Uzun zaman sonra tekrar geldim. Yardım lazim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
w1con2
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Uzun zaman sonra tekrar geldim. Yardım lazim

Mesaj gönderen w1con2 »

Arkadaşlar hepinize merhabalar.. İKV ye 5sene sonra yeniden başladım betadan çemberlitaş öncesine kadar oynamistm su an oyundaki bir çok terimi bilmiyorum çok şey değişmiş.

Savascim 40 büyücüm 37levelde bırakmıştım buyucuyu 40 yaptım ve yetenek dirençler sıfırlandi bunları ne şekilde nasıl dagitmaliyim. Ayrıca 38madenci 40sarraf ım.

Bu level ve sonrasi için dizecegim itemleri nasıl şekillendirmeliyim. Tılsım bölgeler vs bunlar hakkında pek bir bilgim olmadığı için bunlarla ilgili bir şey açıklayarak söyleyecek biri olursa şimdiden Allah raZi olsun
Kullanıcı avatarı
ALeMiNLoRDu
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat

Re: Uzun zaman sonra tekrar geldim. Yardım lazim

Mesaj gönderen ALeMiNLoRDu »

Fizik buz kons yeteneklerini 15 yaparak yeraltinda rahat bisekilde kasabilirsin tum direncleri elektrigr vermeni oneririm simdilik 45 sarraf 45 madenci yap ancak 49 lvlda uretim toplamayi sifirlayip 49 silahtar yapman gerekiyor kıyamet asa üretmen için kısacası büyücü zor ilk olarak savaşçı yi dizmeni öneririm
"Bırak Ay Gitsin Sen Kal Bu Gece"
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Oyuna tekrar dönmene senin adına sevindim.

Öncelikle büyücü karakterindeki yetenklerini şimdilik elek buz direnç kırma olarak ayarla çünkü fizin yaparsan birçok sıkıntıyla karşılaşabilirsin.

Diğer bir husus büyücün için biraz üzücü bir haber vereceğim. Sende şuan tılsım yok galiba çünkü birşey belitmemişsin bir kaç ay sıkıntı çekersin met 1 tılsımını bastığın zaman karakterini bölgede fulleyebilirsin. Tabi sadece met 1 tılsımı ile iş yürümüyor biraz dost birazda çevre edinirsen rahatlıkla bölgeye girebilirsin.

Savaşçılar için ise şuan net birşey söyleyemem. Oyunda değersiz konumdalar bölgeler konusunda.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

MERHABA KARDEŞİM
SUNUCU: "TEŞKİLAT" PİYASA...
GANODERMAN 6M,ALEX 1.5M,SAF ALTIN 1M,İRİDYUM 3M,DÖRT YAPRAKLI YONCA 2M,XENOTİM 2,5M,KONDRİT 12M,JADEİT 3,5 4M CİVARI,SAFRAN 2M,GADOLİNYUM 2M-2,5M ARASI,HİDRJEN 500BİN,SİBİRYALI 1.5M,BU SAYDIKLARIM TIK KÜRETİM = KIYAMET ASA ÜRETİM 140M,TRANS ASA ÜRETİM 200M,SIFIR KELVİN 140M,CEHENNEM 200MBEN ŞAHSEN BÜYÜCÜ VEYADA ŞİFACI AÇMAN TARAFTARIYIM BÜYÜCÜLERDE= (M1 320-340M) ARASI FİYAT (Y2 330M)
YETENEKLER: SAVAŞI OFANS İSEN DURDURMA 15,BÜYÜBOZMA 15,DEPAR 15,OFANSİF 15,SERT VURUŞ 15,AĞIR VURUŞ 15,DİKKAT DAĞITMA TILSIMIN VARSA KULLAN YOKSA 5 10 PUAN VER,ARTAN PUANLARIDA SARSILMAZA VER.
BÜYÜCÜ YETENEK: FİZİK YETENEK DAĞITIM: METEORİT 15,METEORİT BİLGİSİ 15,KUTUP 15,HAPİS 15,BÜYÜBOZMA 15,BUZ 1,KONSANTARSYON 15,TESLA 1,MEDİTASYON 1
BÜYÜCÜ ELEK YETENEK DAĞITIM: YILDIRIM 15,YILDIRIM BİLGİ 15,DİRENÇ KIRMA 15,KUTUP 15,HAPİS 15,TESLA1,MEDİTASYON 1,BUZ 1,KONSANTRASYON 15
ŞİFACI YETENEK: İYLEŞTİRME 15,İYLEŞTİRME BİLGİ 15,ELEMENT DİRENÇ 15, FİZİKSEL DİRENÇ 15,CAN KURTARAN 15,CAN VERME 15 (KALDIRMA),BÜYÜBOZMA 1,ÇAĞRI 1,MEDİTASYON 1,
"TEŞKİLAT"
Resim
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
w1con2
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen w1con2 »

hepinizden allah razı olsun biraz bunları kararak biraz da mantığıma göre hareket etmek istiyorum. zaten paket alıp gbm ye girerim 45-47 leveller dolaylarında... teşekkürler