönetimi gömmen çok yersiz. Onu geçtim turnuva usulü vs'ninde bi kuralı var.
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Abi benim de anlamadığım bu işte. 3 sn suren vslerden nasıl haz ediyorsunuz. Neredeyse %50 si tamamen şans faktörü olan vslerden bahsediyorum. Tılsım yok, ayı yok, depar yok, iksir yok... Ee hepsi için ayrı vs bölgesi mi olacak?

Oyunda vs diye bir kavram varsa suanki yetenek setleriyle, statü puanlarıyla, kalıplaşmış yasaklara nitelikli vs sistemi kuramazsin. Vs ise oyunda ne varsa kullanabilmelisin.
Kullanıcı avatarı
MrDexter1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Zouka

Mesaj gönderen MrDexter1 »

heiseb yazdı: 17 Ağu 2017 13:00
0LIVERA yazdı: 17 Ağu 2017 12:55

tılsımlı/tılsımsız/turnuva usulü/teslalı/teslasız gibi gibi daha arttırabilir vs çeşitleri var. Sen git istediğin gibi at ama burda yönetimi gömmen çok yersiz. Onu geçtim turnuva usulü vs'ninde bi kuralı var.
Yersiz değil kardeş, zamanında eski sunucumda kendisi en iyi defansif olduğunu iddaa ediyordu :) Daha sonra oyunu bıraktı yanlış hatırlamıyorsam fgnfkgnfd

Yıllardan 2014,
Aylardan Şubat,
Yer Sancak Sunucusu,
Bir etkinlik akşamı ansızın ben darbe atarken xd

OLİVERA
  0  
  2  
AtaxZYBK
Megg
  2  
  1  
Hijacker(OLİVERA)
MrdexteR
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen EkSeLaNS53 »

heiseb yazdı: 17 Ağu 2017 11:37 Bana da saçma geldi. Zaten artık herkes hakemli vs atıyor paramı vermedin cart curt meseleleri 5-6 ay öncekileri vslerden kalma. Kral geldi naraları atanlar bu dediğin şey olsa da atarlar. Bana genel olarak gereksiz geldi, çok uğraştırıcı.
Parayı alıp kaçan hakemler var kardeşim oyunda , yada katakterin biri diyo hakemli olsun getiriyo birini hakem diye kendi adamı zaten alıyolar karşıdakinin parasını vs yapmadan kaçıyor adamlar.
Kullanıcı avatarı
Breddy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Breddy »

İddialı vs olayı bi kere saçma. Geliştirme ekibi böyle birşey yapacağına hiç güncelleme getirmesin daha yararlı olur. Zaten adı üstünde geliştirme ekibi. Metin2 oynamıyoruz.
Ölmenin bile bedeli var. (Froshbite)
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Forumdaki laf krallari bu oneriyi begenirmi tabiki begenmez.Cunku bana forumda laf yapan cogu sahisa oyunda iddali ws teklif ettigimde yine forumdaki gibi lafi pervane gibi dolandirdilar.

Oneriye gelirsek gerekli birsey ne kadar laf cambazi cok olsada duellonun hakkini veren oyuncusu sayisida var cok sukur.
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

turkoxHAMSTER yazdı: 17 Ağu 2017 13:25 Abi benim de anlamadığım bu işte. 3 sn suren vslerden nasıl haz ediyorsunuz. Neredeyse %50 si tamamen şans faktörü olan vslerden bahsediyorum. Tılsım yok, ayı yok, depar yok, iksir yok... Ee hepsi için ayrı vs bölgesi mi olacak?

Oyunda vs diye bir kavram varsa suanki yetenek setleriyle, statü puanlarıyla, kalıplaşmış yasaklara nitelikli vs sistemi kuramazsin. Vs ise oyunda ne varsa kullanabilmelisin.
+1

Ne kadar boş boş yazıyorsunuz ya şunu bir okuyun bir anlayın iyice bir anlayın. Adam cevabını vermiş.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
XxPEERLESSxX
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Kristal

Mesaj gönderen XxPEERLESSxX »

Parlementxx yazdı: 17 Ağu 2017 17:22 Forumdaki laf krallari bu oneriyi begenirmi tabiki begenmez.Cunku bana forumda laf yapan cogu sahisa oyunda iddali ws teklif ettigimde yine forumdaki gibi lafi pervane gibi dolandirdilar.

Oneriye gelirsek gerekli birsey ne kadar laf cambazi cok olsada duellonun hakkini veren oyuncusu sayisida var cok sukur.
+1
Resim