3 Karakter Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
MrDexter1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Zouka

Re: 3 Karakter Hakkında

Mesaj gönderen MrDexter1 »

IIxSoulflyxII yazdı: 17 Ağu 2017 18:37
Renah yazdı: 17 Ağu 2017 04:56
MrDexter1 yazdı: 17 Ağu 2017 04:23 Trans asa, holde para kasarak diğerlerini de parlatabilirsin :)
üzerine söylenebilecek hiçbir şey yok :) tabii ki de öncelikle ' farm yapabilecek' ve sana para kazandırabilecek karakter güçlendirilir.

not : Full'üm dediğin için trans asa. Yoksa her halükarda kıyamet asa.
MrDexter1 yazdı: 17 Ağu 2017 04:23 Trans asa, holde para kasarak diğerlerini de parlatabilirsin :)

Şöyle Birşey var fakat daha önce arkadaşımın Hesabını Kullanmıştım Fullenmişdi Sadece Tılsımı Eksikti Holde bir hayli zor kastım açıkcası :D Karacin daha uygun değil mi ? :D
Tekrardan merhaba,
Karacinde sadece düşenleri satabilirsin. Ama Büyük Hol bölgesinde hem düşenleri satarken hemde düşüreceğin materyalleri okutabilirsin. Ayrıca Büyük Hol bölgesinde düşebilecek değerli efsun , karacinlere göre göre kat kat fazla.
Trans asanı parlatmanı önermiştim.

Klansız isen ;
15 Elektrik 15 Elektrik Bilgisi
15 Ateş Çemberi , 15 Ateş Bilgisi
15 Direnç Kırma Alanı
15 Meditasyon
10 Kutup Rüzgarı (+5 yok ise 5 puana da düşürebilirsin.)
1 Tesla Gözcüsü
1 Buz Oku
1 Zihin Saldırısına veya extra Kutup Rüzgarına verebilerek erken saniye gelmesi için takviyede bulunabilirsin.

Sıfır tılsım olduğunu belirtmişin,

Ateş Çemberi 1 (I)
Direnç Kırma Alanı (I)
Meditasyon 1 (I)
Meditasyon 2 (I)

Çukarda trans asa hariç, cehennem ve kıyamet alevi itemleri takarak peşinde slotlar var iken çekire çekire kesebilirsin. Aynı anda ölmeyebilirler. Daha sonrasn da slotu kestikten sonra ganimetlerini toplayarak geri Metroid madenine karakterini çekerek, slotun kalkmasını bekleyebilirsin. Tekrardan slotları toplama işlemi yaparaktan bu işlemi tekrar edebilirsin.
Salgı ve Peptit ihtiyacını böylelikle karşılayabilirsin.

Şimdi böyle yapacaksam, trans asayı neden parlattım diyebilirsin.

Trans Asa, Cehennem Asaya göre daha fonksiyonel. Örnek olarak, çukurda işin bitti.
Daha sonra Xenotim kasmak istiyorsun.
Tılsımsız, ırklarda sağ veya sol örste bununla ilgili bir çok video Youtube de mevcut. Biraz inceleme sonucu görebilirsin.

Ve en son düşürdüğün materyalleri ve efsunları sadece nakite dönüştürmeni öneririm. Tılsım üretmeni önermem.
Farzı misal ;
En basit bir Meteorit 1, Yıldırım 2 üretmek için 18 adet Kondrit madeni istiyor. Buda 18 kondrit, en ölüsü 180m oyun parası.Bunun Xenotim , Salgı, Peptit, Jadeiti var :) Meteorit 1, Yıldırım 2 310mden bulabilirsin. Daha sonrasında sadece Yıldırım 2 ile parlatmış olduğun Trans asa ile yürürsün BB3e doğru :)

Not: Sıfırdan full karakterler ile oyuna başladığını sanarak tan bu iletiyi yapıyorum. Amaçım tamamen bir nebze de olsa yardımcı olmaktır :)
MrdexteR
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Transformatör Asa :slightly_smiling_face:

