Hangi sunucuda başlayayım?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
muhdelibas
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Hangi sunucuda başlayayım?

Mesaj gönderen muhdelibas »

Merhaba arkadaşlar,

Zamanında 4 yıl kadar bir süre oynadığım oyuna bazı sebeplerden dolayı tekrar başlayacağım. :relaxed:

Sizden bir ricam olacak, ben bırakalı en az 4-5 yıl oluyor. Yeniden oyuna odaklanabilmem için yardım eder misiniz? Mesela; Şu an en değerli maden nedir? Maden fiyatları ne durumda? Büyücü ve savaşçının element ve max hasar alanındaki en iyi itemleri nedir? Plus paket veya akçe satın almalı mıyım? Nasıl başlamalıyım?
Kullanıcı avatarı
xreastx1
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Histeri

Re: Hangi sunucuda başlayayım?

Mesaj gönderen xreastx1 »

[*]
Kardeşim Öncelik Oyuna tekrar başlıyacaksan kuklacı sunucusunda başlamanı tavsiye ederim neden dersen
cok sakin güzel bi sunucu evet biraz slotlar hızlı olabilir klan savaşları oluyor zevkli oluyor yani eminönüne geçsen meteorda lagdan hareket edemiyor insan hangi karakter dersem ben büyücü tavsiye ederim yanlız tılsımsız bölgelere girmen biraz zor
olucak birde plussuz başlamamanı tavsiye etmem sağlam güzel bi ortam yaptınmı gerisi gelir zaten..
[/i][/b][/color]
Resim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

En değerli maden Kondrit'tir.10m'den başlar 15m'ye kadar değişir.Maden olarak çekersen çok zor çıkar ama akçe ile de çekebilirsin :grin:

Ganoderma 5 , 6 m değişir.Saf Altın 2m ,1.5m , 1m değişir ama daha kolay çıkar.Menekşe elmas 3m sanırım.

Savaşçı isen full bıçak sırtı eşya giy gerisini boşver :grin:

Büyücü en masraflı sınıftır.Tek yemesi de cabası.Ancak zevklidir , holde yaratık keserek para kasmada iyidir.Bölgelere girerken tılsım gerekir.Sığınaklara şalterci olarak girebilirsin.Migrat'a ise bulursan direnç kırmacı olarak girebilirsin.Yıldırım 2 ve hasarın varsa 2 bölgeye kesin girersin.Çemberlitaş için bir Kıyamet Asa ve Meteorit 1 tılsımı gerekir.Yıldırım 2 ile aynı paradır.320m , 330m , 340m değişir.Büyücü isen ilk hedefin bunlar olmalı.

Savaşçı maden çekmede , savaşta iyidir.Bölgelere girmede sıkıntı yaşayan bir sınıftır.Genelde artık yıldırım 2'li büyücüler afk olarak bölgelere götürmektedir.Çemberlitaş için ise ya görünüşü olacak (balta , taşknat zırh gibi) ya da lonca , çevre...

Şifacı en masrafsız sınıf.Herkes ihtiyaç duyar.Sadece Çemberlitaş'a girerken biraz çevre yapman lazım.İlk girişler zor olur.Çünkü görünüşüne bakıp alıyorlar.Görünüş önemli maalesef.

Para senin paran.Oyunda daha rahat etmek , daha hızlı ilerlemek istiyorsan akçe , plus alabilirsin.Çemberlitaş kutu alırsan daha kazançlı olursun.

Sığınaklar ve Migrat bölgeleri için savaşçı isen girmen zor , şifacı kolay grup bulur , büyücü için yıldırım 2 tılsımına ihtiyacın var.

Para kasmak için maden çekebilirsin.Kenan'dan düşen buz eşyaları giyip direnç kırma ve buz ile büyük holde akrep , örümcek kesebilirsin.Onlardan salgı ve peptit düşer.Tanesi 3m civarıdır.Plus varsa daha kolay düşebilir.

Yeraltında gümüş akrep kesersin (Direnç kırma+buz idare eder) ve klorotoksin düşürüp satarsın.Tanesi 1m civarı.

Bu kadar.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Serinplay yazdı: 22 Tem 2017 18:14 En değerli maden Kondrit'tir.10m'den başlar 15m'ye kadar değişir.Maden olarak çekersen çok zor çıkar ama akçe ile de çekebilirsin :grin:

Ganoderma 5 , 6 m değişir.Saf Altın 2m ,1.5m , 1m değişir ama daha kolay çıkar.Menekşe elmas 3m sanırım.

Savaşçı isen full bıçak sırtı eşya giy gerisini boşver :grin:

Büyücü en masraflı sınıftır.Tek yemesi de cabası.Ancak zevklidir , holde yaratık keserek para kasmada iyidir.Bölgelere girerken tılsım gerekir.Sığınaklara şalterci olarak girebilirsin.Migrat'a ise bulursan direnç kırmacı olarak girebilirsin.Yıldırım 2 ve hasarın varsa 2 bölgeye kesin girersin.Çemberlitaş için bir Kıyamet Asa ve Meteorit 1 tılsımı gerekir.Yıldırım 2 ile aynı paradır.320m , 330m , 340m değişir.Büyücü isen ilk hedefin bunlar olmalı.

