Maden Droplarının Değişmesi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Maden Droplarının Değişmesi

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Farkeden var mı bilmiyorum ama saf maden düşmelerinde çok ciddi bir azalma var .Kısa bir süredir 3x3 arttırıcı(Maden-Sarraf-Lokman / Lonca(%60)-Bireysel(%60)-Ücretsiz Ürün(%30)) ile maden çekiyorum. Durumlar içler acısı. Komik gelebilir fakat:

289 adet tungsten
22 saf tungsten
0 şelit ':)

467 mantar
32 sinek mantarı
7 ganoderma

gibi bir manzara var :) Bunları sadece örnek olarak yazdım. Çektiğim bütün madenler bu şekilde. Eskiden arttırıcısız 100 mantarda 5-6 ganoderma çekerdim. En son bu şekilde çift arttırıcılı 2012 yılında madene yatmıştım. Çok iyi hatırlıyorum 1 haftada 400 çıbanda 20 yonca, 500 mantarda 15 gano falan çekmiştim. Şuan bu arttırıcılara ek +%30 daha olmasına rağmen yarısından bile daha az saf düşürmüşüm. Bana özgü bir şanssızlık olduğunu düşünmüyorum çünkü çektiğim bilimum madende aynı manzara geçerli. Ne zaman bunların ayarlarıyla oynandı acaba.
Kullanıcı avatarı
Bittersteel
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Maden Droplarının Değişmesi

Mesaj gönderen Bittersteel »

turkoxHAMSTER yazdı: 15 Tem 2017 04:17 Farkeden var mı bilmiyorum ama saf maden düşmelerinde çok ciddi bir azalma var .Kısa bir süredir 3x3 arttırıcı(Maden-Sarraf-Lokman / Lonca(%60)-Bireysel(%60)-Ücretsiz Ürün(%30)) ile maden çekiyorum. Durumlar içler acısı. Komik gelebilir fakat:

289 adet tungsten
22 saf tungsten
0 şelit ':)

467 mantar
32 sinek mantarı
7 ganoderma

gibi bir manzara var :) Bunları sadece örnek olarak yazdım. Çektiğim bütün madenler bu şekilde. Eskiden arttırıcısız 100 mantarda 5-6 ganoderma çekerdim. En son bu şekilde çift arttırıcılı 2012 yılında madene yatmıştım. Çok iyi hatırlıyorum 1 haftada 400 çıbanda 20 yonca, 500 mantarda 15 gano falan çekmiştim. Şuan bu arttırıcılara ek +%30 daha olmasına rağmen yarısından bile daha az saf düşürmüşüm. Bana özgü bir şanssızlık olduğunu düşünmüyorum çünkü çektiğim bilimum madende aynı manzara geçerli. Ne zaman bunların ayarlarıyla oynandı acaba.
En fazla 150-200 kadar tungsten çekmişimdir ki, 2 tane saf tungsten,2 tane şelit çıkardım yani tamamen şans meselesi droplarla ynama yapıldığını düşünmüyorum.
Garrosh
Krueger
Krank
Akçeşme
Kullanıcı avatarı
lancelot5151
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Ottoman Soldiers

Mesaj gönderen lancelot5151 »

Yeni bölge geleceğinden madenlerde de kıtlık var sanırım.
ZAFERE GİDİLEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR.
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Ben daha şanssızmışım vallaha aynı şekilde bende çektim Lonca %60/Bireysel %60 dükkandaki bedava artırıcı kesinlikle bireysel artırıcıya eklenmiyor test edip bakabilirsiniz loncadakine eklendigi dogrudur fakat bireysele eklenmiyo.

1924 Mantar/133 Sinek Mantarı/17 Ganoderma

544 Metoroit/2 Kondrit

800 Çiğdem/16 Safran
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Bunu şans olarak da yorumlayanlar var bizim gibi droplardan yakınan da var. Ben de bazen savaşçıya girip maden kovalıyorum ancak 100 üzerinden 1 bilemedin 2 saf maden çıkıyor, komik.
Resim
Kullanıcı avatarı
Whxper
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Sonsuzluk ve Birgün

Mesaj gönderen Whxper »

Hocam o konulara hiç değinme son günlerde çok şanslıyım :D Sabah giriyorum yonca çıkıyor yürüyorum şelit çıkıyor hole iniyorum kondrit çıkıyor. Bence çok iyi :')
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Whxper yazdı: 15 Tem 2017 10:55 Hocam o konulara hiç değinme son günlerde çok şanslıyım :D Sabah giriyorum yonca çıkıyor yürüyorum şelit çıkıyor hole iniyorum kondrit çıkıyor. Bence çok iyi :')
Yeşilçam filmlerinde bütün tavuk şişte dönerken camın arkasından ekmek bandırıp yiyen rahmetli Kemal Sunal gibi bakıyorum sana şu an. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Whxper
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Sonsuzluk ve Birgün

Mesaj gönderen Whxper »

TOLGA yazdı: 15 Tem 2017 10:57
Whxper yazdı: 15 Tem 2017 10:55 Hocam o konulara hiç değinme son günlerde çok şanslıyım :D Sabah giriyorum yonca çıkıyor yürüyorum şelit çıkıyor hole iniyorum kondrit çıkıyor. Bence çok iyi :')
Yeşilçam filmlerinde bütün tavuk şişte dönerken camın arkasından ekmek bandırıp yiyen rahmetli Kemal Sunal gibi bakıyorum sana şu an. :)
:') :') Hani maden de dolaşmıyorum ki adamın büyük bronz görevi vardı bi kere ondan çıktı. Bi kere de kitabeye yardım edecekken çıktı. Cidden çok iyi son günlerde ya. #RoadtoM1
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Whxper yazdı: 15 Tem 2017 11:00
TOLGA yazdı: 15 Tem 2017 10:57
:') :') Hani maden de dolaşmıyorum ki adamın büyük bronz görevi vardı bi kere ondan çıktı. Bi kere de kitabeye yardım edecekken çıktı. Cidden çok iyi son günlerde ya. #RoadtoM1
MaşaAllah diyelim, ne diyelim? :)
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Duyurusu yapılmadan böyle bir işlem yapılacağını pek düşünmüyorum. Biraz fazla şanssız olabilirsin :grin:
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: