Bir Fikir

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Re: Bir Fikir

Mesaj gönderen Dawnguard »

Bubyo yazdı: 24 Tem 2017 00:33
Dawnguard yazdı: 24 Tem 2017 00:24
Bubyo yazdı: 24 Tem 2017 00:20 Savaşçı karakterimle gelebilirim bende. Ne kenan'dan ne Miğrat'tan düşmüş bir item var.

Yalnız şöyle bir durumda varki, bu işi eğlenmek için yapacağız.Yani eğer böyle bir işe kalkışırsak lag olmayan bir sunucu tercih etmeyi düşünüyorum.Yinede aklımdasınız teşekkürler.

Benim için problem değil. Her türlü katılmak isterim bu organizasyona ayrıca bu işi yönetmekte sana düşer bence. Yetenekten ziyade kendine güvenmekten geçer bu iş.

Aslında asıl konu yönetmek değil, 6 tane insanın oyuna ne kadar zaman ayırabileceği ? Motivelerin ne zamana kadar devam edeceği? Ne kadar koordine olunabileceği? Gibi sorular var.Daha öncede denemeleri yapıldı sıfırdan ekip kurmanın.Lakin gerçekten zor bir iş.Tüm ekip üyelerinin tek tek çok sabırlı ve kararlı olması gerekiyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: S V M

Mesaj gönderen Bubyo »

Dawnguard yazdı: 24 Tem 2017 00:36
Bubyo yazdı: 24 Tem 2017 00:33
Dawnguard yazdı: 24 Tem 2017 00:24
Bubyo yazdı: 24 Tem 2017 00:20 Savaşçı karakterimle gelebilirim bende. Ne kenan'dan ne Miğrat'tan düşmüş bir item var.

Yalnız şöyle bir durumda varki, bu işi eğlenmek için yapacağız.Yani eğer böyle bir işe kalkışırsak lag olmayan bir sunucu tercih etmeyi düşünüyorum.Yinede aklımdasınız teşekkürler.

Benim için problem değil. Her türlü katılmak isterim bu organizasyona ayrıca bu işi yönetmekte sana düşer bence. Yetenekten ziyade kendine güvenmekten geçer bu iş.

Aslında asıl konu yönetmek değil, 6 tane insanın oyuna ne kadar zaman ayırabileceği ? Motivelerin ne zamana kadar devam edeceği? Ne kadar koordine olunabileceği? Gibi sorular var.Daha öncede denemeleri yapıldı sıfırdan ekip kurmanın.Lakin gerçekten zor bir iş.Tüm ekip üyelerinin tek tek çok sabırlı ve kararlı olması gerekiyor.
Haklısın. Sonuç olarak kalkışırsan böyle bir şeye ben katılmak isterim. Yapılmayacak bir şey değil sonuçta, bu saydıklarında en zoru 6 kişiyi bulmak bana kalırsa. Zaten böyle bir şeye bende varım diyen insanın da kafa yapısı aşağı yukarı oyun için aynı çalışıyordur. Günlük oyun saatinde aşırıya kaçılmadığı sürece pek sıkıntı olmaz gibime geliyor.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
qalanoth
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen qalanoth »

Güneş asam ve 900 fiziksel hasarımla katılabilirim (kenan miğrat dışında istenmeyen adamlarız)
  • "Yâd elde oturanlar, bil ki yurt kaçağıdır.
    Senin kılıç dediğin, TÜRK'ün oyuncağıdır"
    Hüseyin Nihâl Atsız
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Sivaslı Kardeşler

Mesaj gönderen manyetix »

İlk çember geldiği zaman kimse güneş asa ile gaffar kesmedi. Zaten ilk sığınak kenan geldiğinde bile ejder asadan başka adam almıyorlardı. Ama sıfırdan çar açıp ejder asa parlatırım diyen varsa zevkine bende sıfırdan açıp sadece o karakterle para kasark ejder üretip ekininizde yer varsa katılabilirim
Resim
Kullanıcı avatarı
mirkan1453
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen mirkan1453 »

Dawnguard yazdı: 24 Tem 2017 00:01
Parlementxx yazdı: 23 Tem 2017 23:53
Dawnguard yazdı: 23 Tem 2017 23:38 Aynı fikir 4+1+1 tarzında olan bir gruplada gerçekleştirilebilir.2+2+2 biraz extreme oldu sanırım.
Parlementxx yazdı: 23 Tem 2017 23:32 2 + 2 + 2 de stu kesimini tam hatırlamıyorum.
Gaffarı ergleri eşitleyerek kesmen lazım
1 adette en az ecelli ofansif savaşçı Gb makinalar için

Toplam tüm bölgeyi 2 2,5 saat civarında bitirirsiniz çok fazla hata yapmazsanız

EMİNÖNÜ SUNUCUSUNDAYSAN 2 + 2 + 2 şifacı haricinde her türlü gelirim
Bahsettiğim şey sadece 2+2+2 girmek değil.Sıfırdan, nostalji amaçlı bir ekiple bölgeler sıra sıra geliyormuş gibi çemberlitaşa ulaşıp 2+2+2 girmek.
Anladım bahsettiğin şeyi benim kafadansın 49 level full bıçak dururken 29 level full eski setli çarla ws atmayı seven biriyim.
Dediğim gibi tank gelirim baya tecrübeliyim tankda dostum 3 güneş asalı büyücü birde şifacı bulursan atarız
Tamamdır,böyle bir proje olursa aklımdasın.
0 dan başlayacasak ben varım yoksa eyvallah kalsın :)
Resim