Savaşçı maden çekmede , savaşta iyidir.Bölgelere girmede sıkıntı yaşayan bir sınıftır.Genelde artık yıldırım 2'li büyücüler afk olarak bölgelere götürmektedir.Çemberlitaş için ise ya görünüşü olacak (balta , taşknat zırh gibi) ya da lonca , çevre...

Şifacı en masrafsız sınıf.Herkes ihtiyaç duyar.Sadece Çemberlitaş'a girerken biraz çevre yapman lazım.İlk girişler zor olur.Çünkü görünüşüne bakıp alıyorlar.Görünüş önemli maalesef.

Para senin paran.Oyunda daha rahat etmek , daha hızlı ilerlemek istiyorsan akçe , plus alabilirsin.Çemberlitaş kutu alırsan daha kazançlı olursun.

Sığınaklar ve Migrat bölgeleri için savaşçı isen girmen zor , şifacı kolay grup bulur , büyücü için yıldırım 2 tılsımına ihtiyacın var.

Para kasmak için maden çekebilirsin.Kenan'dan düşen buz eşyaları giyip direnç kırma ve buz ile büyük holde akrep , örümcek kesebilirsin.Onlardan salgı ve peptit düşer.Tanesi 3m civarıdır.Plus varsa daha kolay düşebilir.

Yeraltında gümüş akrep kesersin (Direnç kırma+buz idare eder) ve klorotoksin düşürüp satarsın.Tanesi 1m civarı.

Bu kadar.
Tebrik ederim. Çok güzel anlatmışsın. Tekrar başlayacak olsam şu oyunda büyücüler için kurduğun cümle için ne büyücü açarım nede savaşçı... :') :')
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

SUNUCU: "TEŞKİLAT" PİYASA...
GANODERMAN 6M,ALEX 1.5M,SAF ALTIN 1M,İRİDYUM 3M,DÖRT YAPRAKLI YONCA 2M,XENOTİM 2,5M,KONDRİT 12M,JADEİT 3,5 4M CİVARI,SAFRAN 2M,GADOLİNYUM 2M-2,5M ARASI,HİDRJEN 500BİN,SİBİRYALI 1.5M,BU SAYDIKLARIM TIK KÜRETİM = KIYAMET ASA ÜRETİM 140M,TRANS ASA ÜRETİM 200M,SIFIR KELVİN 140M,CEHENNEM 200MBEN ŞAHSEN BÜYÜCÜ VEYADA ŞİFACI AÇMAN TARAFTARIYIM BÜYÜCÜLERDE= (M1 320-340M) ARASI FİYAT (Y2 330M)
Resim
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
muhdelibas
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen muhdelibas »

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ediyorum. Başka yazmak isteyen olursa okuyorum, buralardayım.
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

eminonunde başlama çar kasman zor olur :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Her seferinde diyeceği tek yer: Eminönü.
Resim
Kullanıcı avatarı
lancelot5151
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Ottoman Soldiers

Mesaj gönderen lancelot5151 »

muhdelibas yazdı: 22 Tem 2017 17:52 Merhaba arkadaşlar,

Zamanında 4 yıl kadar bir süre oynadığım oyuna bazı sebeplerden dolayı tekrar başlayacağım. :relaxed:

Sizden bir ricam olacak, ben bırakalı en az 4-5 yıl oluyor. Yeniden oyuna odaklanabilmem için yardım eder misiniz? Mesela; Şu an en değerli maden nedir? Maden fiyatları ne durumda? Büyücü ve savaşçının element ve max hasar alanındaki en iyi itemleri nedir? Plus paket veya akçe satın almalı mıyım? Nasıl başlamalıyım?
Kardeşim öncelikle Allah sabır versin sıfırdan başlamak kolay değil. Çar kasacaksın grup bölgelerinden şaheser düşüreceksin tılsım üreteceksin falan uzun bir süreç seni bekliyor. Neyse lafı fazla uzatmayım aramıza hoş geldin. Eminönü sunucusunda başlamanı tavsiye ederim.
İyi forumlar, iyi eğlenceler.
ZAFERE GİDİLEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR.
Kullanıcı avatarı
amirogllu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen amirogllu »

3D ,4 K Oyunlar varken biraz ikv'den uzak durmanı tavsiye ederim çünkü bir sürü insanın hayatını
çalmıştır ve asosyal olup millete oyundan küfür edip dışarı çıkmayan getirisi olmayan arkadaşlığı dostluğu bilmeyen
her an hırsızlığa meilli olup kendilerini dostça yaklaştırıp milletin hakkını çalanda bi onlardır

2016 Senesi Yaptığım hata '' Kark. EMİNÖNÜNE aktarmak oldu ... !

EMİNÖNÜ %99,9,1,01,05 Hırsızlardan ibarettir ben eminönüne geldikten sonrada o hırsız şansa baki oraya gelmiş şans tabi
Bi arkdaşın yorumuda kuklacı demiş Önce bi 1o lwl karaker açıp göz atman senin için bi avantaj olacaktır ;' ]
Resim