Bazen elinden hiç bir şey gelemez.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Bazen elinden hiç bir şey gelemez.

Mesaj gönderen Retaliation »

RAMPER205 yazdı: 20 Tem 2017 18:31 Bazen elinden hiç bir şey gelemez. : /

Resim

Resim
1.25 basan öğrenci akbilin, 1.20'de kalması gibi...
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Retaliation yazdı: 21 Tem 2017 15:48

Resim

Resim
1.25 basan öğrenci akbilin, 1.20'de kalması gibi...
1.25 mi bizim burda 2.10
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Resim

Resim
Resim
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
JigZaguLa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Trakya Paşaeli Cemiyeti

Mesaj gönderen JigZaguLa »

RAMPER205 yazdı: 21 Tem 2017 11:20 Bakıyorum da bazıları forumda insanların hatalarını bulup onları kötülemek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Devam böyle çok iyisiniz.

Not: Akçe olayını zorda olsa hallettim. Belki aramızda böyle mağdur olanlar vardır diye açtım konuyu. Aramızda sohbet ederiz diye ama bundan bile soğutmaya çalışıyorsunuz.
Bunun için konu açmana gerek yoktu kardeş. Çözüm basit: +500 akçe.
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

JigZaguLa yazdı: 21 Tem 2017 17:51
RAMPER205 yazdı: 21 Tem 2017 11:20 Bakıyorum da bazıları forumda insanların hatalarını bulup onları kötülemek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Devam böyle çok iyisiniz.

Not: Akçe olayını zorda olsa hallettim. Belki aramızda böyle mağdur olanlar vardır diye açtım konuyu. Aramızda sohbet ederiz diye ama bundan bile soğutmaya çalışıyorsunuz.
Adam istedigi konuyu,istedigi sekilde kural disi olmadigi surece açarda,yazarda.Bunun muhatabıda sen degilsin,tasinmasi veya kapanmasi gereken konuysa bunu bildirirsin ve moderatörler zaten müdahale eder.Yazdigin yoruma bak,asıl sizin gibiler yuzunden cöplük oldu buralar.Aktif olarak forumda seni görüşüm 1 ay ya olmustur ya olmamistir nedir bu ağam paşam tavırlar?Zorla sana yorum at diyen yok guzel kardesim.Begenmiyor musun?Bakma konuya.Git baska konuda,baskalarina satas,gelipte burda ergen ergen atarlanıp durupta adamın canını sıkma.

Ilaveten defalarca kez dile getirdim.Forumu uzun zaman kullanmayip,bir konu acan veya yorum atan yeni arkadasları bazılarınızın dışlama çabası mevcut.Bu tarz cocukca davranislardan kurtulun.1 kisi,1 kisidir.Birak yazsin adam,tersleyipte hevesini kırmayın.Forum hem bilgilenmek,hem eğlenmek icin var zaten.Yeni arkadaslar cogaldikca forumun daha keyifli,aktif hale gelecegini umut ediyorum.

Iyi Forumlar.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
JigZaguLa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

IIASiLKANII yazdı: 21 Tem 2017 21:19
JigZaguLa yazdı: 21 Tem 2017 17:51

Adam istedigi konuyu,istedigi sekilde kural disi olmadigi surece açarda,yazarda.Bunun muhatabıda sen degilsin,tasinmasi veya kapanmasi gereken konuysa bunu bildirirsin ve moderatörler zaten müdahale eder.Yazdigin yoruma bak,asıl sizin gibiler yuzunden cöplük oldu buralar.Aktif olarak forumda seni görüşüm 1 ay ya olmustur ya olmamistir nedir bu ağam paşam tavırlar?Zorla sana yorum at diyen yok guzel kardesim.Begenmiyor musun?Bakma konuya.Git baska konuda,baskalarina satas,gelipte burda ergen ergen atarlanıp durupta adamın canını sıkma.

Ilaveten defalarca kez dile getirdim.Forumu uzun zaman kullanmayip,bir konu acan veya yorum atan yeni arkadasları bazılarınızın dışlama çabası mevcut.Bu tarz cocukca davranislardan kurtulun.1 kisi,1 kisidir.Birak yazsin adam,tersleyipte hevesini kırmayın.Forum hem bilgilenmek,hem eğlenmek icin var zaten.Yeni arkadaslar cogaldikca forumun daha keyifli,aktif hale gelecegini umut ediyorum.

Iyi Forumlar.
Siz kimsiniz pardon ? Sizi muhatap aldığımı hatırlamıyorum. Teneke de ses çıkarır ama içi boştur. Sizin ki de biraz öyle oldu malesef. İzin verirseniz eğer konu sahibinin cevap verebileceğini düşünüyorum. Gereksiz ilginize teşekkürler. İyi forumlar...
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

JigZaguLa yazdı: 21 Tem 2017 17:51 Bunun için konu açmana gerek yoktu kardeş. Çözüm basit: +500 akçe.
Ver para alayım akçeyi. Yada gönder kodları farketmez.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
JigZaguLa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

FiratCakiroglu yazdı: 21 Tem 2017 22:22
JigZaguLa yazdı: 21 Tem 2017 17:51 Bunun için konu açmana gerek yoktu kardeş. Çözüm basit: +500 akçe.
Yarım saate 49'a char kasıp, full+full bütün itemlarını dizip, dükkandan bütün ihtiyaçlarını karşılayıp, şifresini özele atıyorum kardeşim. Beklemede kal.
offalena
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen offalena »

arkadaşlar neden rencide edici iletiler var böyle bir konu altında? bence tartışma içerikli yorumların silinmesi gerekir geyik mevzu. bazı oyunlarda böyle eksik kalınca şiir yazıyosun yolluyolar :D
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

JigZaguLa yazdı: 21 Tem 2017 22:43
FiratCakiroglu yazdı: 21 Tem 2017 22:22
Yarım saate 49'a char kasıp, full+full bütün itemlarını dizip, dükkandan bütün ihtiyaçlarını karşılayıp, şifresini özele atıyorum kardeşim. Beklemede kal.
İşte bu güzeldi kardeşim helal olsun. ;)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim