Maden Droplarının Değişmesi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ma B

Re: Maden Droplarının Değişmesi

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Artırıcılar birleşmiyor diye biliyorum .
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
amirogllu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen amirogllu »

Dropların Kapanması Çok saçma Aslında
Zaten max oynama süresi sınırlı iş güç sahibi olan çok
çemberli hala aynı şekilde 5,000 kez girdiği hale eksiği varsa bence
yetkililerin bu işi ciddiye alıp drop ayarlarının düzenlemesini yapması gerektiğini
bende kanaatindeyim umarım her şey düzelir. /
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Tolgacan108 yazdı: 20 Oca 2018 21:31 En son durum ne oldu hocam peki yani kaç mantar ,kac ganoderma, kac çıban otu , kaç yonca gibisinden bende maden çekiçemde şu aralar boş vaktim çok. 😀
Son durum aynı :) Sadece ticaretle veya nakitle aldığım madenler eklendi veya eksildi. 1 ay çektik sonra herkes işe güce dağıldı. Şu ara bi posta daha çekme hedefimiz var bakalım hayırlısı :)
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Ben yarın sancak sunucusuna karakter aktarıcam çift arttırıcılı bir şekilde yani hem bireysel arttırıcı hem lonca ikiside %60, ortalama 1 ayda kaç ganoderma kaç yonca çekebilirim sence (ortalama)
(Günlük 4 saat kadar aktifim )
turkoxHAMSTER yazdı: 21 Oca 2018 17:21
Tolgacan108 yazdı: 20 Oca 2018 21:31 En son durum ne oldu hocam peki yani kaç mantar ,kac ganoderma, kac çıban otu , kaç yonca gibisinden bende maden çekiçemde şu aralar boş vaktim çok. 😀
Son durum aynı :) Sadece ticaretle veya nakitle aldığım madenler eklendi veya eksildi. 1 ay çektik sonra herkes işe güce dağıldı. Şu ara bi posta daha çekme hedefimiz var bakalım hayırlısı :)
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Ben zamanında ejder asa üretmek için topaz’a yatmıştım ama çok zor düşüyordu mavi topaz o yüzden de fiyatı 6m falandı şimdi ise 36 tane var tane 100-200 bin civarı bence tamamiyle drop muhabbeti bu iş şans falan yok bkz.Kondrit
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Tolgacan108 yazdı: 21 Oca 2018 17:28 Ben yarın sancak sunucusuna karakter aktarıcam çift arttırıcılı bir şekilde yani hem bireysel arttırıcı hem lonca ikiside %60, ortalama 1 ayda kaç ganoderma kaç yonca çekebilirim sence (ortalama)
(Günlük 4 saat kadar aktifim )
turkoxHAMSTER yazdı: 21 Oca 2018 17:21
Meteor bölgesinde tam 15 dk süren bir güzergah var ve bu güzergahta 6 tungsten 5 mantar 6 elmas vs. var ve hem sarraf hem madenci hem lokman olarak seviyen yetiyor. Ben burada çekmiştim. Tahmini olarak günde 4 saat bu güzergahı dolaşsan günlük ortalama 2-3'er saf çekersin. 1 ayda 75-100 arası her çektiğin madenin safı olur. Güzergahı Sivri Ada tam tur da yapabilirsin. Ama sivri adadaki madenlerin seviyeleri yüksek olduğu için 2 adet tür seçmen lazım (lokman-sarraf gibi). En iyisi meteor.

Meteor güzergah: Topkapı elmas, saf altın, ametist, kalsedon çekilip topkapıdan meteor yılanlara ışınlanılır, burdan cinlere kadar tüm madenler çekilir ve cinlerin başladığı yerdeki mantar çekilir. Burdan kurt mağarası hizasına geçilir ve arz kalesinden tepegözlere geçilir. Tepegözlerden çeteci mağarasına oradan da krater(lodos sancak), subay temizlenir. Buradan eminönüne geçilir ve sağdan uçağın oraya geçilir.(komutanın sağında elmas var) Buradaki madenler de çekildikten sonra uçağın ordaki topkapı girişinden topkapıya geçilir ve güzergah tamamlanmış olur.

Güzergah süresi: 15 dk.
Madenlerin güncellenmesi: 16 dk.
Puan dağılımı: Madenci 36, Sarraf 30, Lokman 30

Güzergah tamamlandığında ilk çektiğin maden tekrar çıkmış veya çıkmaya yakın oluyor. Yani neredeyse hiç durmadan maden çekmiş oluyorsun.
Kullanıcı avatarı
qarizma1313
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: DOĞU
İletişim:

Mesaj gönderen qarizma1313 »

Ben anlamıyorum bizi akçe çekmeye zorluyorlar 200 300 madende ancak 1 tane kondorit çekebiliyoruz kondorit 12 13 m ye satılır olmuş hol madenlerinin hepsinin fiyatları düşmüş durumda şu kondorit çıkmıyor lanet olası şey bi el atın kondorit fiyatları düşerse eminim ki tılsım fiyatları yarı yarıya düşecektir.
Resim