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

İKV dünyasında 'zaman dilimi' çok önemli. Kendini geliştirmek ve para kazanmak açısından Büyücü sınıfını daha pratik ve seri zaman kavrayıcı olarak görüyorum. Tercihim: Büyücü Sınıfı
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

MrDexter1 yazdı: 19 Ağu 2017 03:00
IIxSoulflyxII yazdı: 17 Ağu 2017 18:37
Renah yazdı: 17 Ağu 2017 04:56
üzerine söylenebilecek hiçbir şey yok :) tabii ki de öncelikle ' farm yapabilecek' ve sana para kazandırabilecek karakter güçlendirilir.

not : Full'üm dediğin için trans asa. Yoksa her halükarda kıyamet asa.

Şöyle Birşey var fakat daha önce arkadaşımın Hesabını Kullanmıştım Fullenmişdi Sadece Tılsımı Eksikti Holde bir hayli zor kastım açıkcası :D Karacin daha uygun değil mi ? :D
Tekrardan merhaba,
Karacinde sadece düşenleri satabilirsin. Ama Büyük Hol bölgesinde hem düşenleri satarken hemde düşüreceğin materyalleri okutabilirsin. Ayrıca Büyük Hol bölgesinde düşebilecek değerli efsun , karacinlere göre göre kat kat fazla.
Trans asanı parlatmanı önermiştim.

Klansız isen ;
15 Elektrik 15 Elektrik Bilgisi
15 Ateş Çemberi , 15 Ateş Bilgisi
15 Direnç Kırma Alanı
15 Meditasyon
10 Kutup Rüzgarı (+5 yok ise 5 puana da düşürebilirsin.)
1 Tesla Gözcüsü
1 Buz Oku
1 Zihin Saldırısına veya extra Kutup Rüzgarına verebilerek erken saniye gelmesi için takviyede bulunabilirsin.

Sıfır tılsım olduğunu belirtmişin,

Ateş Çemberi 1 (I)
Direnç Kırma Alanı (I)
Meditasyon 1 (I)
Meditasyon 2 (I)

Çukarda trans asa hariç, cehennem ve kıyamet alevi itemleri takarak peşinde slotlar var iken çekire çekire kesebilirsin. Aynı anda ölmeyebilirler. Daha sonrasn da slotu kestikten sonra ganimetlerini toplayarak geri Metroid madenine karakterini çekerek, slotun kalkmasını bekleyebilirsin. Tekrardan slotları toplama işlemi yaparaktan bu işlemi tekrar edebilirsin.
Salgı ve Peptit ihtiyacını böylelikle karşılayabilirsin.

Şimdi böyle yapacaksam, trans asayı neden parlattım diyebilirsin.

Trans Asa, Cehennem Asaya göre daha fonksiyonel. Örnek olarak, çukurda işin bitti.
Daha sonra Xenotim kasmak istiyorsun.
Tılsımsız, ırklarda sağ veya sol örste bununla ilgili bir çok video Youtube de mevcut. Biraz inceleme sonucu görebilirsin.

Ve en son düşürdüğün materyalleri ve efsunları sadece nakite dönüştürmeni öneririm. Tılsım üretmeni önermem.
Farzı misal ;
En basit bir Meteorit 1, Yıldırım 2 üretmek için 18 adet Kondrit madeni istiyor. Buda 18 kondrit, en ölüsü 180m oyun parası.Bunun Xenotim , Salgı, Peptit, Jadeiti var :) Meteorit 1, Yıldırım 2 310mden bulabilirsin. Daha sonrasında sadece Yıldırım 2 ile parlatmış olduğun Trans asa ile yürürsün BB3e doğru :)

Not: Sıfırdan full karakterler ile oyuna başladığını sanarak tan bu iletiyi yapıyorum. Amaçım tamamen bir nebze de olsa yardımcı olmaktır :)

Merhabalar Hepsini Okudum Açıkcası Böyle Açıklayıcı güzel bir yanıt görmemiştim Bunun için Size çok Teşekkür Ederim. Şuanlık Karakterim var Büyücü Görevleri falan duruyor :D Onları yapmam lazım Arkadaşım Meteorit 1 Tılsımı verecek bakacağım başımın çaresine neler olacak :)
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim