Hiç Unutamayacağınz bir Hatıranız :D

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Hiç Unutamayacağınz bir Hatıranız :D

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Başlıkta Görüldüğü Gibi Herkes Başından Geçen Bir Şeyin Anısını Yazabilirmi İstanbul Kıyamet Vakti İçin Geçerli fakat bu Sivil Hayatınız olanı değil :D Söylemek Gerekirse Güzel Şeyler Çıkacağından Eminim

Arkadaşım Bana Kadraj ne diye Sormuştu :D
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
XxPEERLESSxX
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Lodos
Lonca: Kristal

Re: Hiç Unutamayacağınz bir Hatıranız :D

Mesaj gönderen XxPEERLESSxX »

39 Zamanı Karakürk görevi var kaç saat grup toplanmasını bekle, üstüne binbir zorlukla şamanları kes karayı kes çok çok uğraştırmıştı zamanımı almıştı. Görev bitti nasıl mutluyum o zaman kara grubu toplamak kolay değil, tak kritik hata.
O zamanki sinirimi İKV hayatımda hiçbir zaman yaşamamışımdır. Oyun yapımcılarına içimden minnet dolu cümleler yollamıştım :upside_down_face:
Ne zaman hata alıp düşsem aklıma hala gelir unutamadığım bir anıdır.
Resim
Kullanıcı avatarı
amirogllu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen amirogllu »

Hiç Unutmayacağım bir hatıram ;' Meranda Zehir ile savaşırdım Kimlerin canını yakmadım bilmiyorum Fakat Nasıl olduysa lodos olup Arz iken Sabahları bulduğumuz oyuncu Arkadaşlara da Zehir savuşturmak beni üzdü elbette
Zamanımı Geçirdiğim oyuncu arkadaşlara artık düşmancasına taktik uygulayıp savaşıyordum Fakat o an öyle bir duygu
hissetim ki Beni bu duruma karşı karşıya getiren tek şey olmayacak kişiler ile yolla çıkmamdı Bir anda Baktım ki

Meran sunucusu % 91 i Bana düşman olmuş durumdaydı tabi ki bu yanlış anlaşılmayı bir müddet sonra düzeltip tekrar
Dostuğumu Daha ileriye götürdüm buda benim tuaf ama kötü denilen hatıralarımdan .

İyi forumlar . . .
Resim
Kullanıcı avatarı
qalanoth
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen qalanoth »

Kuklacıda Full Beygir Modeli üst dizmiştim başka eklemek istediğim birşey yok ':)
  • "Yâd elde oturanlar, bil ki yurt kaçağıdır.
    Senin kılıç dediğin, TÜRK'ün oyuncağıdır"
    Hüseyin Nihâl Atsız
Kullanıcı avatarı
CIZIK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Bedr-in Aslanları

Mesaj gönderen CIZIK »

29 lvl zamanı yıl 2006 yada 2007 şifacıların dirilttiklerini yanına çektigi kaldırma süre sınırının olmadıgı yıllar
ilk zamanlar düşmanım sonradan arkadaşım rozalski ve tayfası zamanında bizim arkadaşa gider yapmış şifacıların taraf olmadan klandakileride kaldırdıgı dönemde bizimkini 4 5 kişi şifacıyla kaldırıp kaldırıp kesmişler. Bizde bi tayfa toplayıp elemanı şifacı ile beraber kaldırıp kaldırıp kesmiştik ilk kesmeye başladıgımızda jandarma ali yakınlarında başlamıştık en son kestigimizde komutandaydık :grinning: tam bir eminonü turuydu :heart_eyes:
Resim
leones non capit muscas
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Hepsi Çok Güzel Yorum olmuş Arkadaşlar :D Keşke Yönetim Ekibide Bu Konuya Katılsa :D
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Yeraltı ilk geldiği zaman yeraltı mantarı görevinde çekmekle uğraşmayıp yüksek meblağ karşılığı satın almak.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

MobilSorun78 yazdı: 16 Ağu 2017 21:50 Yeraltı ilk geldiği zaman yeraltı mantarı görevinde çekmekle uğraşmayıp yüksek meblağ karşılığı satın almak.
Biri çekeceği zaman hemen çekiyordum yansıtıp yere atıyordum bende.Keşke satsaymışım.
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

CHAPPIE yazdı: 16 Ağu 2017 21:52
MobilSorun78 yazdı: 16 Ağu 2017 21:50 Yeraltı ilk geldiği zaman yeraltı mantarı görevinde çekmekle uğraşmayıp yüksek meblağ karşılığı satın almak.
Biri çekeceği zaman hemen çekiyordum yansıtıp yere atıyordum bende.Keşke satsaymışım.
Bir de kadimin pençeyi 90m'ye alıp ilk eceli ürettiğim anım da geldi aklıma :/
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
AlperenARAR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen AlperenARAR »

Öncelikle böyle bir başlık açtığınız için teşekkür ederim, ben açıcaktım kısmet sizeymiş. :grinning:
Benim 2-3 tane unutamadığım olay,hatıra var oyunda. 70 yaşına gelsem yine unutacağımı düşünmüyorum..

(Öncelikle oyunu abim oynarken hep izlerdim,özenmiştim 1 karakter açmıştı abim kendi adına bende onunla oynuyordum)

- 2011 senesi idi galiba, Sarrafaykut adlı karakterimle eminönünde lodos avlamaktaydım(Üstümde belki 1 belki 0 yücelen item var :grinning: ne kadar avlamak denirse işte ) Antrepo taraflarında 2 3 lodos gördüm atladım aralarına,o ara arkadan bana Hamzafb adlı klandaşım desteğe gelmiş amansız bir çarpışma var :grinning: neyse ben baktımki durum kötüye gidiyor attım deparı uçağa doğru kaçıyorum, Hamza kaçamamış kesmişler.İşte bana özelden mesaj attı öyle korkaksın böyle korkaksın kaçtın falan filan :grinning: :grinning: ozamanlarda küçüğüz böyle atarlı giderliyiz kimseye eyvallahımız yok :grin: neyse Hamza ile öyleydi böyleydi arkadaş olduk eminönünde çok can yaktık :kissing: Sene 2017 hala Hamza ile samimi arkadaşız.

-37 level filandım üstteki olaylardan çok önceleri.Oyun hakkındaki tek bilgim maden çekmek,görev yapmak onlarıda abim öğretmişti sağolsun :grinning: Neyse bu ejder asa çıkınca,mavi topaz filan çok değerlenmişti.Abimde bunu fırsat bilmiş beni yeraltındaki o cincırın arka tarafindaki mavi topaza oturtmuştu.Sabah akşam orda oturup topaz çekmeye çalışıyordum 8-10 kişiden fırsat kalırsa ve ordaki 2 tane cin keserek level atlıyordum.(Böyle olaylı bi anı filan değil ama nedense hiç unutmuyorum)

Son olarak çemberlitaş çıktıktan sonra başka bir savaşçı karakteri fullemiştim,o gazla gidip tipsiz diye Sarrafaykut karakterimi silmiştim hesapta plus yok iken :grimacing: :grimacing: ÇOK PİŞMANIM :grimacing: