PlayStore İKV Çemberlitaş Paket Sorunu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

PlayStore İKV Çemberlitaş Paket Sorunu

Mesaj gönderen EkSeLaNS53 »

İkv nin diğer bütün ürünleri alınabiliyorken Çemberlitaş Paketi alınamıyor PlayStore dan, ürünü alabilmek için türk telekom üyesi olmanız gerekir gibi saçma bir hata veriyor. Türk Telekom üyesi değilsem diğer ürünleri nasıl alabiliyorum ? Ya bu playstore bi adam akıllı çalışmayacak , kim varsa bu sitenin başında kabiliyet düşmanı adam yaa.
valking
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos

Re: PlayStore İKV Çemberlitaş Paket Sorunu

Mesaj gönderen valking »

türk telekom rezil etti bu oyunu tanrıdan bela diliyorum kendilerine.
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: S V M

Mesaj gönderen Bubyo »

Geçen hafta aldım ben sorun yoktu. TT kullanıcısı değilim.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Bubyo yazdı: 22 Tem 2017 21:54 Geçen hafta aldım ben sorun yoktu. TT kullanıcısı değilim.
Biz türk telekom internet faturasına yansıtılarak alıyoruz paketleri , akçeleri. Taksit seçeneği felanda oluyor kolaylık oluyordu. Şuan akçe ürünleri alınabiliyor ama çemberlitaş paketi alınamıyor. Çemberlitaş paketi alınmak istendiğinde türk telekom üyesi olmanız gerekir gibi saçma bi hata veriyor. Heralde ellerinde çemberlitaş paket epin kalmadı.
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: S V M

Mesaj gönderen Bubyo »

EkSeLaNS53 yazdı: 23 Tem 2017 12:20
Bubyo yazdı: 22 Tem 2017 21:54 Geçen hafta aldım ben sorun yoktu. TT kullanıcısı değilim.
Biz türk telekom internet faturasına yansıtılarak alıyoruz paketleri , akçeleri. Taksit seçeneği felanda oluyor kolaylık oluyordu. Şuan akçe ürünleri alınabiliyor ama çemberlitaş paketi alınamıyor. Çemberlitaş paketi alınmak istendiğinde türk telekom üyesi olmanız gerekir gibi saçma bi hata veriyor. Heralde ellerinde çemberlitaş paket epin kalmadı.
Geçen hafta aldım derken Çemberlitaş paketini kastetmiştim ama bilemeyeceğim.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Bu konuyu açalı tam 8 gün oldu ve hala bir çözüm gelmedi , hala Çemberlitaş Paketi alınamamakta. Ürünün sayfasında Hemen Satın Al ibaresi çıkmamakla beraber. MMO kategorisinde Hemen Satın Al ibaresi çıkmaktadır ve sepete eklenmektedir , hatta taksit sayısı seçip onayda verilmektedir , cep telefonuma gelen sms onay kodunu girdikten sonra ürün satın alınamamaktadır. İkv nin diğer ürünlerinde ise hiç bir sorun bulunmamaktadır. Diğer ürünler satın alınabiliyor ama çemberlitaş paketi satın alınmak istendiğinde sms onayından sonra bu saçma hata oluyor. Resmi kesip buraya koyuyorum ki çözüm bulduğunu sanan bazıları bununla ilgilenirler belki.

Resim
Kullanıcı avatarı
mirkan1453
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen mirkan1453 »

EkSeLaNS53 yazdı: 30 Tem 2017 11:18 Bu konuyu açalı tam 8 gün oldu ve hala bir çözüm gelmedi , hala Çemberlitaş Paketi alınamamakta. Ürünün sayfasında Hemen Satın Al ibaresi çıkmamakla beraber. MMO kategorisinde Hemen Satın Al ibaresi çıkmaktadır ve sepete eklenmektedir , hatta taksit sayısı seçip onayda verilmektedir , cep telefonuma gelen sms onay kodunu girdikten sonra ürün satın alınamamaktadır. İkv nin diğer ürünlerinde ise hiç bir sorun bulunmamaktadır. Diğer ürünler satın alınabiliyor ama çemberlitaş paketi satın alınmak istendiğinde sms onayından sonra bu saçma hata oluyor. Resmi kesip buraya koyuyorum ki çözüm bulduğunu sanan bazıları bununla ilgilenirler belki.

Resim
Aynı sıkıntı bende de var kardeşim, ben sadece Çemberlitaş paketini değil hiç bir ürünü satın alamıyorum ve G-Mail adresime Fatura gönderiyorlar. Şu anda İnternet faturamın gelmesini bekliyorum geldiğinde faturaya yansıtıldığını gördüğüm anda ivedilikle mahkemeye başvuracağım TTNET i aramama ve dile getirmeme rağmen çözülmüş gibi yaptılar ancak hiçbir çözüm yok geri dönüşte yapmıyorlar ve aldığımı iddaa ettkleri ürünlerin faturaları var ancak ürünler ortada yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

teknik bir sıkıntı olmalı 444 0 375'i arayarak bilgi alabilirsiniz.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

TOLGARDA yazdı: 30 Tem 2017 11:51 teknik bir sıkıntı olmalı 444 0 375'i arayarak bilgi alabilirsiniz.
Teşekkürler! Bunu hiç düşünmemişlerdi.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı

mirkan1453 yazdı: 30 Tem 2017 11:25
EkSeLaNS53 yazdı: 30 Tem 2017 11:18 Bu konuyu açalı tam 8 gün oldu ve hala bir çözüm gelmedi , hala Çemberlitaş Paketi alınamamakta. Ürünün sayfasında Hemen Satın Al ibaresi çıkmamakla beraber. MMO kategorisinde Hemen Satın Al ibaresi çıkmaktadır ve sepete eklenmektedir , hatta taksit sayısı seçip onayda verilmektedir , cep telefonuma gelen sms onay kodunu girdikten sonra ürün satın alınamamaktadır. İkv nin diğer ürünlerinde ise hiç bir sorun bulunmamaktadır. Diğer ürünler satın alınabiliyor ama çemberlitaş paketi satın alınmak istendiğinde sms onayından sonra bu saçma hata oluyor. Resmi kesip buraya koyuyorum ki çözüm bulduğunu sanan bazıları bununla ilgilenirler belki.

Resim
Aynı sıkıntı bende de var kardeşim, ben sadece Çemberlitaş paketini değil hiç bir ürünü satın alamıyorum ve G-Mail adresime Fatura gönderiyorlar. Şu anda İnternet faturamın gelmesini bekliyorum geldiğinde faturaya yansıtıldığını gördüğüm anda ivedilikle mahkemeye başvuracağım TTNET i aramama ve dile getirmeme rağmen çözülmüş gibi yaptılar ancak hiçbir çözüm yok geri dönüşte yapmıyorlar ve aldığımı iddaa ettkleri ürünlerin faturaları var ancak ürünler ortada yok.
Valla kardeşim ben 7 kere almaya çalıştım bu paketi 7 sindede aynı hata çıkıyor , hepsindede mail adresime sözleşme fatura gönderiyolar ama playstore da alınmış hiçbirşey gözükmüyor eğer faturama 7 kere çemberlitaş paketi yansıtırlarsa işte olay orda kopar. Şimdi denedim akçede alamadım neyden dolayı yaşanıyor bu sıkıntı bilmiyorum , müşteri hizmetlerini arıyorum bi sorun görünmüyor istediğinizi alabilirsiniz diyor. Playstore konusunda sıfır bilgi var müşteri hizmetlerinden.