Hiç Unutamayacağınz bir Hatıranız :D

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Re: Hiç Unutamayacağınz bir Hatıranız :D

Mesaj gönderen saglam »

çocukken başlamıştım oyuna o yüzden sürekli kazıklanmışımdır 39 zamanı bi savaşçım vardı sancakta 20 küsür seviyeydim tabi madenci sarraf ibareleri var ama madenden piyasadan anlamıyorum ben de hepsini eşit vermiştim bi adamdan saf olmayan altın gümüş falan almıştım çok sevinmiştim sonradan çöp olduğunu öğrenince koymuştu :D
başka bi olay,
eskiden efsundan da anlamazdım itemin ismi mavi ya da sarıysa tamamdır ondan güzel item yok.efsun işe yarar mı benim sınıfım için mi hiç farketmez.yeraltı yeni gelmiş ozamanlar ama benim 39 level bile karakterim yoktu bi tane de büyücü açmışım tabi para kasmayla da uğraşmamışım ne maden ne bişey 500bin param var ama gözüme o kadar çok geliyo ki oyüzden 35 level falanken Ayşe teyzeden üstüme tüm parçalardan item almıştım ve param bitmişti abimin lan bunlar alınır mı ikazıyla ve dalga geçmesiyle yıkılmıştım
:D
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
KURT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen KURT »

Lahza yazdı: 17 Ağu 2017 17:09 Çemberlitaş ilk geldiğinde 2+2+2 girilen dönemde , lise 4 e gidiyorum , bir yandan YGS LYS hazırlanıyorum , ama geceleri de 2-3 saat bölge atıyorum, tabii ebeveynlerin durumdan haberi yok, bir gün gece yine x atıyoruz, yüzde 5 falan canı var gece birisi uyandı, ben tabi direk monitörü kapattım yatağa geçtim uyuyor numarası yaptım , yaklaşık bir 5 dakika sonra kalkan her kimdiyse geri yattı , monitörü açıp torbayı açtığımda bıçak sırtı ayakkabı vardı ve karakterimin tek eksiğiydi , hiç bir zaman unutmayacağım bir anıdır ve daha niceleri var 😛
bana olmuş gibi sevindim çünkü aynı durumdaymışız zamanında :))
Börü
Kıpçak
Kullanıcı avatarı
Caugar
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen Caugar »

20-29 Seviyeleri arası geçerli olan efsunların Sarı Reçete olmak üzere tamamını okumak 2 ayımı aldı. Güzel bir anıdır benim için :relaxed:
Kullanıcı avatarı
fundixejder
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen fundixejder »

2 gün önce yani 19/08/2017de Kuklacı Şifacı Ölüm Oyunu 1.si olmuştum.10 puan bb 2400 asit hs gazap 1 2, asit bilgi 1, ruh kalkanı ve büyü bozma 1 tılsımlarım vardı.Dirençlerim asit 935 ve 702 zehirdi.İşin garip yanı sadece 3 kişi çekti içeri ve 2 lodos vardı ben arzdım o yüzden sadece bana saldırdılar, adamlar fulldü ama ben kazandım.
Resim
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Tılsım çaldırdım, unutamıyorum.
Eski sevdiğimi unuttum ama bunu unutamıyorum. >:)
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx »

2009 2010 civari tam hatirlamiyorum o zamanlar seviye siniri 39 du herkes savasci kasardi buyucu kimsede yoktu.1 aylik surecte internet cafede 1 lirlaik 2 liralik masa actirarak 38 seviye yapmistim 38 oldugum gunun ertesi gunu 39 olur komet itemleri dizmeye baslarim heyecaniyla uyudum yas 11 12.Sabah kalktim kahvaltimi ettim oglen 1 2 civari cafeye gitttim oda ne guncelleme gelmis oyuna bir girdim seviye siniri 49 olmuş haydaaaaaa.Cafede 18 masa vardi nerdeyse hepsi ikv oyuncusu mahallecek oynuyoruz ama tek bir sansli tarafim vardi kimsede buyucu yoktu.Herkes buyucunun yeni yeteneklerini gormek icin basima toplandi cafe sahibi tanidikti masayi sinirsiz acti 40 level olmam icin beni sivrideki karanlik ormanda kastilar.Hipnoz kutup teslayi 10 15 kisi denemistik cok zevkli bir gundu unutmayacagim o gunu.
Resim
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

Parlementxx yazdı: 21 Ağu 2017 10:01 2009 2010 civari tam hatirlamiyorum o zamanlar seviye siniri 39 du herkes savasci kasardi buyucu kimsede yoktu.1 aylik surecte internet cafede 1 lirlaik 2 liralik masa actirarak 38 seviye yapmistim 38 oldugum gunun ertesi gunu 39 olur komet itemleri dizmeye baslarim heyecaniyla uyudum yas 11 12.Sabah kalktim kahvaltimi ettim oglen 1 2 civari cafeye gitttim oda ne guncelleme gelmis oyuna bir girdim seviye siniri 49 olmuş haydaaaaaa.Cafede 18 masa vardi nerdeyse hepsi ikv oyuncusu mahallecek oynuyoruz ama tek bir sansli tarafim vardi kimsede buyucu yoktu.Herkes buyucunun yeni yeteneklerini gormek icin basima toplandi cafe sahibi tanidikti masayi sinirsiz acti 40 level olmam icin beni sivrideki karanlik ormanda kastilar.Hipnoz kutup teslayi 10 15 kisi denemistik cok zevkli bir gundu unutmayacagim o gunu.
internet kafede mahallecek oynamak falan ağlamak istiyorum ya ne güzel günlerdi onlar :relieved: :relieved:
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

39 levelken meteorda 6 grup toplanıp gece 3de handan hanım ı kesmistik unutmadim 😁
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Element doneminde karacinlerde savascisiyla ors parasini cikarmaya calisan bir kardesimiz cafenin icinde ' aha yucelen halit zirhhhhhhhhh ' diye bagirmisti bir iki saniye dusunduk sonra masasina gidip ensesine tokati gecirdik o gun bu gundur irklardan y2 bile dusurse sesi cikmaz :D :D :D
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Oyunda param ve madenim azalınca bir kızla sevgili oluyorum ve bütün madeni ve parayı ona kastırıyorum. Belli bir seviyeye ulaşınca ayrılıyorum. Ha gbye götürüp bir kaç item düşürüyorum ona da 😄. Şuanlık durumum iyi yeni bölge geldiğinde belki bir sevgili yaparım :').